Jump to content
Dogomania

grazyna9915

Members
  • Posts

    5782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by grazyna9915

  1. Jest już niedziela. Proszę o pomoc! Dla niego wystarczy tymczas. Dzisiaj jest niedziele i mam nadzieję, że wiele może się wydarzyć, bo uwierzcie mi, ale nie jestem wstanie w tygodniu zająć się taką ilością psów. Moje dwupokojowe mieszkanie nie jest w stanie pomieścić już ani jednego psa więcej. Mój tel. 0601-294-064
  2. [B][U][COLOR=black]Jak do mnie trafił:[/COLOR][/U][/B] [COLOR=black]Sąsiedzi dwukrotnie zgłaszają na Straż Miejską o makabrycznym traktowaniu psa.[/COLOR] [COLOR=black]Straż przyjeżdża, lecz właściciel wypiera się psa.[/COLOR] [COLOR=black]Interweniuje niezawodna amikat: [/COLOR] [COLOR=black]- Pyta pijanego właściciela o psa.[/COLOR] [COLOR=black]- Właściciel twierdzi, że żadnego psa nie ma, jednak z komórki słychać kwilenie psiaka.[/COLOR] - amikat nie ustępuje i każe otworzyć komórkę, niestety dopiero po postraszeniu właściciela wezwaniem straży miejskiej, człowiek wypuszcza zalęknioną i skuloną ze strachu kupkę pozlepianych psich kudeł. W międzyczasie w stronę psa leci rzucone przez - prawdopodobnie żonę tego człowieka - krzesło. Wszystko odbywa się w napiętej atmosferze przy fetorze alkoholu i śmieci. Pies ma trafić do schroniska! Dla niego lepsze to niż pijackie awantury i świadomość, iż każdy dzień może być tym ostatnim. "Niechcący" trafia do mnie i w tępie ekspresowym szukamy DT. [B][U]Dlaczego:[/U][/B] Pies był trzymany na podwórku lub w komórce. Według sąsiadów żywił się na śmietnikach. Często ze strachu przed biciem uciekał z mieszkania na parterze przez okno i gnał przed siebie wprost na dwupasmową ulicę. Dwa razy został potrącony przez samochód, na szczęście nic groźnego się nie stało. Ostatnią zabawą jego opiekunów była chęć wydłubania mu oczu patykiem. Co jeszcze on tam przeżywał to opowie Wam amikat i nie tylko, a ja błagam Was chociaż o tymczas dla tego szczeniora i to niestety jak najszybciej, bo jutro – tak jak było ustalone - będę musiała go zawieź do schroniska. [B][U]Opis psiaka:[/U][/B] Fribir jest wspaniałym, łagodnym i ślicznym psem. Został kupiony na będzińskich targach. Myślę, że miał być czarnym labradorem, gdyż jest do tej rasy bardzo podobny. Jest bardzo mądrym psiakiem w ciągu dzisiejszego dnia nauczył się chodzić na smyczy. Uwielbia się bawić jest bardzo grzeczny i łagodny, dosłownie sama słodycz. Kiedy amikat przyjechała do mnie już po dwóch minutach jednomyślnie stwierdziłyśmy, że trzeba go wykąpać. Bez problemu możecie sobie wyobrazić jak śmierdział gdyż wystarczy tylko, że pojedziecie na wysypisko śmieci . Taki sam okropny fetor jak na śmietnisku towarzyszył psiakowi. Postanowiliśmy oszczędzić Wam widoku śmierdzącej kupki i przedstawić Wam kawalera po długiej kąpieli i czterogodzinnym trymowaniu w nowych szeleczka. Zobaczcie jaki on piękny, może przypadnie komuś do serca i przygarnie go chociaż na parę dni. U mnie naprawdę nie może zostać (przepełnienie)!!! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/186/5732c4763cb34f98.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/132/1c08d7c02f1cc5fc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/78/c54d5a393659dfda.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/186/c251df78fdb437e7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/132/b1307b329dfdf593.jpg[/IMG][/URL] Wiem, że prosze o wiele! Wiem, że wiele osób tu zaglądających ma jak ja już zwierzęta! Ale liczę na cud dogomani i wierzę, że nie będę musiała go zawieź do schroniska. PROSZĘ O POMOC W SZUKANIU DOMU, W SZUKANIU DT, PROSZĘ ROZPYTAJCIE SIĘ WŚRÓD ZNAJMOMYCH.
  3. [quote name='carolinascotties']Grazynko- kolorowe pozdrowienia dla Was :)[/quote] [CENTER]Dziękuję za pozdrowienia![/CENTER] [CENTER]:loveu: :loveu: :loveu: [/CENTER] [CENTER]My również mocno pozdrawiamy![/CENTER]
  4. [quote name='carolinascotties']Grazynko- kolorowe pozdrowienia dla Was :)[/quote] [CENTER]dziękuję za pozdrowienia :loveu: :loveu: :loveu: [/CENTER]
  5. Dianeczka lepiej nie szokuj rodziców, bo nie chę żeby mnie powiesili. Masz bardzo fajnych rodziców, a przede wszystkim mamę, którą miałam kiedyś okazję poznać. Ale krzyczę do wszystkich o pomoc. Trafił do mnie z interwencji lakowaty czarny 8-o miesięczny psiak. Jeżeli do jutra nie znajdę domu to niestety chyba będę musiała zawieź go do schronu. Cztery psy na dwóch pokojach to stanowczo za dużo. Proszę pomóżcie mi znaleźć przynajmnie tymczas, psiak jest bardzo kochany i sympatyczny, uwielbia się bawić. Czasami się trochę boi (był maltretowany), ale jest bardzo pojętny i mądry. Proszę wszystkich o pomoc, przynajmnie o domek tymczasowy.
  6. Właśnie rozmawiałam z Wandzią. Szczeniakom dupki odrzyły i psocą już w nadmiarze. Ratujmy Wandzie i jej dom, przed zrujnowaniem i demolką. Na dodatek cała rodzina Wandzi jest przeziębiona, a przy takim zwierzyńcu jest naprawdę bardzo dużo roboty. Pilnie potrzebne domki dla wystrzałowych szczeniorów.
  7. Spodziewałam się zdjęć i nowych wiadomości, a tu............. Bardzo mi przykro! Bardzo współczuję opiekunce!
  8. Jak nie ten to będzie inny! Znajdzie się i to na pewno taki słodziak jak on na niego bardzo zasługuje.
  9. Oj Dianeczko masz rację moja droga masz rację! Może zadzwonię do Ewy Drzyzgi?
  10. to jest najlepsze: [IMG]http://mioll.fretki.org.pl/upload/pliki/f-46082ea4e6535.JPG[/IMG]
  11. Ivi też była po ciężkich przejściach i nie tylko jej ciało było wyniszczone, a jednak znalazła dom, a Cyryl z połamaną łapką? Myślę, że takich przypadków możesz mnożyć więc dlaczego Tassmanowi miało by się nie udać? BĘDZIE DOBRZE!
×
×
  • Create New...