-
Posts
572 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by szmaja
-
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
szmaja replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
Kwazek był boski :) Agnieszka napisała mi, że jedyną jego wadą w podróży był specyficzny zapaszek :P To jest absolutnie bezproblemowy, pogodny pies... Cudny, nie da się nie uśmiechnąć na jego widok!!! -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
szmaja replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
Już jadę do schronu - obroża i nibysmycz przygotowane :) -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
szmaja replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
Wysłałam kod jeszcze raz :), powstawiałam różne ciekawe znaki, chociaz łatwiej by było przełączyć tryb edytora ;) - po prawej przy oknie odpowiedzi :) literki a/A -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
szmaja replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
[quote name='la_pegaza']o właśnie czy są fotki tego drugiego?? :modla:[/quote] Pójdę jutro, to będę błagać :) -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
szmaja replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
Oj, obserwuje go wiele par oczu :) Kochany Kwazku, koniec mrozów!!! -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
szmaja replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
Agnieszko, ja przybędę jeśli nie jutro, to w niedzielę, mam obrożę, smyczosznurek też jakiś znajdę :) -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
szmaja replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Paola06! Czy dobrze myślę, że jesteś z Katowic? Jeżeli tak, to mam dla Ciebie kaganiec![/quote] To by bylo super - z Katowic, z Katowic :) -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
szmaja replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
Spokojnie, na droge niespecjalnie potrzebny - ja pozycze, ale to moj jedyny, jak na razie, wiec prosze o zwrot :-). To nie jest gryzace dziecko, wiec bez obaw. Kwazek jest szczepiony tez przeciwko wirusowkom, odpchlony i odrobaczony (to standard na wejsciu). Ksiazeczke bedzie mial. Paolaaaa, ja licze, ze Ty sie zwyczajnie w nim zakochasz, jak go zobaczysz... I wiesz co dalej :). I wiem, ze Kwazka predko nie oddasz, jesli nie zostanie u Ciebie, to znajdziemy mu prawdziwy, Kwazkowy domek :) -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
szmaja replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
:) To ja chyba w niedzielę przyjdę :) -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
szmaja replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
Widzę, że tu już wszystko ustalone :) Niestety, dostałam informację, że dzisiaj trafił kolejny bokser - Kwazkowaty - brązowo biały, roczny, znaleziony, więc jeszcze kwarantanna... -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
szmaja replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
Obrożę mu zdjęli prawie od razu - sama byłam i o to poprosiłam. Poza tym, że paskudna i ciężka, to w zimie zimna cholernie... -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
szmaja replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
Paola tak właśnie planuje. Ona jeszcze nie pisała tego publicznie, ale ma długoletnie doświadczenie z argentyńczykami, również agresywnym osobnikiem, więc spokojnie można powierzyć jej opiekę nad małym, pozytywnie nastawionym do życia Kwazkiem. -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
szmaja replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania_w']masz na mysli Paole06? Zaproponowalam jej, ze mozemy (wtedy pojedziemy razem i tylko i wylacznie po niego) jechac juz w czwartek. Czekam na odpowiedz...[/quote] Aha, to już będzie jej decyzja. Myślałam, że Ty po drodze jedziesz - coś się zmieniło? Ile by to wyniosło? -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
szmaja replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
Ktoś mi godzinę temu wysłał sms-a, że widział ogłoszenie na allegro, ale nic więcęj nie wiem na razie - ma zadzwonić... -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
szmaja replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
Mamy dobry tymczas w Katowicach - doświadczony i ze świadomością, co to jest alergia. Kto to jest ta koleżanka? Na ile by go chciała wziąć? Czemu dopiero teraz, kiedy jest już oferta tymczasu? Dr Rak tam nie bada każdego psa dokładnie - chyba, że zaczyna chorować, trzeba leczyć po pogryzieniu. -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
szmaja replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania_w']nie wiem na jakim etapie sa ustalenia dotyczce zabrania psiaka na tymczas do Paoli 06, ale poprosila mnie czy nie moglabym jej go przewiez.. dla mnie to zaden problem. Kolejny weekend spedzam we Wroclawiu wiec moglabym go do Katowic przewiez.. Na trasie Wroclaw - Rzeszow przez Zabrze:) czesto pojawia sie tez Jogi:)[/quote] To jest aktualne, ale chciałabym, żeby Paola się z wami zabrała - tzn. żeby wzięła go w schronisku na siebie. Czy Ty planujesz zabrać "kuvasza", jeśli jeszcze jest? (będzie wiadomo jutro...) -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
szmaja replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
Był telefon, ale dziwnym trafem, po 3 minutach pytań i rozmowy, ludziom "wysiadają" telefony... "Miałam dużo psów już", "A jakie?", "No, różne, yorki, jamniki, spaniela...", "I co? Tak na chwilę?", "Noooo nie... dożyły"... A że tak powiem, kij im w oko wszystkim... -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
szmaja replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
Oferta jest. Chciałam tylko dać szansę ogłoszeniu... -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
szmaja replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
Z Paolą cały czas jestem w kontakcie, spokojnie. Transport też jest w zasięgu ręki... -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
szmaja replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
Nie ma odzewu telefonicznego... Niestety... Napiszę oficjalnie: mam ofertę tymczasu dla Kwazka, bardzo rozsądną - myślę, że w tej sytuacji i przy tej pogodzie powinniśmy z niej skorzystać.