[quote name='DZIR']Rozmawiałam niedawno z wolontariuszką z palucha na temat mix sznaucerów,które tam są . Ona powiedziało coś takiego." Jak pojawi się jakiś ładny olbrzym to natychmiast jest kolejka zapisów ,która czeka na koniec kwarantanny często nieskutecznie bo zjawiają się właściciele'' Stąd pomysł aby ogłaszać Lazara na Warszawę. To tylko moja sugestia. Wy macie większe doświadczenie w ogłaszaniu.[/QUOTE]
... Ciociu "Dobrarado", pojawiasz sie, krytykujesz, lepiej znikaj:shake:...., potrzebni sa zyczliwi ludzie.