-
Posts
12639 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Medorowa
-
Ale uśmiechnięta morducha :loveu: [url]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/Zdj1190cie-0139_zps598c4f70.jpg[/url]
-
Ulala ja już oblałam chyba z cztery razy, a podchodziłam do prawka jakieś 4,5 a może 6 lat temu, nie pamiętam :niewiem: I też mam ambitny plan, że w tym roku będę mieć prawko:multi::diabloti: ;)
-
Mój Maniek początkowo też miał kłopot z zostawaniem w domu, tak przez ok pierwsze 2 miesiące pobytu u nas. Demolka była, szczekanie, piszczenie - sąsiadka się wystraszyła, że wpadnie do niej przez ściane;):evil_lol: No i jakoś gnojek się w końcu przyzwyczaił, nie miał wyjścia, ja swojego życia nie będe ograniczać tylko do psa, ze względu na jego widzimisie:diabloti: Pozdrowionka;)
-
:B-fly::B-fly::B-fly:Przybyłam:loveu: Z tego względu, że jutro zaraz po śniadanku wyruszamy z Mailem "w świat" i wracamy dopiero we wtorek, chcieliśmy Wam życzyć; [COLOR=#40e0d0] [/COLOR][COLOR=#ee82ee][B]Na Wielkanoc od króliczka niech Wam wpadną do koszyczka; duża kasa i kiełbasa, radość życia, coś do picia i na miłość chęci tyle, by mieć wszystko inne w tyle[/B][/COLOR]:loveu: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/607/zdjcie0062e.jpg/"][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/8279/zdjcie0062e.jpg[/IMG][/URL] Maniusia czekają całodniowe spacery i wieczorne pijactwo:roll::evil_lol: [B]Daruś[/B] kochana, on Ciebie też pokochał;) A poza tym, nie taka bestia straszna, jak ją malują i Ty miałaś okazję doskonale się o tym przekonać;):loveu:
-
Świetne:loveu:
-
Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY
Medorowa replied to darunia-puma's topic in Foto Blogi
[quote name='darunia-puma']no to wczoraj miałam znowu przeboje z tym debilem sąsiadem. Spił się jak świnia na ogródku bo wędził mięso koło 4 po południu jak szłam do piwnicy zataczając się wchodził na klatkę schodową i te słowa do mnie:" nie odwracaj się do mnie plecami ty s...ko bo ci kosę sprzedam" :crazyeye: nie odezwałam się poszłam w swoją stronę ale to co się działo koło 19.00 koszmar, wziął przerobioną przez siebie wiatrówkę stał na ogródku i zaczął strzelać w nasze okna a w nim siedział mój ast dobrze że nie trafił bo byłoby krucho, sąsiadka przybiegła czy widziałam co się dzieje ? zadzwoniłam na policję przyjechali i nie do końca rozumiem co było potem gdyż - spisali moje i sąsiadki dane zapytali jak to było czy były groźby - potwierdziłam policjant powiedział że to jest karalne tak samo jak strzelanie do ludzi do okien i poszli :crazyeye: zeszli na dół do niego byli może minutę i pojechali :crazyeye: co teraz może policja z tym zrobić? tym bardziej że pytali czy to pierwsza taka akcja - zaprzeczyłam czy on będzie wzywany na komisariat? czy ktoś z was wie może czy jest możliwość że policja przekaże sprawę wyżej skoro to jest kodeks karny za takie zachowanie?[/QUOTE] :crazyeye::crazyeye::crazyeye:Co za pojeb:angryy: Daria, ja się dokładnie na tym nie znam, ale na Twoim miejscu poszłabym na policje i dopilnowała sprawy. Tylko żeby później ten psychol się bardziej nie mścił:shake: Współczuję kochana i trzymam kciuki, obyście więcej takich sytuacji nie mieli..:shake: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Medorowa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Szelki z obciążeniem ,albo ciąganie opon i można zajechać psa bez spuszczania ze smyczy:cool3:[/QUOTE] Właśnie w najbliższym czasie chce mu zamówić szelki i obrożę z obciążeniem, a później szelki do wp;) [quote name='Vectra'] Magda , ja nie zauważyłam by kastracja powodowała tycie :) Franca z jajami czy bez ... i tak w końcu dochodzi do wagi pół śmiesznej :evil_lol: Co do ruchu , to można wiele ciekawostek wymyśleć ... mając psa na smyczy. Np aport na sznurku. U mnie jest teraz szał na frisbee na kijku , dostają takiego jobla , że nie mogą złapać , aż miło :diabloti: [/QUOTE] Wymyślamy wiele dziwnych rzeczy, czasami aż sama siebie zadzwiam pomysłami:evil_lol: [quote name='Alicja']ej , no wiesz już coś ????? Medorowa , tragizujesz ...a mając takiego psiaka jak twój cięłabym bez wahania ...a co do tycia , jeśli pies teraz nie ma tendencji to nie powinnaś mieć problemów z utrzymaniem wagi i po kastracji[/QUOTE] Może i przesadzm, ale boję się i taka jest prawda:roll: [quote name='Aleks89']Jakbym miał takiego jak medorowa to nakarmiłbym go wit. M:diabloti:I mówię całkowicie poważnie.[/QUOTE] [quote name='Vectra']Jakby dzień dnia dostał wpierdziel wysiłkiem fizycznym .... taki żeby ledwo powłóczył łapami - miał by mniej chęci do zjadania innych.[/QUOTE] [quote name='Aleks89']To druga sprawa:cool3:[/QUOTE] Po pierwsze, co to jest wit. M?? Chyba naprawdę za rzadko przebywam na dogo, bo gubię się w Waszych skrótach i czuje się wyalienowana:evil_lol: Druga sprawa - on ma codziennie długie spacery i nie ważna pora roku, pogoda, czy też mój stan zdrowia (ostatnio zakatarzona, załzawiona, ledwo widząca na oczy, z temp. prawie 39 stopni popierdzielałam z nim po polach). I to nie jest tak, że tylko idzie na smyczy. Tak jak wspomniałam, wymyślałamy różne, przerózne cuda, cudeńka by się dupek zmęczył - wisi na gałęziach, oponach, gryzakach, nosi GAŁĘZIE, dosłownie wielkie gałężie, nie patyki, biega, przeciąga się itp. Więc on ma dużo ruchu, jest zmęczony po spacerach - aczkolwiek nie wiem, czy jego da się do końca zajechać:evil_lol: No i chciałam jeszcze coś sprostować - Mailo nie jest krwiożerczą bestią, która rzuca się na wszystkich i wszystko, nie nie. Powiem tak, 100 osób mija, jakby nigdy nic, ale w 101 mu się coś nie spodoba (głównie mężczyźni) Podobnie z psami, na 20 mijanych psów, jeden mu nie pasuje. Powiedzmy, że raz-dwa razy w miesiącu ma te "gorsze dni". Bardzo się cieszę, że Mariolka jest już u Ciebie:multi: -
Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY
Medorowa replied to darunia-puma's topic in Foto Blogi
[quote name='magdabroy']Dobrze widzieć, że kolejna osoba poleca to miejsce :)[/QUOTE] Ja również dopisuję sie do grona polecających to miejsce;) [quote name='darunia-puma']po co ? nie pozwalałam nawet w pewnym momencie mój mąż zaczął chodzić z psem na szkolenie bo ja po nich byłam chora ! chodziłam bo płatne było z góry 800zł a dla mnie to kupa kasy a zwrotów nie było niestety - no jesteśmy od września po więc nie ma już o czym mówić najważniejsze że shiro skończył je z oceną bdb i już nie muszę tam jeździć a wracając do urlopu - mamy same dobre wspomnienia z tego miejsca - my byliśmy z trzema psami, obok nas był jakiś pimpek z drugiej strony czarny lab, andzi 3 psy i [B]pitek[/B] więc ubaw był po pachy, wymienialiśmy psy kto kiedy z nimi wychodzi aby sobie po terenie pobiegały :razz: muszę przyznać bez bicia że nasze biegały najwięcej czasu i to z gościnności andzi kochanej :evil_lol:[/QUOTE] Mój:loveu::evil_lol: Witaj kochana:loveu: Kurcze, przykro mi, że Twoje chłopaki przestają się dogadaywać:-( Trzymam kciuki, oby to był jednorazowy incydent. No i łącze się w bólu z posiadania psa "małotolerancyjnego". Do agresji do zwierząt mojego Maniusia już się przyzwyczaiłam, nie mogę tylko przełknąć agresji do ludzi. To jest tak cholernie frustrujące:-( -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Medorowa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Ogromne gratulacje:loveu::loveu::loveu: Dla mnie umaszczenie PRZEZAJEBISTE!! Trzymam kciuki za powrót Mariolki :thumbs: Wracając do dawnego tematu (nie odnajdę teraz tego na pewno), kastracji chemicznej - nie wiedziałam, że przy tym zanikają jajca:roll: Alicja pytała się, dlaczego mi szkoda jaj mojego psa:evil_lol: A no szkoda, bo bedzie wtedy taki... niekompletny:hmmmm::evil_lol: A tak poważnie, cholernie boję się narkozy - choc i tak zamierzam prześwietlić stawy Maila, czy wsio ok, więc zrobiłabym to za jednym zamachem - co nie zmienia faktu, że się boje. Druga sprawa - obawiam się, że Manio przytyje:roll: Nie jestem w stanie "wybiegać" go tak, jak np. Medora. A to z tego względu, że jak same wiecie, do najłagodniejszych to on na pewno nie należy. I tak nasze spacery w większości odbywają się na smyczy - co z tego, że chodzimy po dwie - trzy godziny, jak tylko 1/3 z tego Mailo biega luzem. Mamy może trzy-cztery miejsca, gdzie puszczam go w kagańcu i biega za patykami (opracował taktyke noszenia patyka przez kaganiec;)), no ale i w tych miejscach zdarzają sie ludzie, tym bardziej teraz, kiedy robi się ciepło:roll: -
