[quote name='ewelinabuck']
kurcze nikt mi nie chce dolozyc ja sie chyba zalamie:shake:[/quote]
Przeżyjesz! Ty tak tego nie potzrebujesz jak ja :eviltong: U mnie ta operacja to konieczność :shake: :p
[quote name='ewelinabuck']i bardzo dobrze:cool3: :cool3: :cool3: :cool3: :cool3: :cool3: :cool3: :cool3: :cool3: :cool3:[SIZE=4][COLOR=magenta] zbieram na operacje plastyczna i na przeszczep mozgu kto mi pozyczy kase!!!!!:evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/quote]
Ja chyba tez sie zastanowie nad poprawnieniem swojego wyglądu :eviltong: :roll: :roll: :roll: :eviltong:
Ojj Bonnie.. biedactwo :shake: Naszczescie już OK :)
Ps.Jak ci poszedł teścik? :cool3: Ja sie wyłożyłam na tych zadaniach z matmy :shake: I na tych tomach :shake:
[quote name='Paulinka18']Oj to zazdroszczę:loveu: , bo te moja to takie nijakie są... :shake:[/quote]
Nie narzekaj :razz: Masz bardzo ładne włosy.Naprawde :cool3:
Palma- Łoooo... nie poznałam cie :shake: Ładna fryzurka :loveu:
[quote name='goldenka245']
Jeszcze mi tu brakuje [B]bączku[/B]...:evil_lol:
Za chwilke nowe fotki :] Z dzisiejszego spacerku :)[/quote]
Ale ''bączek'' sie nie rymuje :eviltong:
No to dawaj te fotaski dawaj :cool3: :cool3: :cool3:
[quote name='goldenka245']A ja może we wrześniu na urodziny lustrzanke!:multi: Podsłuchałam wczoraj moich rodziców...:oops:[/quote]
Osz ty! Nie wolno tak :evil_lol: Przed tobą chyba nie ma tajemnic :eviltong: