[quote name='pixie'][B]LOCHOW tj 17 km od Wyszkowa, 30 km Wegrow, przy drodze krajowej nr 50 i 62
[/B][I][url]http://www.gminalochow.pl/polozenie.html[/url][/I]
[B]moze wolontariusze jadac do ostrowi maz, mogliby[/B] pomoc, zaraz wkleje te prosbe do watku ostrowieckiego
[B]moze ktos bedzie jechal na dzialke do Branszczyka i skusi sie przejazdzka do Lochowa dla dobra sunieczki,[/B]
(marmar poda namiary do Panci)
!:modla::modla::modla::modla:
[B] to bardzo bardzo pilne[/B]
sunia czeka.......:-(:-(:-( pancia czeka......:-(:-(:-(
jesli domek dobry....i to trzeba sprawdzic
tymbardziej, ze jeszcze transport az Zor trzeba zorganizowac!!!
[B]Jak trudno znalezc domek dla 8 letniego psa, dobrze wiecie[/B][B] ...
domek bedzie, tylko..... POMOZCIE![/B][/QUOTE]
I co z tą prośbą!!! Czy ktoś odpowiedział????:crazyeye: :crazyeye: