Jump to content
Dogomania

lewkonia

Members
  • Posts

    1557
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lewkonia

  1. [IMG]http://farm3.static.flickr.com/2147/2484818903_6c59bb23f4_o.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/8427/skrzekzg6.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://images34.fotosik.pl/294/c9430cdbf936c4d6.jpg[/IMG] ...szuka domku
  4. Dawno nie zaglądałam na ten wątek... a tutaj taka super wiadomość:multi:
  5. Piegowata, urocza [B][SIZE=4][COLOR=darkorange]Sarenka[/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=black]szuka domku.....[/COLOR]
  6. Powiesili psa na drzewie, bo piszczał Bartłomiej Dana 2008-06-20, ostatnia aktualizacja 2008-06-20 14:15 Przedtem jednak przywiązane do drzewa zwierzę zakatowali drewnianym, brzozowym kołkiem - Jak zeznali w czasie przesłuchania, mieli jeden kij. Dlatego musieli uderzać na zmianę - opowiada Aneta Komorowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku. Do zdarzenia doszło we Wsi Borzykówka, na terenie powiatu radomszczańskiego. Wiszącego na gałęzi, zakrwawionego, rudopręgowanego kundla znalazły dzieci wracające ze szkoły. Zawiadomiły rodziców a oni - najbliższy komisariat policji. Sprawcami okazali się 35-letni: Sylwester B. i Ryszard M., mieszkańcy jednej z okolicznych wsi. W chwili zatrzymania Ryszard M. miał ponad dwa promile alkoholu we krwi. W czasie przesłuchania mężczyźni przyznali się do winy. Jak zeznali, właścicielem zwierzęcia jest jeden z nich - Sylwester. Dlaczego zatłukli i powiesili psa? - Bo - jak twierdzą - był chory, nic nie jadł i głośno piszczał - mówi Komorowska. - Zwierzę chcieli zakopać, ale zabrakło im czasu. Mężczyzn po przesłuchaniu wypuszczono do domu. Grozi im do roku pozbawienia wolności. Źródło: Gazeta Wyborcza Łódź Nie mam słów ..... Polska wieś mnie przeraża.
  7. Doczytało :p- tylko ciągle mam nadzieję na tymczas w Łodzi, co ułatwiloby sprawę. Z kolei tymczas u Celinki ma tę dobrą stronę, że Sarenka ją zna.
  8. KarOla - jak tam DT na czas twojego 2-tygodniowego urlopu????
  9. [IMG]http://images26.fotosik.pl/224/292b43fd6a2e2ffb.jpg[/IMG] Po 2 tygodniach KarOla wróci z urlopu.
  10. Domek dla przepięknej suni collie smooth potrzebny. Suczynka dekoracyjna, mądra i z łatwiejszym do utrzymania włosem.
  11. Tak... nikt nie dzwoni...bo zbliżają się wakacje i wywalanie psów przed urlopem z domów.:angryy: Jak ktoś kocha psy i byłby skłonny przygarnąć jakąś bidę - to już ją ma.
  12. KarOla zapewniła Sarence domek tymczasowy, ale konieczny jest tymczas na 2 tygodnie z powodu urlopu dotychczasowych opiekunów!!!! [COLOR=red][B]KarOla gwarantuje, że ten tymczas będzie TYLKO NA CZAS JEJ URLOPU![/B][/COLOR] Baaaardzo ważne!!!!
  13. KarOla zapewniła Sarence domek tymczasowy, ale konieczny jest tymczas na 2 tygodnie z powodu urlopu dotychczasowych opiekunów!!!! [COLOR=red][B]KarOla gwarantuje, że ten tymczas będzie TYLKO NA CZAS JEJ URLOPU![/B][/COLOR] Baaaardzo ważne!!!!
  14. Hmmm... Nie sądziłam, że określenie skrzacik tak się spodoba;). [B][SIZE=5][COLOR=darkslategray]Skrzacik[/COLOR][/SIZE][/B] jest wielkości yorka - tylo dopiąć czerwoną kokardkę i wszędzie zada szyku. Wielbiciele małych terierów pilnie poszukiwani.
  15. Najpiękniejsza sunieczka na dogo - [SIZE=4][COLOR=sandybrown]Sarenka [/COLOR][/SIZE] [IMG]http://images34.fotosik.pl/194/49c611e4ddd1ae9d.jpg[/IMG] Kto chce mieć niebywałą radość z przebywania w towarzystwie tej przemiłej i wesołej sunieczki przez 2 tygodnie (czas urlopu KarOli) - proszony jest o PILNY kontakt.
  16. Przepiękna sunia - collie smooth - szuka domu
  17. Terierka walijska po sterylce szuka odpowiedzialnego i kochającego domku....
  18. Bardzo prosimy o domek tymczasowy na 2 tygodnie, aby KarOla mogła wyjechać na urlop.... Najlepiej by było, gdyby domek był domkiem na zawsze, ale dzisiaj sprawa tymczasu jest super pilna!!!!!!
  19. [IMG]http://amplituda_lodz.w.interia.pl/piesek.JPG[/IMG] Niewielki psiak powinien łatwo znaleźć swoją podusię....
  20. Ja jestem z Łodzi, ale mnie nie ma w domu po 10 godzin dziennie. Nie wyobrażam sobie Sarenki z moimi dwoma ONkowatymi sunieczkami. Diablice są zazdrosne o siebie, a o takiego scyzoryka???? Gdybym dalej była na urlopie wychowawczym to i Sarenkę by się upilnowało... Kogo by tu poprosić o tymczas dla tego strachulca?
  21. kiwi - o co wet mówi o tych łysinach? Czy można po sterylce zacząć ją diagnozować w tym kierunku?
  22. Skąd się takie piękne psy pojawiają :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Mam nadzieję, że domek powinien szybko się znaleźć.
  23. Węszę, weszę i domku szukam.... [IMG]http://images30.fotosik.pl/220/87eacd72257fe340.jpg[/IMG] [B][SIZE=5][COLOR=darkorange]Sarenka[/COLOR][/SIZE][/B]
  24. Łukasz - napisałeś, że odnalezienie ciała Cezara przyniosło ci ulgę. Wiesz przynajmniej, że nie żyje w pseudohodowli przywiązany do budy lub nie zamnknięto go w małym boksie. Nie trafił do schronu, co jest gorsze niż więzienie dla czlowieka. Wiem - żal rozrywa serce, że odszedł. Ale wiesz, że nie cierpi z tęsknoty za wspaniałym domem, ktory miał.
  25. Nie tylko ty nie miałaś dogo - serwery padają. Martwię się, że Sarenka jest już u ciebie zadomowiona i będa trudności z zaakceptowaniem domku docelowego - ale trzeba go szukać.
×
×
  • Create New...