Ja tak na szybkiego, bo czasu kompletnie brak - później poodpisuje. [B][COLOR=#0000ff]Chciałam tylko powiedzieć, że moje hmmmmm szczęście:roll::evil_lol: skończyło wczoraj trzy latka:loveu::loveu: Co rok życzę mu rozumu, lecz bez widocznych rezultatów:roll: Więc w tym roku życzę mu przede wszystkim zdrowia, oby był szczęśliwy i oby niczego mu w życiu nie brakowało:loveu: No i zarówno jemu, jak i sobie życzę, byśmy te wspólne lata przeżyli bez uszczerbku na zdrowiu swoim i innych.[/COLOR][/B] Chciałam wkleić zdjęcie, ale coś mi imageshack szwankuje :niewiem: Także do usłyszenia wkrótce.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Medorowa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Laserek też jest klawy ... :cool3: Kurde .... Franciszek przestaje być wykastrowany .... jądra mu odrastają jak wściekłe :placz: ale póki co , chyba pobił rekord jeśli idzie o kastracje chemiczną :diabloti: 17 miesięcy działał jeden implant :razz:[/QUOTE] Oooo o. Weterynarz też mi to sugerował, po tym jak powiedziałam, że "szkoda mi jaj mojego psa":oops: Muszę o tym koniecznie poczytać. Są jakieś efekty uboczne?? -
[quote name='Vectra']foty :crazyeye::crazyeye: Medorowa, dobrze się czujesz ?:evil_lol:[/QUOTE] Właśnie o to chodzi, że nie, bo jestem przeziębiona:roll: I sama nie wiem już, co ja w ogóle wyprawiam z tej nudy :niewiem::evil_lol:
-
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/152/zdjcie0013z.jpg/"][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/2940/zdjcie0013z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/831/zdjcie0014zs.jpg/"][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/8317/zdjcie0014zs.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/12/zdjcie0019x.jpg/"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/5985/zdjcie0019x.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/547/zdjcie0024l.jpg/"][IMG]http://img547.imageshack.us/img547/6439/zdjcie0024l.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/801/zdjcie0030wz.jpg/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/7038/zdjcie0030wz.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja']Dopytaj ty się czy pies może być z tobą w Holandii , [B]bo pomysłów tysiąc ale TTB mają pod górkę[/B] , nawet Norwegia wygasza rasę więc to nie tak ze pstryk i jedziemy .... czekamy na foty :)[/QUOTE] Wiem Alu, wiem;) Nie dopytywałam się, nie sprawdzałam, bo równie szybko, jak nastawiłam się na wyjazd, równie szybko zrezygnowałam z niego - zbyt duże ryzyko :roll: [quote name='unikatowydiament']U mnie jest podobnie,tylko że Oscar nie bawi się z psami,tylko je obwąchuje,a potem gwałci:diabloti:,oczywiście ma kaganiec,też ma jedną sukę,która zawsze wąchał i odchodził,a ostatnio wystartował do niej:angryy:a zna ją od szczeniaka[/QUOTE] No takie to już są te nasze łobuzy ;) [quote name='darunia-puma']madziarko na pewno się spotkamy moje drzwi stoją otworem dla ciebie... co do zapędów jak już pisałam shiro nienawidzi każdego psa na swojej drodze i chce niestety go zabić ;-( i pracujemy nad nim i jest od szczeniaka wychowany z dwoma pozostałymi psami i był na szkoleniu i .....ahhhh szkoda słów myślę również na ucięciu mu jajek choć ma śliczne ;-)[/QUOTE] Też lubię jajaca mojego pokraki:roll::evil_lol: Hu hu ha nasza zima zła;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/9/zdjcie0001jt.jpg/"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/2355/zdjcie0001jt.