Jump to content
Dogomania

Jagoda1

Members
  • Posts

    18097
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jagoda1

  1. Śnieżku, kochany, obyś Święta spędził w nowym domku i Pani była wyrozumiała:lol: [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/3bialas.JPG[/IMG]
  2. Nie było mnie parę dni, chcę wysłać Mordusi parę zlotych na hotel - wysłać na AFN?
  3. A może jakieś plakaciki i wzruszający tekst dla niego i Bosa?. Mnie nie będzie trzy dni, co nie znaczy, że nie bedę myśleć...
  4. Lubię czytać takie wieści:lol: !!!
  5. Ja też w tym tygodniu dorzucę...
  6. [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/5516/00013kg7.jpg[/IMG] Ciekawska, ślepka o malo nie wyskoczą:lol:
  7. I jeszcze raz aportująca Mordka:cool3: [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/9585/mordkayd8.jpg[/IMG]
  8. Cudownie, życzymy ciepłego, kochającego domku, śliczna ruda Dziewczynko:loveu:
  9. To dobre wiadomości, a'propos, która sunia ma dom?
  10. Moge tylko podnosić i trzymac kciuki:shake:
  11. Piękny, mądry Shanon czeka na w Olsztynie... [URL="http://img357.imageshack.us/my.php?image=shanonro4.jpg"][/URL]
×
×
  • Create New...