Jump to content
Dogomania

Wiedźma

Members
  • Posts

    6052
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Wiedźma

  1. Ajoj, jak mawiał krtek... To niedobrze, że psisko powylewowe, ale dobrze, że już dobrze. Życzę dużo zdrowia Stokrotkowym opiekunom i Stokroci też.
  2. [IMG]http://www.stowarzyszenielapa.pl/images/morfeoshow/czaki_leczen-9154/big/dsc0341p.jpg[/IMG] To na pewno Czakuś?
  3. Umieść link do biedulków na bazarku (i tym zakończonym) w pierwszym poście.
  4. Żeby tak Baron odczekał własnej kołderki u własnego człowieka...
  5. Ciekawa jestem, jak sobie radzi śniegowy Keruś.
  6. Najbardziej lubię wyżły wersalskie, jak to ktoś ładnie na Dogo napisał, czyli te zalegające (no legawce w końcu) własną wersalkę.
  7. O matko! Mam widzenie! Widzę wpis piurkowy naszy kochany... Palanta poszczuj trójeczką.
  8. [quote name='wisela1']Przecież to Twoja wina. Miałaś czas zrobić z Zuzki skromną, grzeczną panieneczkę, a tymczasem wypuściłaś w świat rozpustnicę exhibicjonistkę ;-)[/QUOTE] No nie wiem, po kim ona to ma...
  9. ...i magicznie. Następnych kilku tysięcy życzymy - Acia i ja.
  10. Czyżby Zuzka paradowała w czerwonej obróżce? Z identyfikatorkiem? :) A jaka bezwstydnica z brzucholem gołym! Przecudne, ale zmniejsz rozmiar obrazków, bo Cię moderator sponiewiera: największe mogą mieć 480x640.
  11. Bardzo jestem ciekawa, jak psiaki pomagały przy remoncie. Tak jak w reklamie jakiegoś kredytu? :)
  12. [quote name='agata51']A ja nie miewam takich snów. Dlaczego? Odeszli ludzie też nie chcą mi się śnić. Może zbyt często nawiedzam ich za dnia i chociaż w nocy chcą ode mnie odetchnąć? Wiedźma, a proroczego snu, że Barona głaszczesz, nie miałaś? Mam głupie pytanie - czy twój wyżeł też borowikiem pachnie? Zwłaszcza łeb? [/QUOTE] BARONA oczywiście! Na wypominki mnie wzięło, bo tak przy listopadzie myślałam o Brunusiu (i nie tylko). Oczywiście, że Łacia borowikowa! W jakiejś mądrej książce wyczytałam, że tak pachną uszy zdrowego psa! Coś w tym jest, bo wszystkie zaprzyjaźnione psy borowikowe są :).
  13. Super! Moja malizna kochana... Ale film nie chce się otworzyć.
  14. Jak prace wykopaliskowe? Moli@, czy drobne grosze, które idą cały czas na Keruska, są do Ciebie przekazywane? Zajrzałam ni stąd ni zowąd na początek wątku, a tam brak rozliczeń. Wygląda tak, jakbym przestała przelewać ten grosik na piesiunia, a wpłata jest stała i bank sam ją przelewa.
  15. [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Reaktywacja dekupażowego na Twoje wariatuńcie:[/B][/SIZE][/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235675-Decoupage-odkurzacz-samochodowy-reaktywacja-Do-22-XI?p=19968998#post19968998[/url] Nie mogę dać do sygnatury - ki diabeł. Przedtem miałam 2 linki i nic, teraz mówi, że za dużo.
  16. Zdjęć niet :(. Nie dostałam. Może awaria na łączach. Zuzka wariuje :).
  17. [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]Torby, plecaki, nesesery i takie tam etcetery :)[/B][/SIZE][/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235647-Komu-w-drog%C4%99-temu-torby-nesesery-i-etcetery-Do-21-XI?p=19966925#post19966925[/url]
  18. A głaski dla psiunia można podać droga wirtualną?
  19. Nie, nie, zajazd, taki panatadeuszowy :)
  20. Weekend się zaczyna... A może by tak zajazd na okolice Nałęczowa?
  21. Zatem powodzenia w pracach archeologicznych!
  22. O jakieś zdjęcia miluszka można prosić?
  23. [quote name='wisela1'] Tyle się naklikałam że mogę się zamknac na czas dłuższy.[/QUOTE] Dobra, dobra. Pogoń lenia i pisz!
×
×
  • Create New...