[quote name='malawaszka']no to niemożliwe bo Jagoda mi pisała, że Goja się pakuje do nowego domu - tylko nie pamiętam dokąd - Białystok chyba[/QUOTE]
Odszukałam korespondencję z p. Dorota S. z Białegostoku. była to jedyna osoba, która interesowała sie sunią, równiez pisała z Tobą. Pani umawiała się, ze sama przyjedzie po Goję, wyznaczyła datę, 03.01. Niestety, nie przyjechała i nie odwołała przyjazdu. 05.01. napisałam maila z zapytaniem, czy jest nadal zainteresowana sunią i czy mamy pomóc w organizowaniu transportu.
Pani odpisała sms-em, że wybrała psinkę z pobliskiego schroniska.