[quote name='BIANKA1']Chętnie poszła bym spać , ale czekam na Poker , która przywiezie wielki karton . Przygotowałam miejsce dla szczeniaków z Krzyczek , które wiezie Mrówa i czekam na świnki morskie w liczbie 5 szt , , które koło 17 przywiezie Trolka :cool3: A może będę musiała sama po nie podjechać .Klatki już naszykowane . No to nie bardzo mam jak spać , choć malcy utrudzeni kimają :lol:[/QUOTE]
To masz jeszcze wolne miejsca u siebie. O rany, domek masz pewne z gumy i serce również:razz: