bedzie dobrze, powinny spac po schronie w aucie.... dobrze tylko zamocuj tego w bagazniku,zeby nie mogl przejsc... a drugiego bedziesz trzymac, jak cos zacznie sie dziac , zatrzymacie sie i zrobcie porzadek!
1-wszego wezcie do auta (ktory bedzie w bagazniku jechal), nastepnie usiadz z tylu i ktos niech przyprowadzi drugiego