Jump to content
Dogomania

Wiedźma

Members
  • Posts

    6052
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Wiedźma

  1. [quote name='Funky']Ja też pamiętam i często myślę o Jasiu. Miałam takich dwóch ukochanych podopiecznych - to był właśnie Jasio i Brunuś. Mam nadzieję, że teraz, szczęśliwi, kumplują się za TM. Ale smutno jest mi tak czy siak :([/QUOTE] Brunuś, Jaśmin, Bruno ze schroniska w Mielcu, Serwo, Rex, Mazak... Za długa ta lista, za długa o każdego z naszych podopiecznych
  2. No właśnie. Dzięki, że zaglądacie do malizny. Następnym razem spróbuję sfilmować Tour de ogródek :) .
  3. Suniu biedna... Nikt cię nie chce...
  4. Nie ma dramatu - nie ma zainteresowania...
  5. A tu zaraz będzie filmik z... chyba Ziutką :). Hm... Może potem, nie chce się załadować. No jest. To, co robi ziuu!!! z trzecią kosmiczną w pierwszej sekundzie filmu to właśnie Ziutka :). [url]http://www.fotosik.pl/video/26c4d7810224e1c0.html[/url]
  6. Ziutka rzuca uwodzicielskie spojrzenie zza szyby (na parapet wlazła po krześle i stoliku): [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/685/panienkazokienka.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img685/9926/panienkazokienka.jpg[/IMG][/URL] Pełnia szczęścia - piesek naręczny: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/163/narcznypiesek.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img163/7381/narcznypiesek.jpg[/IMG][/URL]
  7. Nikt dzisiaj nie zajrzał do Józinki... Stres poniedziałkowy?
  8. Niestety nie... To biedne, niewidome oczysko. Na razie nie ma mowy o diagnostyce. Powód - wiadomo. Najpierw sterylizacja.
  9. Ba. Obok leży materacyk.
  10. [quote name='wisela1']Łacia miałaby siostrzyczke i nie jadła z nudów fotela...;-)[/QUOTE] Aż się boję myśleć, co wymyśliłyby we dwie... Zobaczcie, czy to nie jest spojrzenie konspiratora: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/850/85145682.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img850/3250/85145682.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/442/65411454.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img442/850/65411454.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/534/25466371.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img534/9126/25466371.jpg[/IMG][/URL] Spiskowiec z irokezem na grzbieciku: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/51/80523588.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img51/3826/80523588.jpg[/IMG][/URL]
  11. Niestety, wyprzytulałam tylko.
  12. No właśnie chyba sama zostałam zmolestowana. Skubana do perfekcji opanowała skok na kolana, przytulanie się całym ciałeczkiem i melancholijne spojrzenia w stylu "Naprawdę nie możesz mnie wziąć do domku?" Zresztą zobaczcie: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/209/zdjecie0629.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img209/2006/zdjecie0629.jpg[/IMG][/URL]
  13. Nie omieszkam: [LIST] [*]przekazać, [*]wyściskać, [*]wycałować [*]i w ogóle zmolestować. [/LIST]
  14. [B]Tu:[/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/641/jzefka.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img641/6102/jzefka.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/39/zdjcie0567q.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img39/7264/zdjcie0567q.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/62/zdjcie0558.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img62/7771/zdjcie0558.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/440/zdjcie0561.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img440/3614/zdjcie0561.jpg[/IMG][/URL]
  15. A tak jakoś.... Głaski dla misiunia.
  16. Oj... Aż mi się chlipnęło z radości... Niech jeszcze jeden spacerek... I jeszcze... Oby jak najdłużej...
  17. Jutro będą zdjęcia dla wielbicieli Józki.
  18. Owszem, dzięki tomcug. V. str. 3., post 52. i następne.
  19. Tak będzie. Komu maliznę, komu?
  20. Przekazałam telefonicznie miziaki.
  21. Pewnie. To Ty musisz prosić, żeby pozwoliły Ci zająć kawałek legowiska!
  22. ?????????????????????????? Józka ciągle w dt, tylko dt zaprasza ją na kanapę albo na kolanka.
×
×
  • Create New...