Jump to content
Dogomania

Garnizowski

Members
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

About Garnizowski

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

679 profile views
 • bou

 1. Ja kupie elektryczna obroże bo sobie w kulki leci. Ma omijać kupy. Cierpliwość się kończy o zaraz będzie tradycyjnie lanie za robienie że mnie wała. Metoda bycia miłym jakos nie działa
 2. Nie wiem czy ona myśli że może sobie w mieszkaniu sikać. Bo jak to jest że pół godziny po spacerze sika. Muszę mieć jeszcze folię i szmatki. Kupy nie robi. 3.5 miesiąca. Myślę że powinna wykorzystywać czas na dworze a nie że nic nie zrobi a po jakimś czasie zrobi w mieszkaniu.
 3. Ja wychodzę a ona ma co innego do roboty a potem w domu się załatwi. Albo coś tam zrobi a w domu minie 20 minut i też się załatwi. Ma 10 i pół tygodnia. Ja mieszkam na 8 piętrze więc to nie jest kwestia wypuszczenia na zewnątrz. I powoli myślę że wersja miłego pana się wyczerpuje. Nie wiem czy jak będzie można z nią chodzić na spacery a nie tylko trochę przed blokiem to będzie lepiej. Chciałbym już żeby normalnie się zachowywała. Wykorzystywała ten czas kiedy jest na dworze i wysikała i wypróżniła porządnie. I tak z nią wychodzę 7 razy dziennie.
 4. Szczeniak 10 tygodniowy zwymiotował dosłownie troszkę. Właściwie tylko ślina a tak to nic tam nie było konkretnego. 6:30 podanie tabletki 8:40 zwymiotowanie. Nic nie jadł. Tylko zawinięcie tabletki. Czy tabletka działa ?
 5. Cześć, Jaka to rasa ?
 6. Czy wychodzenie z psem 3 razy dziennie 25 min (trochę spacer trochę przebywanie na placyku) 60 min (spacer) 40 min (trochę spacer trochę przebywanie na placyku) to jest mało ?    I czy pies w bloku się męczy bo nie może zrobić siku kiedy tylko chce ?
 7. Jeśli chodzi o takie użycie gazu to tak. Gorzej jakby to było psikanie w psa na wszelki wypadek albo żeby dać nauczkę właścicielowi.    Trzeba wiedzieć kiedy drugi pies zaprasza do podejścia. To jest wiedza której się nie nabędzie uciekając cały czas. Z jednej strony ostrożność, ale z drugiej strony trzeba dać szansę swojemu psu. Tak żeby był pewniejszy siebie. 
 8. 3 osoby radzą zmianę nastawienia 1 osoba radzi psikanie gazem pieprzowym.   Ta ostatnia jest najbardziej wygodna.     A tak w ogóle co da zapięcie psa na smycz i na smyczach podejście do siebie ? Jak duży pies weźmie w pysk yorka to jaka jest różnica że on jest na smyczy czy nie jest ? Dla mnie taka że jak nie byłby na smyczy to mógłby uciec trzymając yorka w pysku. 
 9. Wyluzować nie spinać się i zaufać. 
 10. Ja bym się bał kablowac w takiej małej miejscowości. Dziewczyna powinna nauczyc się cierpliwości.
 11. Jak możesz mieszkać z takim debilem. Mnie by brało na wymioty przy kimś takim.
 12.  To właściciel tego dużego powinien nawet nogą tego małego trzymać na dystans, a jak trzeba to szturchnąć go a nie za pomocą swojego psa dawać małemu nauczkę. 
 13.  Sam podkulasz ogonek głupia pindo. Ja akurat nikogo się nie boję i mogą mi skoczyć bo dowodu nie noszę przy sobie.    I wszystkich paranoików mam w dupie.      I po za tym nie może tak być że ludzie z psami gotowymi na poszarpanie innych psów będą się panoszyć wśród fajnych i miłych psów. I Spike'owi1975 dokładnie o to chodzi że takie psy powinny chodzić w kagańcach. 
 14. Pies jak widać upodabnia się do właściciela i to widać po was. Przekazujecie swoją negatywną energię i emocje na swoje psy i tworzycie jeden tandem nienawiści. Sami tworzycie nerwową atmosferę i podjudzacie swoje psy do agresji.  
×
×
 • Create New...