[quote name='BUDRYSEK']Pusia juz w domku :)
kasiora pozyczona...trzeba oddac a nie ma z czego :(
załamka....[/QUOTE]
Nie załamuj się. Daj nr konta, przeleję jaki grosz. Mocno mnie irytuje, że gdy zwierzę jest już bezpieczne, ci, którzy je ratowali, zostają z ręką w nocniku.