Patisa, takimi komentarzami to za wiele nie pomozesz bo osoba proszaca o ocene zdjecia i tak nie bedzie wiedziala dlaczego "tandetne" czy "bardzo ciekawe"
Anitaa, drugie rzeczywiscie lepsze.
Poczytaj sobie cos o kadrowaniu, swietle itd. To wazne jesli chcesz robic lepsze zdjecia. Centralny kadr rzadko kiedy sie sprawdza. Poza tym w pierwszym wkradl sie Twoj cien i na takie detale tez trzeba uwazac. Swiatlo ostre, nieladne, zdjecie ogolnie malo ostre ale to moze byc juz wina aparatu, nad cala reszta Ty powinnas panowac.
Drugie: swiatlo lepsze, byloby nawet ciekawe gdyby nie tak centralnie, no i gdybys uchwycila psiaka jako rozpoznawalna sylwetke a nie jak kulke z ogonem ;) no i oczywiscie dbaj aby horyzont byl prosto ;)
Lukapei, masz pieknego modela ;) cwicz, cwicz
za zachodami nie przepadam wiec nie bede sie wypowiadac bo naprawde bardzo rzadko trafiam na taki, ktory mnie sie podoba
koto: dobrze, ze nie centralnie, kiepska ostrosc, swiatlo na drugim cieplutki ale jeszcze za ostre, powstaly przepalenia na piersi i pycholu