-
Posts
26816 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
14
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ludwa
-
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
a ja raczej o tym ułożeniu myślałam, ew pynio w górze;) [IMG]http://imageshack.us/a/img341/4276/fr1n.jpg[/IMG] -
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
tutaj wszystkie tylko o jajkach. A ja o przednich łapach myślałam i w życiu by mi do głowy nie przyszło, że między tymi właśnie jajka mogą leżeć:))))) Swoją drogą. Po jajkach może niewielka strata ale nie wiem czy jak byś stopę straciła, to też by było wesoło:) Ja bym jednak nie odważyła się mu na jajka deptać -
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
o ile pomiędzy pysio nie leży:) A ja bym wolała jednak nic mu nie nadepnąć -
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']sznaucery masz już - dwa, ale może trzeciego???? :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='sambo_os1']To ja mam Donkowatego jakby co do zaoferowania ;)[/QUOTE] [quote name='3 x']ja mogę kaukazika dorzucić ;) bo niekomunikatywny jest i dupy nie chce posunąc jak żre w kuchni i wejść nie można ;)[/QUOTE] Czy Wy już szampana popijacie? Drukowanymi napisać? Nic nie wezmę, dopóki nie wyadoptuję czegoś. A jakoś się nie chcą wynosić. 3 dzikie, niewyględne przegubowce mam... Kto chce. Malutkie:) W promocji mogę dać całą trójkę z workiem karmy:)))) Chętni?????;) A może komuś się chociaż nudzi, żeby duuuuużo cudnych ogłoszeń porobić? Naprawdę to nudne mieć wciąż te same psy na karku;), zmiany mi jakiejś potrzeba;) [quote name='3 x']koniec roku sie zbliza, człowiek młodszy sie nie roboi do kaukaza sie schylac przynajmniej do głaskania nie musze ;)[/QUOTE] Ale więcej do obejścia wokół jak już zadek rozłoży w przejściu:))) -
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
ale pytanie było o onki i rottki:) o podhalanach nie było:) -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
ludwa replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przepraszam, nie mogę się oprzeć. Omijajcie tę klinikę szerokim łukiem. Myślałam, że Roj, to był tylko przypadek ale wychodzi na to, że to standardowe działanie tej "kliniki" -
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
onki a co? Nic nie biorę pod opiekę dopóki nie pójdzie żaden z zasiedzianych psów -
[TABLE="class: list, width: 570"] [TR="class: white"] [TD="class: cellKwota, align: right"]20,00[/TD] [TD]PLN[/TD] [TD][URL="https://www.serwisinternetowy.dnbnord.pl/rachunki_his/podgladOperacji/175181133/"]Malwinka - iwna5702 [/URL][/TD] [/TR] [/TABLE]
-
Łatek prosi o pomoc w spłacie długu - 30 zł :((((
ludwa replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Nie ma potrzeby pilnej operacji./ Pewnie tak naprawdę, to wcale nie trzeba tego ruszać io ilr nie będzie się tam nic dzialo. Jak na razie się nie dzieje:) Peniw przy okazji jakiejś innej operacji/usypania warto to zrobić ale może być i w tym stanie:) -
Łatek prosi o pomoc w spłacie długu - 30 zł :((((
ludwa replied to toyota's topic in Już w nowym domu
15 Marta N. Gniezno 50 Paulina A. Strzelce 50 Lidia P. (lida) Warszawa 20 Joanna C. Warszawa[COLOR=#333333][FONT=lucida grande] 35 Małgorzata K. Poznań[/FONT][/COLOR] -
Łatek prosi o pomoc w spłacie długu - 30 zł :((((
ludwa replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Podaję na pm... Ale nie masz po co dzwonić. Chyba tylko po to, żeby same ochy i achy usłyszeć:) Oczywiście poza potrzebą wycięcia, wyprania i innych spraw kosmetycznych. Charakterologicznie to ja już nie pytam, bo to wręcz nudne słuchać o ideałach;) -
Łatek prosi o pomoc w spłacie długu - 30 zł :((((
ludwa replied to toyota's topic in Już w nowym domu
wplaty na Łatka [TABLE="class: list, width: 570"] [TR="class: white"] [TD="class: cellKwota, align: right"][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD] [TABLE="class: list, width: 570"] [TR="class: white"] [TD="class: cellKwota, align: right"][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD]15 MARTA N. GNIEZNO 50 PAULINA A. STRZELCE 50 LIDIA P. (LIDA) WARSZAWA 20 JOANNA C. WARSZAWA[/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [/TR] [TR] [TD="class: cellKwota, align: right"][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [/TABLE] -
Wieczny tułacz-Butcher. Zakotwiczył i ma się dobrze:)
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Uffff, bo mi się bardzo to miejsce podoba, więc wiara w ludzi by mi zdechła ZUPEŁNIE:)))) -
Wieczny tułacz-Butcher. Zakotwiczył i ma się dobrze:)
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
A widzisz.... to ja poczekam ze zmianą tego tytułu do jutra:) -
Wieczny tułacz-Butcher. Zakotwiczył i ma się dobrze:)
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Dzięki:) Mam nadzieję, że pomyłka, bo nie chciałabym aby znowu miał jakieś przeżycia. Wystarczy mu to, co przeszedł do tej pory -
Wieczny tułacz-Butcher. Zakotwiczył i ma się dobrze:)
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
???????????? Moze skontaktujcie się z p. Ulą o co chodzi. Dzwoniłam do p. Eli, obecnej opiekunki Butchera ok. miesiąca temu i nic mi nie wiadomo, żeby miał szukać znowu domu. Wszyscy go kochają i on tez wszystkich swoich kocha. No, chociaż wet miłością darzony nie jest;) Ale zaniepokoiłaś mnie, dajcie znać, co wyniknie z tej rozmowy, bo nie chcę siać zamieszania i dzwonić bezpodstawnie z dziwnymi pytaniami.... -
FLORKA- OSTROWIANKA BEZ GROSZA PRZY DUSZY- pomóż szukać jej domu!!!!!
ludwa replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img339/8663/swieta2012newsletter2.jpg[/IMG] -
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img339/8663/swieta2012newsletter2.jpg[/IMG] -
[IMG]http://imageshack.us/a/img339/8663/swieta2012newsletter2.jpg[/IMG]