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/801/zdjcie0002aa.jpg/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/6720/zdjcie0002aa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/685/zdjcie0007y.jpg/"][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/6660/zdjcie0007y.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/33/zdjcie0008pt.jpg/"][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/2246/zdjcie0008pt.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/191/zdjcie0010bu.jpg/"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/8109/zdjcie0010bu.jpg[/IMG][/URL]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Medorowa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Co Ty robisz tym biednym pieskom:shake: [URL]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/563057_612489112110804_731144241_n.jpg[/URL] Ja nie wiem, jak to się dzieje, ale każdy z psów, które miałam przyjemność posiadać, zawsze bardzo szybko reagował/reaguje na słowo "k*rwa" :niewiem: Mailo właśnie robi podobną mine jak usłyszy to slowo, no i jak szybko wtedy potrafi wykonać komende :loveu: -
Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY
Medorowa replied to darunia-puma's topic in Foto Blogi
[quote name='darunia-puma']cześć słońce moje najukochańsze czemu ciebie tutaj nie ma małpo? co to ma znaczyć ? ;-) co do szkolenia hhhmmmm zna i wykonuje komendy ale każdego psa nawet najmniejszego i nie ważne jakieś płci chce zabić najgorsze jest to że on nawet nie chce się gryźć tylko zagryźć ;-( a jak u Majlo uspokoił się troszkę ? Wymiziałabym go strasznie mocno jest piękny...i nawet ciotki nie zagryzł haha andzia się chwaliła że na nią warczał ;-)[/QUOTE] A jakoś czasu, chęci brak ;) Ale zamierzam to zmienić :) To widzę wdał się w starszego braciszka Maila:evil_lol: Mailo jest dalej agresywny, raz ma lepsze dni, raz gorsze :niewiem: Powiem Ci szczerze kochana, ja już się nauczyłam z tym żyć;) Tylko cały czas oczy dookoła głowy, no i wyobraźnią staram się zawsze być pięć minut przed Mailem (od tak bawię się we wróżkę, co też Mailo może zrobić):evil_lol: -
Alu u Ciebie tak jak u Vectry - nie dam rady nadrobić :mdleje: Dlatego witam się cieplutko w ten mroźny dzień;):loveu:
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Medorowa replied to arima's topic in Foto Blogi
:-(:-(:-( Pysiu kochana trzymaj się... -
W czerwonym im do twarzy :loveu: Skąd te ubranka?? Witajcie :loveu:
-
Zdrówka:loveu::loveu::loveu: Kochana co u Was dobrego słychać?
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Medorowa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Cóż, nie będe ściemniać, ale nie jestem w stanie nadrobić wszystkiego:roll::evil_lol: Więc powiem tylko "cześć" i teraz postaram się być już na bieżąco;) -
[quote name='Rinuś'][I][B]no ja tu pytam o dania z parowaru i mi wyjeżdżają z wokiem :mad: woka pewnie też kupię, ale to z czasem.... teraz 3 razy w tygodniu będą dania z parowaru. A nie wiem dlaczego niby są bez smaku? właśnie mają zajebisty smak, warzywa są takie intensywne, przede wszystkim dalej posiadają ponad 70% swoich witamin, jak dla mnie jest bomba no i bez tłuszczu i zbędnych kalorii :evil_lol:[/B][/I][/QUOTE] Zgadzam się w 100%:loveu: Cześć i czołem:bye:
-
Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY
Medorowa replied to darunia-puma's topic in Foto Blogi
[quote name='darunia-puma'] Grzybowo - Kotki2 - prowadzi to Andzia69 z dogo ;-) ma 2 psy ast i owczarek, mile nastawiona na psiarzy, [B]jedziemy do niej w czerwcu na 2tyg.[/B] ;-) [URL]http://www.kotki2.com.pl/[/URL] warunki świetne, z każdego pokoju osobne wyjście na ogród ;-) bosko !!! [/QUOTE] Dobrze wiedzieć;) Aż żal serce ściska:loveu: [url]http://i49.tinypic.com/34650lv.jpg[/url] Witaj kochana:loveu: Co u Was dobrego?? Jak młody po szkoleniu? Są duże rezultaty? -
Mina aniołka:evil_lol::loveu::loveu::loveu: [url]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/hy_zps5922c60a.jpg[/url]