Rok temu na placu chyba były prysznice, nie wiem jak w tym roku ;-)
No ale jakby co to nie ma problemu z wypluskaniem się ;) Moja łazienka otwarta :lol:
A ja myśle, żeby go zostawić. Może ma domek, ktoś go wypuszcza, a tam w krzaczkach wyczaił stołówkę to siedzi... :roll:
Dobra, ja też jutro będę. Tylko za bardzo nie wiem po co tyle ludzi do jednej suni ;) ;)
Witamy Magde i Ave :) :)
A co do suni - to widziałam ostatnio już pare razy (dziś też) jak tam za pomnikiem, w krzakach jakiś pies taki brązowawy leżał. Możliwe, że sunia też była, ale jadąc autobusem nie zauważyłam.
[quote name='Iwona&Wiki']
[B]pAuLiNka & Mika[/B], nic straconego:evil_lol:
polowanie;) w najbliższa sobote lub niedzielę:evil_lol:[/quote]
Jakby co to niedziela rano - pasuje mi :eviltong: :eviltong:
Ojj czeka, czeka ten domek już długo ;)
..a sunia wrócić nie chce :shake:
MIejmy nadzieję, że wszystko z nią w porządku bo ostatnio strasznie wyglądała :(
Teoretycznie mniej więcej wiem jak się zabrać do nauki wskakiwania :P
ale w praktyce gorzej :P
Nie wyjdzie mi to, bo sucz prędzej mnie przewróci jak się nawali niz ja ją złapie :lol: :lol: :lol:
[quote name='palma']A ktoś może zdradzić jak nauczyć odbicia od właściciela? Np. od brzucha ... było by ciekawie :razz: :cool3: :razz: Ale mogą być też inne sztuczki .... [/quote]
W takim razie ja też poprosze przepis jak nauczyć się łapać psa w locie :razz: Albo wskakiwania na ręcę ;p
Nikt mi nie chce powiedzieć jak to zrobić :P :P
....tylko mogę mieć "mały" problem przy prawie 30 kg bestyjce :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Ja też suni nie widziałam już jakiś czas :shake:
Tylko raz widziałam p. Ole jak zostawiała jedzenie tam pod pomnikiem, ale czy sunia była to już nie zdążyłam zerknąć, bo jechałam autobusem.
[quote name='Dada']
ale nie powiem co usłyszałam ostatnio w gabinecie, tyle, ze to chyba była praktykantka (taką mam nadzieję..).[/quote]
Nie strasz, mów.... :cool1:
Ja mam zamiar tam pójść w przyszłym tygodniu, własnie w sprawie sterylki.