Jump to content
Dogomania

szmaja

Members
  • Posts

    572
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by szmaja

  1. [quote name='la_pegaza']paskud i tyle ;)[/quote] oj, bo Cię palnę! Żaden paskud!
  2. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/3458/dscf4944zx6.jpg[/IMG][/URL] I w zasadzie prawie zawsze wystaje mi kawałek języka z przodu :) no cudak jest i tyle!
  3. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img174.imageshack.us/img174/8836/dscf4948qt9.jpg[/IMG][/URL]
  4. Wyobraź sobie, że te uszy mu tak normalnie stoją, on się nie musi ruszać, a one i tak w górze - to jest wynalazek nad wynalazki...
  5. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img286.imageshack.us/img286/3402/dscf4951fd9.jpg[/IMG][/URL] chłopak przyprowadzony, jako znaleziony, więc ma jeszcze kwarantannę... Zobaczę, czy mi się uda czegoś więcej o nim dowiedzieć...
  6. Młodziak, widać, że z alergią - białas, to niemal typowe. Widać, że nikt o niego specjalnie nie dbał. Pokrzywiony, pokraczny... Ma ok. roku... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/6981/dscf4945bf4.jpg[/IMG][/URL]
  7. I cieszę się niezmiernie, że wszystko jest dobrze :) Poczochraj kudłacza, co mnie ohaftował :)
  8. Ja dostałam moje od weterynarza... Może w gabinetach poszukaj?
  9. [quote name='Bodziulka']bo ma między "palcami" rany ropne - takie cos jak czyraki, i trzeba maściować i opatrunkować[/quote] A, to wybaczam :)
  10. A czemu go katowaliście?
  11. znaleziony, jeszcze kwarantannie. Kwazimodo go wredna Kinga nazwała... ale wygląda obłędnie.
  12. [quote name='la_pegaza']zboczone?? :roflt:[/quote] no podobno :) czekam na zdjęcia cały czas- Kinga dzisiaj zorbiła.
  13. [quote name='la_pegaza']pokrzywiony?? fizycznie czy psychicznie??[/quote] taki, jakby trochę nie miał na czym głowy osadzić... no z szyją problem, a psychicznie to dziecko... zboczone podobno.
  14. [quote name='la_pegaza']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: już jest następny??[/quote] no, ale ten pokrzywiony jest trochę, zresztą sama zobaczysz - młodziak, może ma z rok...
  15. ps. gdzie ABS? słyszałam, że jest jeszcze jakiś żółty?
  16. i jeszcze: [IMG]http://i68.photobucket.com/albums/i38/szmaja/DSCF4971.jpg[/IMG] [IMG]http://i68.photobucket.com/albums/i38/szmaja/DSCF4942.jpg[/IMG]
  17. macie: [IMG]http://i68.photobucket.com/albums/i38/szmaja/DSCF4899.jpg[/IMG] [IMG]http://i68.photobucket.com/albums/i38/szmaja/DSCF4896.jpg[/IMG] [IMG]http://i68.photobucket.com/albums/i38/szmaja/DSCF4894.jpg[/IMG]
  18. [quote name='la_pegaza']no to trzymam kciuki :thumbs: na allegro poszedł białas z tarnowskiego azylu :([/quote] jaki białas? we Wrocławiu też białas, niedługo zacznę z nim działać...
  19. [quote name='Negri']oj znowu nie mogę :placz::placz::placz:[/quote] dawaj na maila, ja wstawię :)
  20. DObra, doczytałam na blogu. Czyli już w sumie nieaktualne :P
  21. Mi się już wszystko pomieszało - domku nie ma, prawda? I ja głupia nie doczytałam, ile ona ma lat?
  22. [quote name='Negri']Jutro robię fotki :p Więc będzie potrzebna pomoc wieczorem w włożeniu ich na dodo:oops: Mam nadzieję że ktoś mi pomoże;)[/quote] Ja pomogę, w zamian za zdjęcia ABS :P Jest trochę przerażający, ale jaki kochany :lol:
  23. [quote name='la_pegaza']Wrocław - Uciechów ok. 60 km[/quote] Dzięki, czyli spoko. Dzwonią mi o sukę, jak natrafię na kogoś fajnego, to dam znać. Na razie pracuję nad psem, lecę na spotkanie, trzymać kciuki.
  24. Wyjaśnijcie mi, na czym bokserka stoi - jeśli potrzebujecie chętnych, to możliwe, że będę mogła pomóc. Ile to jest od Wrocławia?
×
×
  • Create New...