[quote name='maciaszek']Dziękujęza ogłoszenia
Na Allegro prawie 600 wyświetleń!
[B]Tosiu[/B], kontaktował się ktokolwiek z Tobą? I jeszcze jedno - czy, jak będziesz na Kosodrzewiny, mogłabyś porobić jakieś fotki psiaka?[/quote]
tak, kontaktowała się VitisVini z dogo, zastanawia się nad wzięciem go na tymczas.
jeszcze mało fotek?.... :lol: :p strasznie się wiercił i nie chciał nawet przez chwilę stanąć spokojnie.. może gdy będzie podleczony spróbuję jeszcze. zamieszczę wszystkie fotki, które mam, moze którąś sobie jeszcze wybierzesz (jesli potrzebne są jeszcze jakieś do ogłoszen na przykład)