[quote name='agata51']A ja nie miewam takich snów. Dlaczego? Odeszli ludzie też nie chcą mi się śnić. Może zbyt często nawiedzam ich za dnia i chociaż w nocy chcą ode mnie odetchnąć? Wiedźma, a proroczego snu, że Barona głaszczesz, nie miałaś? Mam głupie pytanie - czy twój wyżeł też borowikiem pachnie? Zwłaszcza łeb?
[/QUOTE]
BARONA oczywiście! Na wypominki mnie wzięło, bo tak przy listopadzie myślałam o Brunusiu (i nie tylko).
Oczywiście, że Łacia borowikowa! W jakiejś mądrej książce wyczytałam, że tak pachną uszy zdrowego psa! Coś w tym jest, bo wszystkie zaprzyjaźnione psy borowikowe są :).