Jump to content
Dogomania

plinka

Members
  • Posts

    1919
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by plinka

  1. Zagłosowałam na Maję juz wcześniej...
  2. Ślicznie dziękuje za fotki kropki :loveu:
  3. Komu kropkowany chłopczyk?? komu?? :razz: :razz:
  4. Bardzo dziękuje wszystkim za zdjęcia łaciatej :loveu: Chociaż na zdjęciach widać, że skakała, :evil_lol: bo w rzeczywistości to różnie bywało :roll:
  5. Bolka bierz! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  6. Co tu taka cisza ?? :roll: ;) ;) ;)
  7. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  8. Rok temu na placu chyba były prysznice, nie wiem jak w tym roku ;-) No ale jakby co to nie ma problemu z wypluskaniem się ;) Moja łazienka otwarta :lol:
  9. he he he ja będę trenowac jutro rano tyle, że na torku agility :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: W sumie to też z psem:evil_lol:
  10. A ja myśle, żeby go zostawić. Może ma domek, ktoś go wypuszcza, a tam w krzaczkach wyczaił stołówkę to siedzi... :roll: Dobra, ja też jutro będę. Tylko za bardzo nie wiem po co tyle ludzi do jednej suni ;) ;)
  11. Witamy Magde i Ave :) :) A co do suni - to widziałam ostatnio już pare razy (dziś też) jak tam za pomnikiem, w krzakach jakiś pies taki brązowawy leżał. Możliwe, że sunia też była, ale jadąc autobusem nie zauważyłam.
  12. Hej zakla! Z tej strony plinka z FA ;) Fajny chłopczyk się do Was przyplątał, trzymam kciuki żeby szybko znalazł domek :)
  13. No to kto jedzie na obozik :D:D :D Karina, Iwona wy jedziecie, nie?? Tylko chyba nie na ten sam co ja :cool1:
  14. [quote name='Iwona&Wiki'] [B]pAuLiNka & Mika[/B], nic straconego:evil_lol: polowanie;) w najbliższa sobote lub niedzielę:evil_lol:[/quote] Jakby co to niedziela rano - pasuje mi :eviltong: :eviltong:
  15. Ja tylko dodam, że oficjalnie na plantach nie można spuszczać psów :eviltong:
  16. Ojj czeka, czeka ten domek już długo ;) ..a sunia wrócić nie chce :shake: MIejmy nadzieję, że wszystko z nią w porządku bo ostatnio strasznie wyglądała :(
  17. plinka

    frisbee

    Teoretycznie mniej więcej wiem jak się zabrać do nauki wskakiwania :P ale w praktyce gorzej :P Nie wyjdzie mi to, bo sucz prędzej mnie przewróci jak się nawali niz ja ją złapie :lol: :lol: :lol:
  18. [quote name='Iwona&Wiki']:thumbs: [SIZE=3][/SIZE] Mało:shake: [/quote] starczy ;) oby tylko coś wypaliło ;) Ja raczej bede mogła ;)
  19. plinka

    frisbee

    [quote name='palma']A ktoś może zdradzić jak nauczyć odbicia od właściciela? Np. od brzucha ... było by ciekawie :razz: :cool3: :razz: Ale mogą być też inne sztuczki .... [/quote] W takim razie ja też poprosze przepis jak nauczyć się łapać psa w locie :razz: Albo wskakiwania na ręcę ;p Nikt mi nie chce powiedzieć jak to zrobić :P :P ....tylko mogę mieć "mały" problem przy prawie 30 kg bestyjce :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  20. Ja też suni nie widziałam już jakiś czas :shake: Tylko raz widziałam p. Ole jak zostawiała jedzenie tam pod pomnikiem, ale czy sunia była to już nie zdążyłam zerknąć, bo jechałam autobusem.
  21. Ja się na razie wstrzymam - nie wiem jeszcze czy bede w Białymstoku w sobote :/
  22. CUDEŃKA !!!!!!!!!!!!! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  23. [quote name='Dada'] ale nie powiem co usłyszałam ostatnio w gabinecie, tyle, ze to chyba była praktykantka (taką mam nadzieję..).[/quote] Nie strasz, mów.... :cool1: Ja mam zamiar tam pójść w przyszłym tygodniu, własnie w sprawie sterylki.
×
×
  • Create New...