-
Posts
10522 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pumcia02
-
Kolejne KAZIRODCZE stadko! Balbi zostaje w DT, Serdel zaginął !!!
pumcia02 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Balbi jest wystraszona. Odwraca wzrok, trzęsie się, wzdryga na jakiś ruch. Wciska w kąty. Widziała mnie kilka razy, po kilkanaście minut, a mam wrażenie , że zaczyna mi ufać. Balbi potrzebuje normalnego domu. Normalnych spacerów i miłości. Nic wielkiego. Myślę, że szybko się przyzwyczai do człowieka. -
Malutka LULKA. Połamany ogonek. Potrzebuje DOMU i POMOCY
pumcia02 replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
ostatnio jak byłam na spacerze z psem po kastracji - był w kołnierzu, jakiś pan podszedł. Był ogromnie zdziwiony: co ten pies ma na głowie? No kołnierz, bo jest po kastracji... A on: nigdy nie widziałem czegoś takiego!!! Był na prawdę zaskoczony... -
Kolejne KAZIRODCZE stadko! Balbi zostaje w DT, Serdel zaginął !!!
pumcia02 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
moje maluszki co z wami będzie? :( -
Lenox- podrzutek. Znalazł swoją przystań:) MA DOM
pumcia02 replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Mi by to nawet do głowy nie przyszło :) -
Kolejne KAZIRODCZE stadko! Balbi zostaje w DT, Serdel zaginął !!!
pumcia02 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
już wysyłam Wam pw. Dziękuje :) -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
pumcia02 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Kochani pilnie poszukuję dt dla tego chłopaka. Proszę pomóżcie. Psiak jest w Warszawie [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/703/serdel.jpg/"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/3941/serdel.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213102-Kolejne-KAZIRODCZE-stadko%21-POTRZEBNE-hotel-DT..."]http://www.dogomania.pl/threads/213102-Kolejne-KAZIRODCZE-stadko!-POTRZEBNE-hotel-DT...[/URL] -
Kolejne KAZIRODCZE stadko! Balbi zostaje w DT, Serdel zaginął !!!
pumcia02 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Byłam dziś u psiaków. Alfred wyleciał do mnie z krzykiem, ale później już było ok. Następnie spacer z Serdelkiem wyglądał super. Właścicielka była ogromnie zdziwiona i powiedziała, że to jakiś cud. Na koniec siedziałyśmy przed blokiem, mijało nas sporo osób i sytuacji na które Serdel reagował agresywnie. A teraz była cisza :) Psiak zadowolony siedział i łapał wiatr :) Dzisiaj wyszły już bez kagańców. P. Karolina zaczęła też wychodzić z nimi na dłuższe spacery - tzn 15minutowe. Podobno są wtedy puszczane i biegają za kółkiem. -
Pipin miał tatuaż w uchu. Proszę o sprawdzenie u tego pieska. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173316-Zagin%C4%85%C5%82-terier-pszeniczny%21-Ok.-W-wy.-TERAZ-MO%C5%BBE-BY%C4%86-WSZ%C4%98DZIE%21%21%21-Pomocy%21?p=17529426#post17529426"]http://www.dogomania.pl/threads/173316-Zagin%C4%85%C5%82-terier-pszeniczny!-Ok.-W-wy.-TERAZ-MO%C5%BBE-BY%C4%86-WSZ%C4%98DZIE!!!-Pomocy!?p=17529426#post17529426[/URL]
-
poproszę na maila zdjęcia powyżej 100kb oraz tekst. Wstawi się ją do gazety "gminnej" . Zobacze co będzie wolne. [email][email protected][/email]
-
Można poradzić, tylko skąd wziąć pieniądze na takie stadko? Az dziwne.. kilka psów i wszystkie "należące" do jednej osoby. Kurde trudny temat... :/ Ja teraz szukam uparcie hotelu dla mojej trójki z pospisu. I nic... wszystko zajęte. No i Muszka ze szczeniakami....
-
Kolejne KAZIRODCZE stadko! Balbi zostaje w DT, Serdel zaginął !!!
pumcia02 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Chętnie przyjmę rzeczy na bazarek! Filmy, książki :) Tylko u mnie nigdy nie było ruchu... Nie wiem co robię nie tak. Natassia w zamian mogę wstawić jakiegoś psa do adopcji na stronę fundacji. Idusiek dzięki za banerek :) Jeśli chodzi o spacery. Są dwie osoby do spacerów, tzn ja i Krysia od ludwy. Dobermania dam znać jakbyśmyy się "posypały". Teraz pojade w poniedziałek. Strasznie bym chciała zabrać stamtąd Balbi... -
****Yogi bez ogonka -pojechał do domu. Trzymajcie kciuki !
pumcia02 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Nie mam, czekam może przyśle ;) Dzikuskę to i ja mam do zabrania :( ale nie mam możliwości :( -
Kolejne KAZIRODCZE stadko! Balbi zostaje w DT, Serdel zaginął !!!
pumcia02 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
jurosia dziękuje!! :) Byłyśmy wczoraj z magmal odebrać Alfreda. Niestety jest typem, którego drażni miejsce po zabiegu... zobaczymy czy go dopilnują. W lecznicy zachowywał się.. yy "nie był zbyt miły przy zabiegach". W samochodzie przytulił się do mnie, wszedł na kolana. Miałyśmy trochę czasu, więc wzielysmy na spacer Balbi i Serdela. Ogólnie z Serdelem nie jest tak źle, ale Balbi jest przerażona nawet własną sobą. Potrzebuje tymczasu :( również płatnego :( zanim zakoduje jej się to zachowanie w glowie... Jadę do nich w poniedziałek. Odebrałam fakturę. 232zł. Baaardzo proszę o grosik... -
****Yogi bez ogonka -pojechał do domu. Trzymajcie kciuki !
pumcia02 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Sławek - mój TZ, stwierdził dzisiaj, że brakuje nam w domu takiego psa jak Yogi. Przynajmniej wszystko było poukładane, a na niskich półkach w zasadzie nic nie było. A teraz wszędzie leżą moje rzeczy :) Nasze psy do niczego się nie nadają. Nie umieją utrzymać porządku :) A do tego kot złodziej. Sławka rzeczy giną w nieznanych okolicznościach :) -
Kolejne KAZIRODCZE stadko! Balbi zostaje w DT, Serdel zaginął !!!
pumcia02 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
ja też się ciesze :) z suczką to trzeba poczekać na sterylizację - preferujemy po pierwszej cieczce. Mam książeczkę Alfreda. Okazuje się, że w życiu miał tylko jedno odrobaczenie i jedno szczepienie na wscieklizne - oczywiscie juz niewazne. podobnie Serdel. A suczka jeszcze nigdy nie była u weterynarza :( Alfred był zainteresowany tym co się dzieje [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/589/zdjcie0433m.jpg[/IMG] Tu już się rozluźnił [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4347/zdjcie0434i.jpg[/IMG] I na początku w lecznicy, z błagalnym spojrzeniem... [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/8893/zdjcie0435x.jpg[/IMG] -
Kolejne KAZIRODCZE stadko! Balbi zostaje w DT, Serdel zaginął !!!
pumcia02 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
jestem. Nie zaglądałam wcześniej bo mam ręce pogryzione.. Ha! Żartuje! Właścicielka wyprowadziła Alfreda w kagańcu. Dzięki temu chlopak nie miał odwagi w ogóle się odezwać. Wsadziliśmy go do samochodu - jechał pierwszy raz autem. W drodze zwymiotował. I był miły. Nawet się przytulił :) Ze stresu wystrzeliły mu gruczoły - ledwo wysiedziałyśmy w samochodzie :) Niesamowite! Zmieniłam cały swój punkt widzenia! Co prawda na pewno bardzo się bal i stresował, ale wszystko przebiegło pomyślnie. Ani razu nie warknął, zaszczekał czy kłapnął.Wąchał się z psem samcem, a potem chciał "kopulować" z suczką hmm. Może wystarczy mu normalne środowisko, żeby był normalnym psem? Psiak naturalnie jest już po kastracji. Teraz tylko trzeba mieć ręke na pulsie, żeby go dopilnowali w domu... Później wstawie zdjęcia robione telefonem, ale musicie zobaczyć :) Witaj jurosia ;) 5 gęb? Ja wiem o 3 zwierzęcych? I dziękuje za wsparcie!! -
Lizak, oliwka i migotka- wszyscy w nowych domach ! Dziękujemy!
pumcia02 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
O tej suczce, bo jest bardzo podobna - podobny charakter i wielkość ... dzieki -
Kolejne KAZIRODCZE stadko! Balbi zostaje w DT, Serdel zaginął !!!
pumcia02 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
wydarzenie na fb [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=238707682841316[/URL] -
Lizak, oliwka i migotka- wszyscy w nowych domach ! Dziękujemy!
pumcia02 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
dziewczyny pamiętacie Lilkę z Ostrowi? Taka drobna, wystraszona, małą, krótkowłosa. U kogo ona była na dt? -
Kolejne KAZIRODCZE stadko! Balbi zostaje w DT, Serdel zaginął !!!
pumcia02 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
[quote name='LadyBell']na razie zapiszę. Wszystkie psy piękne. Czy właścicielka nadal nie chce wpuścić do domu?? Może one przebywają wszystkie razem w jakimś małym pomieszczeniu, w izolacji od ludzi, i co gorsza może dostają wszystkie razem jeść. Nic dziwnego że rywalizacja i napięcie jest na porządku dziennym...[/QUOTE] Nie, my tam nadal nie wchodzimy. Zobaczymy co będzie dzisiaj. W końcu muszą mu założyć kaganiec. W domu będzie brat, który nie dotyka się do psów i matka, która boi się iść z psem tak daleko, bo jest silny... -
Kolejne KAZIRODCZE stadko! Balbi zostaje w DT, Serdel zaginął !!!
pumcia02 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
ci ludzie są niepoważni... okazało się, że dziewczyna nie może przyprowadzić psa, bo jest w pracy... Na szczęście cudem udało się znaleźć transport. Miejmy nadzieje, że nas nie pogryzie ;) [B]ciotki proszę o wsparcie na kastracje[/B] :( -
Lenox- podrzutek. Znalazł swoją przystań:) MA DOM
pumcia02 replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
poważnie? to super, bo wydawało się, że dużo czasu będzie potrzebował... -
Czy Muszka jest jeszcze widziana?