Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. no to na 1 strone pregowane tygryski:Dog_run:
  2. chociaz jedno malutki zdjecie i damy spokoj :evil_lol:
  3. widac że masz dobra reke do wszystkigo co zywe Lisek jak malowany a krzewy to juz szkoda gadac kazdy by takie chciał mieć dla mnie bomba:klacz::klacz:
  4. ale fantastyczne zdjecia bomba Nero pływajacy :crazyeye: fantazja
  5. hop na 1 strone takie piekne madre oczy musza znalezc chetnego:lol:
  6. Boska do góry
  7. trzeba byc dobrej mysli , najwazniejsze to nie zapominac i sprawe schroniska nagłasniac gdzie sie da , bo mysle ze wiekszosc ludzi nawet w Mielcu / ja jestem z Rzeszowa / tak na prawde , to nawet nie wie , ze maja w swoim miescie schronisko.Najlepsza rzecz jaka do tej pory jest zrobiona przez wolontariuszy to strona schroniska w internecie / poza oczywiscie bezposrednia pomoca ale otym to juz nie kazdy wie / Najgorsze co moze spotkac człowieka czy psa to obojetność a ty Ulka 18 obojetna nie jestes , to sie czuje na odległosc , jestes :lilangel:" dobrym duchem" tego schronu i tak musi juz byc nie wolno myslec inaczej Rozmawiałam chwile temu z Kierownikiem / był u nas w Rzeszowie po pare rzeczy /i on sam mówił , że nie spodziewał sie na poczatku jak ta strona Mielecka powstawała , że to bedzie takie ważne , że tyle psów adoptowanych to nie miał nigdy.:Dog_run: Ja sama przez przypadek weszłam na Wasza strone i juz zostałam. Moze malutko ale co moge to robie.Powoli wiecej ludzi sie dowie i chodz kilku psiakom bedzie lepiej , zobaczysz . A jak masz " doła" to pisz .Co 2 głowy to nie jedna a moze ktos jeszcze do nas dołączy ? P.S.przepraszam za "ty" ale widze ze taki sa zwyczaje na forum pozdrawiam serdecznie:iloveyou::iloveyou:
  8. bedziemy twardo sie pokazywac moze ktos sie zauroczy " pregowanymi " :???:
  9. piękne domki a skąd one przyjechały ?
  10. dreniu a może pare słów jak ci traz sie zyje czekamy:multi:
  11. może by tak męska dume "połechtac" -- prawdziwe psy dla prawdziwego mężczyzny tylko gdzie takie hasło wystawic bo tu na forum wiekszośc jak sie nie myle pań a psy takie piekne - rozmarzyłam się ! jak im pomóc ?
  12. oby ci sie udało psiaku masz tyle dobrych ludzi wkoło że musi sie udać
  13. czarnuszku na góre jestes piekny:sweetCyb:
  14. pokazujemy sie nie poddajemy:Dog_run:
  15. Amorku tyle w tobie miłości do ludzi i nic ?:loveu:
  16. wątek moze i stary ale pieski jeszcze młode i słodkie hop:multi:
  17. nikt sie nami nie zachwycił ?:placz:
×
×
  • Create New...