-
Posts
1557 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by lewkonia
-
Laster - 3 letni dalmatyńczyk - Łódź na dt u Buni!
lewkonia replied to bea_m's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://farm3.static.flickr.com/2147/2484818903_6c59bb23f4_o.jpg[/IMG] -
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
lewkonia replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img178.imageshack.us/img178/8427/skrzekzg6.jpg[/IMG] -
Dawno nie zaglądałam na ten wątek... a tutaj taka super wiadomość:multi:
-
Powiesili psa na drzewie, bo piszczał Bartłomiej Dana 2008-06-20, ostatnia aktualizacja 2008-06-20 14:15 Przedtem jednak przywiązane do drzewa zwierzę zakatowali drewnianym, brzozowym kołkiem - Jak zeznali w czasie przesłuchania, mieli jeden kij. Dlatego musieli uderzać na zmianę - opowiada Aneta Komorowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku. Do zdarzenia doszło we Wsi Borzykówka, na terenie powiatu radomszczańskiego. Wiszącego na gałęzi, zakrwawionego, rudopręgowanego kundla znalazły dzieci wracające ze szkoły. Zawiadomiły rodziców a oni - najbliższy komisariat policji. Sprawcami okazali się 35-letni: Sylwester B. i Ryszard M., mieszkańcy jednej z okolicznych wsi. W chwili zatrzymania Ryszard M. miał ponad dwa promile alkoholu we krwi. W czasie przesłuchania mężczyźni przyznali się do winy. Jak zeznali, właścicielem zwierzęcia jest jeden z nich - Sylwester. Dlaczego zatłukli i powiesili psa? - Bo - jak twierdzą - był chory, nic nie jadł i głośno piszczał - mówi Komorowska. - Zwierzę chcieli zakopać, ale zabrakło im czasu. Mężczyzn po przesłuchaniu wypuszczono do domu. Grozi im do roku pozbawienia wolności. Źródło: Gazeta Wyborcza Łódź Nie mam słów ..... Polska wieś mnie przeraża.
-
Zula - śliczna młoda collie smooth. Już w nowym domku
lewkonia replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Domek dla przepięknej suni collie smooth potrzebny. Suczynka dekoracyjna, mądra i z łatwiejszym do utrzymania włosem. -
Tak... nikt nie dzwoni...bo zbliżają się wakacje i wywalanie psów przed urlopem z domów.:angryy: Jak ktoś kocha psy i byłby skłonny przygarnąć jakąś bidę - to już ją ma.
-
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
lewkonia replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
Hmmm... Nie sądziłam, że określenie skrzacik tak się spodoba;). [B][SIZE=5][COLOR=darkslategray]Skrzacik[/COLOR][/SIZE][/B] jest wielkości yorka - tylo dopiąć czerwoną kokardkę i wszędzie zada szyku. Wielbiciele małych terierów pilnie poszukiwani. -
Najpiękniejsza sunieczka na dogo - [SIZE=4][COLOR=sandybrown]Sarenka [/COLOR][/SIZE] [IMG]http://images34.fotosik.pl/194/49c611e4ddd1ae9d.jpg[/IMG] Kto chce mieć niebywałą radość z przebywania w towarzystwie tej przemiłej i wesołej sunieczki przez 2 tygodnie (czas urlopu KarOli) - proszony jest o PILNY kontakt.
-
Zula - śliczna młoda collie smooth. Już w nowym domku
lewkonia replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Przepiękna sunia - collie smooth - szuka domu -
Terierka walijska po sterylce szuka odpowiedzialnego i kochającego domku....
-
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
lewkonia replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://amplituda_lodz.w.interia.pl/piesek.JPG[/IMG] Niewielki psiak powinien łatwo znaleźć swoją podusię.... -
Ja jestem z Łodzi, ale mnie nie ma w domu po 10 godzin dziennie. Nie wyobrażam sobie Sarenki z moimi dwoma ONkowatymi sunieczkami. Diablice są zazdrosne o siebie, a o takiego scyzoryka???? Gdybym dalej była na urlopie wychowawczym to i Sarenkę by się upilnowało... Kogo by tu poprosić o tymczas dla tego strachulca?
-
kiwi - o co wet mówi o tych łysinach? Czy można po sterylce zacząć ją diagnozować w tym kierunku?
-
Zula - śliczna młoda collie smooth. Już w nowym domku
lewkonia replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Skąd się takie piękne psy pojawiają :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Mam nadzieję, że domek powinien szybko się znaleźć. -
Tak długo szukany ON CEZAR z okolic Piły, - ZASTRZELONY!!!
lewkonia replied to pasja's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Łukasz - napisałeś, że odnalezienie ciała Cezara przyniosło ci ulgę. Wiesz przynajmniej, że nie żyje w pseudohodowli przywiązany do budy lub nie zamnknięto go w małym boksie. Nie trafił do schronu, co jest gorsze niż więzienie dla czlowieka. Wiem - żal rozrywa serce, że odszedł. Ale wiesz, że nie cierpi z tęsknoty za wspaniałym domem, ktory miał.