-
Posts
572 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by szmaja
-
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
szmaja replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
[quote name='la_pegaza']paskud i tyle ;)[/quote] oj, bo Cię palnę! Żaden paskud! -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
szmaja replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/3458/dscf4944zx6.jpg[/IMG][/URL] I w zasadzie prawie zawsze wystaje mi kawałek języka z przodu :) no cudak jest i tyle! -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
szmaja replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img174.imageshack.us/img174/8836/dscf4948qt9.jpg[/IMG][/URL] -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
szmaja replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
Wyobraź sobie, że te uszy mu tak normalnie stoją, on się nie musi ruszać, a one i tak w górze - to jest wynalazek nad wynalazki... -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
szmaja replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img286.imageshack.us/img286/3402/dscf4951fd9.jpg[/IMG][/URL] chłopak przyprowadzony, jako znaleziony, więc ma jeszcze kwarantannę... Zobaczę, czy mi się uda czegoś więcej o nim dowiedzieć... -
FRASZKA kudłata piękność - poznanianka :), odnalazla Swoja rodzinke
szmaja replied to missieek's topic in Już w nowym domu
I cieszę się niezmiernie, że wszystko jest dobrze :) Poczochraj kudłacza, co mnie ohaftował :) -
FRASZKA kudłata piękność - poznanianka :), odnalazla Swoja rodzinke
szmaja replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Ja dostałam moje od weterynarza... Może w gabinetach poszukaj? -
[quote name='Bodziulka']bo ma między "palcami" rany ropne - takie cos jak czyraki, i trzeba maściować i opatrunkować[/quote] A, to wybaczam :)
-
A czemu go katowaliście?
-
Młoda bokserka odwodniona i zagłodzona juz w nowym domu :))))))
szmaja replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
znaleziony, jeszcze kwarantannie. Kwazimodo go wredna Kinga nazwała... ale wygląda obłędnie. -
Młoda bokserka odwodniona i zagłodzona juz w nowym domu :))))))
szmaja replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
[quote name='la_pegaza']zboczone?? :roflt:[/quote] no podobno :) czekam na zdjęcia cały czas- Kinga dzisiaj zorbiła. -
Młoda bokserka odwodniona i zagłodzona juz w nowym domu :))))))
szmaja replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
[quote name='la_pegaza']pokrzywiony?? fizycznie czy psychicznie??[/quote] taki, jakby trochę nie miał na czym głowy osadzić... no z szyją problem, a psychicznie to dziecko... zboczone podobno. -
Młoda bokserka odwodniona i zagłodzona juz w nowym domu :))))))
szmaja replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
[quote name='la_pegaza']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: już jest następny??[/quote] no, ale ten pokrzywiony jest trochę, zresztą sama zobaczysz - młodziak, może ma z rok... -
Młoda bokserka odwodniona i zagłodzona juz w nowym domu :))))))
szmaja replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
[quote name='la_pegaza']no to trzymam kciuki :thumbs: na allegro poszedł białas z tarnowskiego azylu :([/quote] jaki białas? we Wrocławiu też białas, niedługo zacznę z nim działać... -
[email][email protected][/email] :P
-
DObra, doczytałam na blogu. Czyli już w sumie nieaktualne :P
-
Mi się już wszystko pomieszało - domku nie ma, prawda? I ja głupia nie doczytałam, ile ona ma lat?
-
Młoda bokserka odwodniona i zagłodzona juz w nowym domu :))))))
szmaja replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
[quote name='la_pegaza']Wrocław - Uciechów ok. 60 km[/quote] Dzięki, czyli spoko. Dzwonią mi o sukę, jak natrafię na kogoś fajnego, to dam znać. Na razie pracuję nad psem, lecę na spotkanie, trzymać kciuki. -
Młoda bokserka odwodniona i zagłodzona juz w nowym domu :))))))
szmaja replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Wyjaśnijcie mi, na czym bokserka stoi - jeśli potrzebujecie chętnych, to możliwe, że będę mogła pomóc. Ile to jest od Wrocławia?