[quote name='Funky']Ja też pamiętam i często myślę o Jasiu.
Miałam takich dwóch ukochanych podopiecznych - to był właśnie Jasio i Brunuś. Mam nadzieję, że teraz, szczęśliwi, kumplują się za TM.
Ale smutno jest mi tak czy siak :([/QUOTE]
Brunuś, Jaśmin, Bruno ze schroniska w Mielcu, Serwo, Rex, Mazak... Za długa ta lista, za długa o każdego z naszych podopiecznych