[quote name='Mośka']No to super! Przygotuje Ci brykiecik, tylko cioteczka ENIA niech mi przysle plakat na maila:mad: . Kiedy robimy "przerzut"?:cool3:[/QUOTE]
Wyślę plakacik tylko poproszę adres :lol:
Jeżeli będą potrzebne jeszcze jakieś plakaciki to dajcie znać. Za kilka dni wrócę do ogłoszeń w necie, bo chyba jeszcze trochę psinek nie ma żadnych.