-
Posts
1551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bira
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
bira replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Li, co Ty bredzisz? Piechcia jest wolontariuszką! Poświęca psom swój prywatny czas i energię, za co chcesz ją sądzić? Nie jest właścicielką schroniska, pracownią ani nikim innym, nie pobiera z tego tytułu żadnych profitów! Skoro Ty i Twoi znajomi zareagowaliście prawidłowo, to zapłaćcie ten nieszczęsny rachunek i odpuście temu biednemu psu. O co Ty walczysz? Nie konsultowałaś niczego z Piechcią, każde jej pytanie pozostawało bez odpowiedzi, totalny ignor z Twojej strony. Zostawienie psa w SGGW było decyzją podjętą przez Ciebie i sąsiada, bo nie chciało mu się wracać do poprzedniej kliniki. To czy pies by żył czy nie jest Twoją i Patrycji O. interpretacją. Skoro więc podjęłyście decyzję o umieszczeniu psa w klinice SGGW, to powinniście wziąć rachunek na swoje barki. Za głupotę się płaci moja kochana. -
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
bira replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
... zdublowałam post -
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
bira replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='li1']Ty moze nie musisz, ale piechcia musi.[/QUOTE] Piechcia niczego nie musi. To Ty powinnaś zapłaić ten rachunek, to Ty umieściłaś tam psa i Ty powinnaś uregulować dług. Jak można nakazywać komuś ponosić koszty za cudze decyzje. Zachowaj resztę godności i honoru i zapłać ten rachunek, bo to żałosne. -
Jaki eleganki puszor :-)
-
LIKWIDACJA PSEUDO W WIEKOPOLSCE - KOSZMAR potrzebna pomoc!!!!
bira replied to Agnes_Jot's topic in Już w nowym domu
Koszmar... co za kraj, co za ludzie.. k............a. Nie bluźnię, ale tutaj nic innego nie przehodzi mi przez usta .......... -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
bira replied to bira's topic in Foto Blogi
Agaga, z tymi rowerami idzie szału dostać... Albo kradną na potęgę, albo nie idzie ujechać, bo wiatr chce zabić, albo na głowę leje:roll: Ale tak najszybciej można się przemieszczać... A mieszkamy w Hadze :-) -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
bira replied to bira's topic in Foto Blogi
U nas ma podobno w sobotę padać... już chora jestem ;-) -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
bira replied to bira's topic in Foto Blogi
[quote name='chita']:-orowerem pod auto, matko, z domu nie wychodz! u nas wialo tak dwa dni temu w nocy, tylko galezie wszedzie rano lezaly:shake:[/QUOTE] U nas już tak wieje od kilku dni. Dzisiaj rano był spokój, wszyscy ucieszeni, że wreszcie cicho się zrobiło, a ok. 14 znowu zaczęło wiać... Teraz do tego wszystkiego leje. Nie zazdroszczę ludziom, którzy mieszkają nad samiutkim morzem... -
Lenox - piękny ast zbiera pieniążki na leczenie - każda pomoc się liczy!
bira replied to Estel's topic in Już w nowym domu
Melduję się :-) Piękny jest :-) -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
bira replied to bira's topic in Foto Blogi
Ta pogoda mnie chyba zabije. I to dosłownie... Wieje u nas, że głowę chce urwać, wczoraj wiatr tak mną targnął, że wleciałam z rowerem pod auto, później nie mogłm dalej ujechać, więc musiałam rower prowadzić... A dzisiaj mało nie oberwałam gałęzią, która spadała z drzewa... Jak nie przestanie wia, to chyba zacznę się bać wyhodzi z domu... -
Ale fajny misiek :-) Ma wątek??
-
Jessu, jak i się udało zrobić wspólne zdjęcie tej czarnej brygadzie? Mojej Honoracie ciężko zdjeie zrobić, a co dopiero trzem takim szaogunom?
-
Teraz będziesz jak kameleon :-) Co chwilę inna :-)
-
Rodowodowa,sponiewierana "maciora" MA DOM!!!! CUd się ziścił!
bira replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[quote name='PaSja Hera']Straszny pies MORDERCA:)...wybry,dziwadztwo,zabojca itp.,takie porownania padaja pod adresem Pandzi,to przykre:(:([/QUOTE] Mnie zabija za każdym razem, kiedy spojżę na jej fotkę. Niedługo będzie dla niej i jeszcze jednej suni bazarek ode mnie. Tylko zekam, aż go dziewczyna wystawi :-) -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
bira replied to bira's topic in Foto Blogi
[quote name='chita']kurde niezły ten Sinterklass:) a piotrusie to chyba z czarnego kontynentu:evil_lol: [/QUOTE] Niezły, niezly. A co d Piotrusiów pewnie masz rację :-) W przyszłym roku bardziej się wczuje i dowiem się więej na ich temat ;-) [quote name='chita']Twoj Piotrus najladniejszy;) [/QUOTE] No ba ;-) :-) -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
bira replied to bira's topic in Foto Blogi
Chita, Sinterklass na jednej z miejskich parad :-) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/829/p1019098resize.jpg/"][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/455/p1019098resize.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/403/p1019121resize.jpg/"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/6631/p1019121resize.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] I Mikołajowi pomagierzy, czarni Piotrusie :-) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/502/p1019089resize.jpg/"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/500/p1019089resize.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/847/p1019101resize.jpg/"][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/6913/p1019101resize.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] I mój Piotruś :-) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/194/p1019083resize.jpg/"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/9149/p1019083resize.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Ze szkoły zdjęć nie mam, ponieważ nie byłam przygotowana na taką imprezę... chyba jajko jedyny rodzic... zero aparatu, kamer i innych historii....... A o zimie na razie nie myśle. Na szczęście mam sanki. Tutaj jest gorzej niż w Pl. Oni nie robią kompletnie nic. Nie mają piaskarek, pługów, łopat do odgarniania śniegu... nic. -
[quote name='pepsicola']A Lena według usg dzień przed cesarką miała ważyć 3500g, a ważyła 600g mniej.[/QUOTE] Moja Inga miała ważyć 2700 a ważyła 3500.. Lekarz nie mógł uwierzy, że tak się pomylił. Ale w trakcie porodu nie miało dla mnie znaczenia czy waży 2700 czy 5000, ważne, żeby już wylazła ;-) Agnieszka, fajna ta Twoja Zośka :-)
-
Jaka iskra z chłopaka. Oby szybko domek znalazł... Może dostanie taki prezent świąteczny...
-
Straszne te zdjęcia ze schronu... Zupełnie nie ten sam pies... Ja nie mogłam patrze na fotki ze shronu mojej Amby... Koszmarne były... te oczy proszące... okropność
-
Farjda ogromna, w czwartek szkołę odwiedzili Piotrusie, narobili bajzlu, zostawili dla dzieciaków ciastka i słodyze, a dzisiaj rano, jak odprowadziłam młodą, to wyszliśmy ałą szkołą na ulię, przyjehał Sinterklass z Piotrusiami powozem, rozdawał prezenty, bawili się, śpiewali, moja Inga do domu wraa nie chciała. W Holenderskih domach po południu mają imprezy, śpiewanie, szukanie prezencików, gry i zabawy Sintowe. Bardzo fajna tradycja. Najlepsze jest to, ze dzieciaki w to wszystko wierzą i strasznie przeżywaja. Co roku jest dokładana jakaś historia, w tym roku mowili, że zaginął koń Sinta, więc nie wiadomo czy przyjedzie, bo przecież jak to Sint bez konia... moja Inga miała stan przedzawałowy ostatnie kilka dni, żeby ten Mikołaj jednak odnalazł konia i przywiózł prezenty :-)