-
Posts
4100 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paula
-
Tak wyszla na zdjeciu, Axunia jest wyzsza od Maksia, ma szeroko rozbudowane zebra i tendencje do tycia :diabloti: Jak bede miala chwilke to poszukam zdjecia, na ktorym lepiej widac proporcje :cool3: Hihi, a na tym zdjeciu sie zjezyla smiesznie :D
-
Super, ze watroba zdrowa. Ja sie wlasnie dziwilam, bo jak na 10 letniego psa z chora watroba, to Antosiowi za malo smierdzi z pyska :evil_lol: To co teraz trzeba zrobic? Na pewno trzeba mu podrzucic preventic lub fiprex. Co jeszcze?
-
Dzieki Sylwia :multi: Witamy w naszej galerii :loveu:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Paula replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
Basiulka, jak Safineczka :loveu: ? -
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/116/bfa56d7e19bb48b5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/116/62473b91c339557a.jpg[/IMG][/URL] Slodziaki :loveu: Super duecik :razz:
-
A ja pije juz trzecia kawusie i czekam, az Ewy sie obudza :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]tylko musi mieć polany olejem bądź wrzucone jakieś miesko :razz:....a gotować mi się nie chce :shake:[/B][/I][/quote] Jesli dobrze toleruje bialko, tak jak Axa, to mozesz mu polac jogurtem naturalnym - moje wcinaja az sie uszy trzesa (tzn trzeslyby sie, gdyby mialy:diabloti:) No ale Maksiu ma tak, ze nawet jak zje kurczaczka gotowanego, to na drugi dzien ma gorsza kupe. Ja mu nie gotuje juz od trzech workow :lol: Zreszta jak je L&R to bez sensu jest podawanie kuraka, a na jagiecine mnie nie stac :shake: Qrde, jak on mi ucieka, jak chce mu to oczko zakroplic, musze sie z nim zamykac w kiblu, wtedy nie ma gdzie czmychnac :roll: A jak jestesmy u weta to stoi grzecznie. Aha, pytalam o obroze: preventic nie mozna, jak sa rany, ale mozna frontline. Sis, jak zobaczyla Maksia bez obrozy, to mowi: "o jaki ladny", hehe :D
-
Ja do Brita nie jestem przekonana jakos, Maksiu jadl to niezbyt chetnie, a on raczej nie wybrzydza, akurat z suchym nie mam z nim problemu. Ja mu dobieralam karme po kupach :diabloti: Jak jadl Large Breed to sral 5 x dziennie, przy Acanie na zielono, przy Hill'sie na zolto, no i oczywiscie smrod nie z tej ziemi :crazyeye: Po dwoch tygodniach na L&R kupki sie ustabilizowaly, sa wprawdzie spore, ale czestotliwosc, kolor i won sie poprawila :evil_lol: Maksiu byl wychowany na Hill'sie, jadl suche i puszki dla szczeniorkow do okolo 8 m-ca, potem nam sie sytuacja finansowa pogorszyla, byly rozne historie z zywieniem, nawet spadek odpornosci przez zla diete:oops: ; w koncu sie wkurzylam, zaczelam czytac o tych karmach i stwierdzilam, ze wole zaplacic troche wiecej, ale miec pewnosc, ze pies dostaje karme z najwyzszej polki - jesli je Hill'sa to nie potrzeba zadnych witamin, omega 3 i 6 sa chyba w karmie. Axa wcina karme "ekonomik", dlatego dostaje codziennie dwie witaminki.
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Paula replied to arima's topic in Foto Blogi
Czesc Pysia :multi: Nie znikaj na remont z dogo, u Ciebie zawsze wesolo :cool3: :D -
Czesc Debe :lol:
-
Ewa, wstawaj :morning: :diabloti:
-
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
Paula replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
Magda, przeczytaj sobie ten watek, tam dziewczyny pisza o zasypce Dermatol (acroba post #5), moze to jest to, co w koncu Grubemu pomoze :roll: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28777"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28777[/URL] -
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol:[/I][/B]:cool3:[I][B]ałć[/B][/I] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images1.fotosik.pl/125/0407b2d6ac0e5c4f.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/125/0407b2d6ac0e5c4f.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Hihihi....:roflt: Dziendoberek :cool3:
- 78403 replies
-
Hej Oktawia :multi: Ja wlasnie w Twojej galerii czytam o Gryfku i Dandim :loveu: Slodkosci malutkie :loveu: Nie wiem, czy dzisiaj skoncze, bo oczka mi sie kleja:roll: Blaire i Cesta widzialam na wystawie w DM :cool3: Popijawka bedzie w sobote :evil_lol:
-
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
Paula replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
Boze, sodomia i gomoria :angryy: Wstretny babsztyl, wez jej :mad: daj nauczke :evil_lol: Jak reka? Ugryzl Cie ten burek? Grubemu nic sie nie stalo na tych schodach? Trzymajcie sie. -
[quote name='Vectra'][B][COLOR=royalblue]z mlekiem i BEZ cukru[/COLOR][/B] :p[/quote] A ja z podwojnym mlekiem i cukrem :cool3: a przed chwila zjadlam opakowanie mini delicji :shake: :oops: I wez tu schudnij :evil_lol:
-
[quote name='evaxon'][B][COLOR=darkgreen]nadwyręzylam kolano :-( boli jak cholera wzielam juz 2 przeciw bolowe mam nadzieje ze usne:roll: jedno jest pewne chodzic nie moge bo boli jak nie wiem :placz: :angryy:[/COLOR][/B] [/quote] To co Ty robilas? Spij dobrze.
-
[quote name='Vectra']a co wy wszyscy z tą kawą że niby co się po niej nie śpi ??? ja tam kawy pije hektolitry i śpie jak niemowle :evil_lol: :evil_lol: [/quote] No ja tez pije rozpuszczalna, ale nie usne od razu po kawce :cool3:
-
[B][IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/Album2/8-3-2.jpg[/IMG][/B] Cudne[B] :loveu: [/B]
-
[quote name='Vectra']ide kawe sobie zrobić :p :p a potem poleze chyba spać ;) ;)[/quote] To niezle :crazyeye: :evil_lol:
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/116/ceeb5186aba37f1a.jpg[/IMG][/URL] A gdzie on ogolony? Bo ja sie nie znam na papugach :evil_lol:
-
[quote name='Vectra']Najpierw :beerchug: potem :user: a na końcu :comp26: :evil_lol:[/quote] Hahahahaha........:roflt: :roflt: :roflt:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Paula replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']ale na początku miałam ochote te małe łepki poukręcać :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Hehehe....:D Czesc Weszka :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)