Jump to content
Dogomania

Garnizowski

Members
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Garnizowski

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

865 profile views
 • bou

 1. Ja kupie elektryczna obroże bo sobie w kulki leci. Ma omijać kupy. Cierpliwość się kończy o zaraz będzie tradycyjnie lanie za robienie że mnie wała. Metoda bycia miłym jakos nie działa
 2. Nie wiem czy ona myśli że może sobie w mieszkaniu sikać. Bo jak to jest że pół godziny po spacerze sika. Muszę mieć jeszcze folię i szmatki. Kupy nie robi. 3.5 miesiąca. Myślę że powinna wykorzystywać czas na dworze a nie że nic nie zrobi a po jakimś czasie zrobi w mieszkaniu.
 3. Ja wychodzę a ona ma co innego do roboty a potem w domu się załatwi. Albo coś tam zrobi a w domu minie 20 minut i też się załatwi. Ma 10 i pół tygodnia. Ja mieszkam na 8 piętrze więc to nie jest kwestia wypuszczenia na zewnątrz. I powoli myślę że wersja miłego pana się wyczerpuje. Nie wiem czy jak będzie można z nią chodzić na spacery a nie tylko trochę przed blokiem to będzie lepiej. Chciałbym już żeby normalnie się zachowywała. Wykorzystywała ten czas kiedy jest na dworze i wysikała i wypróżniła porządnie. I tak z nią wychodzę 7 razy dziennie.
 4. Szczeniak 10 tygodniowy zwymiotował dosłownie troszkę. Właściwie tylko ślina a tak to nic tam nie było konkretnego. 6:30 podanie tabletki 8:40 zwymiotowanie. Nic nie jadł. Tylko zawinięcie tabletki. Czy tabletka działa ?
×
×
 • Create New...