-
Posts
572 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by szmaja
-
O nie, jak się takie 2 fuj okropieństwa spotkają, a będzie im sekundował równie ohydny Mazyli, to ja...! To ja też chcę!!!
-
[quote name='la_pegaza']widzę, że zabawka podpasowała :lol:[/quote] Eeeej, dziewczyna zapomniała, co to "zostaw", jak poznała swoją kkochaną fioletową zabawkę! Mam duuużooo zdjęć :D
-
Też Wam jedno pokażę, ciekawe, czy ktoś pannę pozna :) [URL="http://imageshack.us"][img]http://img162.imageshack.us/img162/7434/img0446nz3.jpg[/img][/URL]
-
[quote name='tanitka']hormon owszem, a moze jakieś majtasy jej zakładać?? :razz:[/quote] W końcu i tak ją przebieracie :D Nieźle, nieźle, to jakaś jurna staruszka jest :D - znaczy się wie, ale teraz to jeszcze ma się potwierdzenie w naturze. Wanda jest modelką pierwszej wody!
-
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
szmaja replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
Czekam na wiadomości ze szczęśliwie Kwazkowego domu. Ja w sumie myślę, że taki pies jak Kwazek, to jest terapia dla całej rodziny, wszyscy się powinni o niego bić. Co za piękna twarz!!! -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
szmaja replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
Ech, łza się w oku kręci... Krótko mówiąc - Kwazek testuje teraz nowe panciostwo? -
[quote name='AgaiTheta']Moje dzieci :) Niko ogląda bajkę :eviltong: [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/6058/gghpim1826et3.jpg[/IMG][/quote] Karny Bento Kronen? Żywa reklama :D
-
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
szmaja replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
:# Kwazek to jest gość :D Wiadomo, że w normie, skoro w domku i przy kimś, kto wymizia :), każdy byłby wtedy w normie (może nawet ja :P). Olu, wyprzytulaj Kwazka, oj wyprzytulaj ode mnie! Aha, ja wiem, że to nudne, ale ja sobie życzę więcej zdjęć :) -
Rudy przytył, pychol mu trochę posiwiał, podchodzi i się wita, więc kolega wpływa na niego całkiem dobrze. Cieszę się, zę na zimę nabrał ciała, przyda mu się taka warstwa ochronna :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img49.imageshack.us/img49/4705/img0076zz2.jpg[/IMG][/URL] To już nie jest ten sam rudy... straciłam nadzieję :(
-
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
szmaja replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
Ależ on przytył!!!! Pięknie wygląda, piękny, piękny!!! -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
szmaja replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
Gdzie te zdjęcia... :) -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
szmaja replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szymon_xxx']zostawie to bez komentarza, widze ze nic tu po mnie. Cudowne, sterylne towarzystwo dogomanii. Wystarczylo zadac pare - niekomfortowych - pytan a juz robi sie polowanie na czarownice. Nie wiem co to za trudnosc - pytanie, odpowiedz. [/quote] Na które z Twoich pytań nie udzielono odpowiedzi? I na które z moich Ty jej udzieliłeś? -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
szmaja replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szymon_xxx']Po czwarte nie mam nic przeciwko akcji, tez chetnie sie do nich w miare mozliwosci dolaczam - ale nie rozumiem czekania z leczeniem do moment akcji. [/quote] Przeczytałeś, że Kwazimierz był już kilkukrotnie konsultowany u weta, prawda? Wiesz zapewne, jaki czas spędził w DT, tak? Zapewne również orientujesz się, jako student weterynarii, w jakim stanie są psy po wyjściu ze schroniska i jaki jest sens wykonywać wtedy badania krwi itp., prawda? Wiesz zapewne, jako student weterynarii, że aby dobrze zdiagnozować psa, trzeba go najpierw doprowadzić "do stanu używalności", że trzeba odkarmić, ogrzać i poobserwować zwyczajnie, prawda? Wiesz zapewne, że na leczenie, diagnostykę psa potrzebne są pieniądze, niemałe i należy je skadś zorganizować.Ten pies nie miał czasu - nie mógł czekać "spokojnie" w schronisku, aż znajdziemy mu rewelacyjny docelowy dom (choć próbowałam, jeśli szukałeś domu jakiemukolwiek psu, to zapewne wiesz, o czym mówię) - wyjrzyj za okno, zobacz, ile jest stopni, przejdź się do schroniska i policz na palcaach jednej ręki ogrzewany boksy. Ten pies, Kwazek, dzięki Paoli, ma szansę dojść do siebie w domowych warunkach, ma szansę na znalezienie świetnego domu właśnie dzięki swojej popularności - niezależnie od tego, czy Ci się to podoba czy nie, takie są fakty. I, cholera, 3 dni temu Paola była z Kwazimierzem na prześwietleniu, właśnie po to, żeby się upewnić, zobaczyć, co "tam rośnie". I, szczerze mówiąc gdzieś mam Twoje prawo do "zadawania pytań", jeśli nie pomyślisz nawet przez chwilę przed naciśnięciem "enter". Wiesz dlaczego? Bo, z tego co czytam,nie widzę jakiejkolwiek wiedzy nt. psów, schronisk, tymczasów, a nawet leczenia i diagnostyki zwierząt poschroniskowych. -
A jakieś merytoryczne uwagi masz? Fajnie by było, żebyś się podzielił z "pieścidupkami" (to nawet ładne :)) swoją przeogromną wiedzą na temat amstaffów - biorąc pod uwagę wszystkie Twoje wypowiedzi, to musiałeś poczynić nieprawdopodobny wręcz postęp w swoich umiejętnościach szkoleniowych. Czekam, kochanieńki. (understand to bezokolicznik :), "cfaniara" to chyba jakiś cud słowotwórczy)
-
Ty sadystko! Zobacz, jak pies się stara, żeby Cię rozbawić, a Ty nic! :D Cudny glutorób :) - ucałuj w fafla!
-
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
szmaja replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
Tak, tak, pan doktor takiego to jeszcze nie widział :) Ola cała szczęśliwa, Kwazek szarpie smyczą :) -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
szmaja replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
Ja bym chciała taki film z tańców Kwaziowych zobaczyć! :) -
[quote name='evaxon']usmiech od Tigry dla wszystkich :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/224/0f61c39ec042bcca.jpg[/IMG][/URL][/quote] Ja nie wiem, co jej dajesz do jedzenia, ale dobrze to wpływa na jej mimikę :P, piękny uśmiech, piękny!!!
-
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
szmaja replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
Paola, to już prawie miłosny ton :)