Jump to content
Dogomania

pumcia02

Members
  • Posts

    10522
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pumcia02

  1. Jaki by nie byl, to zaglądam :)
  2. Witajcie :) Bielan został już w lecznicy nazwany Obim. Teraz zwiemy go Obeuszem. Może mądrzejsze imię doda mu rozumu? :) Jest straszną pierdołą, chodzi jak pokraka, jak biega, to się przewraca. Zaczęły mu się troszkę odbudowywać mięśnie, ale baardzo powoli to idzie. Teraz byliśmy nad morzem. Obi nie lubi nawet deszczu, a do morza chętnie wszedł. Strasznie lubi gadać, a w szczególności narzekać, jak nikt się nim nie zajmuje. Obi jest częściowo głuchy - i nie jest to "wybiórcza głuchota". Teraz nad morzem się o tym przekonałam. W obcym miejscu i na większej przestrzeni dał pełen popis, że nie wszystko słyszy. Jak mu znikałam z oczu, to szukał mnie w panice. Moglam stać za nim i krzyczeć , a on się nie odwracał. Dalej szamotał się na boki, piszczał i szukał... Az się odwrócił i przychodził zadowolony. Nie wiedziałam, że biały pies tak szybko się brudzi :D I uwaga, uwaga, Obeusz waży teraz 26kg! Zmniejszyłam mu już dawki jedzenia, bo zaczęły mu się fałdki robić, hm. Mamy mały problem z tolerancją kota od jakiegoś czasu, ale na razie jest to opanowane. To chyba tyle :)
  3. to powiedzcie , że jest brzydal i jak będzie do tego psocił to nici z domu.
  4. [quote name='gosia1701']wątek można przenieść... niestety za TM :( Franek odszedł wczoraj w lecznicy. Miał raka z przerzutami, doszły mu do tchawicy i już miał problemy z oddychaniem :([/QUOTE] Czyżby to był ten guz widziany od wielu miesięcy na szyi? Ten tydzień zbiera żniwa. Z azylu jeszcze Nemo umarł..
  5. Szkoda, że nie udało się go znaleźć :( zwłascza ze to był grudzień... Niestety fundacja nie ma żadnej reklamy, dlatego jest ze wszystkim ciężko. Nie ma wolontariuszy, nie ma komu jeździć i robić zdjęcia. Z części zgłoszeń udaje się wyjść właśnie taką pomocą - zrobienie zdjęć , pomoc w ogłaszaniu i szukaniu domu. Np teraz potrzebuje kogoś kto zrobi zdjecia kociakom w lecznicy na Mokotowie. Ja na razie nie mogę, sytuacja pilna. Wczoraj Renata - wiceprezes, powiedziała, że sama pojedzie. Ma złamaną nogę i od jakiś trzech miesięcy na nią nie staje... Ale wyjścia nie ma :(
  6. koosiek a pytałaś Marka z psiego anioła? megii zadzwonie jakoś z pracy.
  7. jakie to niesprawiedliwe... miał zacząć drogę po nowe życie... :(
  8. [quote name='rita60']Cioteczko takie terierowate stworzenia ciężko zmęczyć:cool3:one wszystko robią w biegu:evil_lol:[/QUOTE] Straszne :D
  9. Pilnie potrzebny hotelik!!!
  10. witam nowych uczestników wątku, na którym nic się nie dzieje :) edek skąd znasz fundację? :) Z nowych wieści mogę napisać, że Gustaw w niedziele poszedł do adopcji!! I chciałam pomóc koosiek zabrać sukę w ciąży z ulicy. Teraz na cito szukamy hotelu dla niej! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212610-Niedu%C5%BCa-bezdomna-sunia-w-ci%C4%85%C5%BCy-%28-Lada-dzie%C5%84-urodzi%21?p=17419099#post17419099"]http://www.dogomania.pl/threads/212610-Niedu%C5%BCa-bezdomna-sunia-w-ci%C4%85%C5%BCy-%28-Lada-dzie%C5%84-urodzi!?p=17419099#post17419099[/URL]
  11. jestem na zaproszenie. Ale na razie mogę tylko podnieść :(
  12. szukamy hoteliku dla małej. Czekam na odpowiedz od megii
  13. Perełka jest już po zabiegu usuwania kamienia nazębnego. 3 zęby trzeba było usunąć. Po narkozie wstała i się ucieszyła :)
  14. wszędzie same nieszczęścia...
  15. Trzeba ją sterylizować na już! można ją wsadzić do lecznicy, ciachnąć, chwile przetrzymac i w trybie pilnym szukac dt. Jak nie, to hotel. Widzicie inne wyjscie? Rozumiem koosiek , że nie ma na nią pieniążków?
  16. A Gustaw wczoraj pojechał do super domu :) ludwa idusiek dziękuje za kontakt do DT :)
  17. widziałam wczoraj Lenoxa. Taki wystraszony biedak. Na wszystkie obce dzwieki warczy. Do mnie podszedł i się ucieszył. Ogólnie jest bardzo przyjazny i ciekawski. Myślę, że kilkanaście dni i będzie jak nowy :)
  18. śliczne :) jak będę miała chwilę to dostawię zdjecia na stronie i tekst muszę zmienić
  19. Perełka zmieniła się nie do poznania! Jest wesoła, przyjazna, podskakuje, wita się z ludźmi... Jakiś czas temu spotkałam się z nią w lecznicy na kontrolę. Miała rtg robiony. Na szczęście przerzutów nie znalezlismy, a znalezlismy śrut... Ewidentnie ktoś do małej strzelal :( Dostała antybiotyk, z watrobą jest ok. Jest już przygotowana do zabiegu czyszczenia ząbków. Miałą też ekg - jest rewelacyjne! Wczoraj odebrałam fakturę na 389zł. I to jest koszt bez zabiegu. Lekarze twierdzą, że ona nie ma 17lat. Z resztą na tyle teraz nie wygląda. Może właścicielowi cos się pokiełbasiło z latami? Bo ona wygląda na prawdę świetnie!
  20. nikt tu nie zagląda :(
  21. słyszałam że wasz Rudy poszedł do domu :)
  22. szkoda ze nadal tekstu do ogloszen nie ma.. to już pół roku...
  23. juz wstawiam [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/97/bary0.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/3684/bary0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/600/bary1.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/9827/bary1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/812/bary1.jpg/"] [/URL]
  24. prześlij mi zdjęcia na maila: [email][email protected][/email] wstawię.
×
×
  • Create New...