Co to za... :angryy: Ehh Luizko nie przejmuj się... to jakis niedorobiony człowiek o inteligencji 2 latka, który chce ci dopiec :mad: Srać na takich ludzi, nie przejmuj się takim odlutkiem :buzi: On/a nie wie co pisze i wogle olewaj go/ją.. nie przejmuj się! ty wiesz swoje, a ta osoba nie wie nic o tobie.I sam jest pojeeeee....maje....... :angryy: Ehh... nie szkoda ci nerwów? Jeszcze raz ci mowie.. nie przejmuj się.A jak jeszcze raz to coś napisze do ciebie to wezwij haskę, a haska pomoże :evil: