Jump to content
Dogomania

Jagoda1

Members
  • Posts

    18097
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jagoda1

  1. Dużo zdrowia dla Sashy, dziewczyny, jesteście wspaniałe!
  2. :Rose:Bardzo dziękujemy wszystkim za psi raj dla Sashy/Wojtusia:). Nareszcie szczęśliwy!
  3. Dzisiaj w swoim domu nocuje Bruno (ten młodszy), Państwo pożegnali niedawno sunie ze schroniska. W domu sa 4 koty, Monika bardzo szczegółowo opowiedziała o chłopaku, pokazała, ze z kotami musiał byc zaprzyjaźniony. Brunciu, będzie dobrze!
  4. [quote name='mrowkax']a moge prosic wiecej info o maly pregowanym ?? i jeszcze jakies foteczki jak mozna :)[/QUOTE] Szczeniaki juz waża ok.6 kg, to będą duże psiaki.
  5. [quote name='Bejotka']Napiszcie mi coś o Funciku.[/QUOTE] W sobotę więcej... Oddany, chyba po śmierci Pana, ma ok. 6 lat, jest przerażony, bardzo przeżywa pobyt w schronisku, w tym tygodniu kończy kwarantannę.
  6. [quote name='Ra_dunia']Od Was na Islandię to jeszcze spory kawałek ;) Ale strony rzeczywiście przepiękne. Niestety do mnie nie było żadnych tele o Bejka...[/QUOTE] ... u Was wiosna w pełni, u nas sie zaczyna, ale za to dłużej trwa:lol:. Musimy wierzyć, że Bejciu znajdzie swojego człowieka.
  7. [quote name='Bejotka']Gabi, Betsy i Primo - nic o nich nie wiem :([/QUOTE] Skończyli kwarantannę, będzie troche wieści.
  8. Ze wzruszeniem przeczytałam opis Fionki, przypomina opis staruszeczki,którą wzięłam na dt, a została do końca swoich dni. Mimi do tego była głucha i slepa, z poczatku wszystko ja denerwowało, dopóki sama nie zdecydowała o wyborze miejsca, do tego również kręciła sie w kółko, zamiast spacerować. Było trudno, ale nauczyłam sie od tej małej psinki wielkiej pokory. Chyle czoła przed Wami, trzymam kciuki.
  9. [quote name='Nutusia']Zdjęcia z Dziewczynkami - BOSKIE! Tak wiele mówią o psiaku i jego charakterze...[/QUOTE] To radosny i wesoły psiak, bardzo chce być z ludźmi, nawet moje towarzystwo w sobotę go ucieszyło, no cóż, nie miał wyboru.:lol:
  10. "dessiak", fajnie, że go wzięłaś do dt.:)
  11. Ania zawsze pozwala, by dziewczynki były na zdjęciach:) Szczeniaki wyrosna na masywnych chłopaków.
  12. W sobotę do domu pojechały dwa koty, w tygodniu jedna z młodych suczek, chyba Nina, ale Ania potwierdzi. Aparat był w uzyciu:).
  13. [quote name='agata51']Kanapa na tarasie - marzenie mojego życia. Bo mnie też zazwyczaj jest za gorąco. Powinnam na Islandię się wynieść. A lada szelest upalne lato![/QUOTE] ...i przyjedziesz w nasze strony?
  14. [quote name='Bejotka']Oczywiście tę rudą - nie tę stareńką? :) Super wiadomość :)[/QUOTE] Tak, młodą, taką troszkę szorstką. Dziewczynka była adoptowana jako szczeniak ze schroniska i wróciła, ale poszczęściło sie jej i znowu ma dom:)
  15. Obie macie rację:)
  16. Laluniu, zdrowia i radości:)!
  17. Ten młodziutki... .... smutne, bo te starsze wciąż czekaja.
  18. Beryl i Pitulinka zamieszkaja razem w Ługwałdzie, Państwo w sobotę rozważali adopcję Beryla, dzisiaj przyjechali po niego i przekonałam równiez do suni. Trzymajcie kciuki!
  19. Ludzie kłócą się, rozstają, a cierpią zwierzęta...
  20. [quote name='Ania_i_Kropka']Pudelek Gizmo wrócił do właściciela:multi:[/QUOTE] ...jednak...;)
  21. Patrząc na Gosa, trudno uwierzyc, że to b.dojrzały psiak:)
  22. Przy niedoczynnosci tarczycy jest spowolniona przemiana materii, jak poprawia sie wyniki, to i pewnie waga ruszy "w lewo".;)
×
×
  • Create New...