Jump to content
Dogomania

Paula

Members
  • Posts

    4100
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paula

  1. Tak wyszla na zdjeciu, Axunia jest wyzsza od Maksia, ma szeroko rozbudowane zebra i tendencje do tycia :diabloti: Jak bede miala chwilke to poszukam zdjecia, na ktorym lepiej widac proporcje :cool3: Hihi, a na tym zdjeciu sie zjezyla smiesznie :D
  2. Super, ze watroba zdrowa. Ja sie wlasnie dziwilam, bo jak na 10 letniego psa z chora watroba, to Antosiowi za malo smierdzi z pyska :evil_lol: To co teraz trzeba zrobic? Na pewno trzeba mu podrzucic preventic lub fiprex. Co jeszcze?
  3. [quote name='oktawia6']witam psy obronne:evil_lol:[/QUOTE] Nie obronne, tylko bojowe :razz: i tylko jeden, bo drugie to zmiksowane, nie wiadomo z jakis ras - a w typie bull to ma tylko uszy :evil_lol:
  4. Dzieki Sylwia :multi: Witamy w naszej galerii :loveu:
  5. Basiulka, jak Safineczka :loveu: ?
  6. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/116/bfa56d7e19bb48b5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/116/62473b91c339557a.jpg[/IMG][/URL] Slodziaki :loveu: Super duecik :razz:
  7. A ja pije juz trzecia kawusie i czekam, az Ewy sie obudza :evil_lol:
  8. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]tylko musi mieć polany olejem bądź wrzucone jakieś miesko :razz:....a gotować mi się nie chce :shake:[/B][/I][/quote] Jesli dobrze toleruje bialko, tak jak Axa, to mozesz mu polac jogurtem naturalnym - moje wcinaja az sie uszy trzesa (tzn trzeslyby sie, gdyby mialy:diabloti:) No ale Maksiu ma tak, ze nawet jak zje kurczaczka gotowanego, to na drugi dzien ma gorsza kupe. Ja mu nie gotuje juz od trzech workow :lol: Zreszta jak je L&R to bez sensu jest podawanie kuraka, a na jagiecine mnie nie stac :shake: Qrde, jak on mi ucieka, jak chce mu to oczko zakroplic, musze sie z nim zamykac w kiblu, wtedy nie ma gdzie czmychnac :roll: A jak jestesmy u weta to stoi grzecznie. Aha, pytalam o obroze: preventic nie mozna, jak sa rany, ale mozna frontline. Sis, jak zobaczyla Maksia bez obrozy, to mowi: "o jaki ladny", hehe :D
  9. Ja do Brita nie jestem przekonana jakos, Maksiu jadl to niezbyt chetnie, a on raczej nie wybrzydza, akurat z suchym nie mam z nim problemu. Ja mu dobieralam karme po kupach :diabloti: Jak jadl Large Breed to sral 5 x dziennie, przy Acanie na zielono, przy Hill'sie na zolto, no i oczywiscie smrod nie z tej ziemi :crazyeye: Po dwoch tygodniach na L&R kupki sie ustabilizowaly, sa wprawdzie spore, ale czestotliwosc, kolor i won sie poprawila :evil_lol: Maksiu byl wychowany na Hill'sie, jadl suche i puszki dla szczeniorkow do okolo 8 m-ca, potem nam sie sytuacja finansowa pogorszyla, byly rozne historie z zywieniem, nawet spadek odpornosci przez zla diete:oops: ; w koncu sie wkurzylam, zaczelam czytac o tych karmach i stwierdzilam, ze wole zaplacic troche wiecej, ale miec pewnosc, ze pies dostaje karme z najwyzszej polki - jesli je Hill'sa to nie potrzeba zadnych witamin, omega 3 i 6 sa chyba w karmie. Axa wcina karme "ekonomik", dlatego dostaje codziennie dwie witaminki.
  10. Czesc Pysia :multi: Nie znikaj na remont z dogo, u Ciebie zawsze wesolo :cool3: :D
  11. Czesc Debe :lol:
  12. Magda, przeczytaj sobie ten watek, tam dziewczyny pisza o zasypce Dermatol (acroba post #5), moze to jest to, co w koncu Grubemu pomoze :roll: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28777"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28777[/URL]
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol:[/I][/B]:cool3:[I][B]ałć[/B][/I] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images1.fotosik.pl/125/0407b2d6ac0e5c4f.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/125/0407b2d6ac0e5c4f.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Hihihi....:roflt: Dziendoberek :cool3:
  14. Witaj Oktawia :multi: Sliczne sa Twoje gryfoniki malutkie :loveu: Zycze duzo zdrowka :loveu: [SIZE=1]Jutro doczytam reszte, bo juz literki mi sie rozmazuja; jestem na etapie diagnozy Gryfika u prof. :placz: :shake:[/SIZE]
  15. Hej Oktawia :multi: Ja wlasnie w Twojej galerii czytam o Gryfku i Dandim :loveu: Slodkosci malutkie :loveu: Nie wiem, czy dzisiaj skoncze, bo oczka mi sie kleja:roll: Blaire i Cesta widzialam na wystawie w DM :cool3: Popijawka bedzie w sobote :evil_lol:
  16. Boze, sodomia i gomoria :angryy: Wstretny babsztyl, wez jej :mad: daj nauczke :evil_lol: Jak reka? Ugryzl Cie ten burek? Grubemu nic sie nie stalo na tych schodach? Trzymajcie sie.
  17. [quote name='Vectra'][B][COLOR=royalblue]z mlekiem i BEZ cukru[/COLOR][/B] :p[/quote] A ja z podwojnym mlekiem i cukrem :cool3: a przed chwila zjadlam opakowanie mini delicji :shake: :oops: I wez tu schudnij :evil_lol:
  18. [quote name='evaxon'][B][COLOR=darkgreen]nadwyręzylam kolano :-( boli jak cholera wzielam juz 2 przeciw bolowe mam nadzieje ze usne:roll: jedno jest pewne chodzic nie moge bo boli jak nie wiem :placz: :angryy:[/COLOR][/B] [/quote] To co Ty robilas? Spij dobrze.
  19. [quote name='Vectra']a co wy wszyscy z tą kawą że niby co się po niej nie śpi ??? ja tam kawy pije hektolitry i śpie jak niemowle :evil_lol: :evil_lol: [/quote] No ja tez pije rozpuszczalna, ale nie usne od razu po kawce :cool3:
  20. [B][IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/Album2/8-3-2.jpg[/IMG][/B] Cudne[B] :loveu: [/B]
  21. [quote name='Vectra']ide kawe sobie zrobić :p :p a potem poleze chyba spać ;) ;)[/quote] To niezle :crazyeye: :evil_lol:
  22. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/116/ceeb5186aba37f1a.jpg[/IMG][/URL] A gdzie on ogolony? Bo ja sie nie znam na papugach :evil_lol:
  23. [quote name='Vectra']Najpierw :beerchug: potem :user: a na końcu :comp26: :evil_lol:[/quote] Hahahahaha........:roflt: :roflt: :roflt:
  24. [quote name='Vectra']ale na początku miałam ochote te małe łepki poukręcać :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Hehehe....:D Czesc Weszka :lol:
×
×
  • Create New...