:tree1:
[FONT=Verdana]Wszystkim tym, którzy byli na wątku Brunusia, życzę spokojnych, dobrych Świąt...[/FONT][FONT=Verdana]
[/FONT]
[FONT="]Daj nam wiarę, ze to ma sens,
że nie trzeba żałować przyjaciół,
że gdziekolwiek są, dobrze im jest,
bo są z nami, choć w innej postaci.
[/FONT][FONT="]
[/FONT]