Luna007
Members-
Posts
903 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Luna007
-
Czarny mały kundelek - pomóżcie go znaleźć w toruńskim schronisku!
Luna007 replied to gness's topic in Już w nowym domu
wow super,że się udało malucha odnaleźć :multi::multi: tylko co dalej..........- 98 replies
-
- inowrocław
- piesek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Trzyletni buldog angielski okaleczony przez weta w Bydgoszczy
Luna007 replied to Iwor's topic in Buldog angielski
o matkoooo to straszne!!! -
Bezdomny,przeganiany,bity Kubuś dzięki Tamb w DS!!! ;)
Luna007 replied to Klaudus__'s topic in Kotki już w nowych domach
Kubusiu jakoś żadnego dt /ds dla ciebie nie mam :((((((((((((((( -
matkoo biedny piesek to trzeba mu ogłoszenia porobić - ile on czasu tam może być gdzie jest?
-
Zabrałam psa od narkomana,błagam was o pomoc!!!!
Luna007 replied to mania1979's topic in Już w nowym domu
Fajny psiak tylko trzeba by mu ładniejsze zdjęcia porobić i jakieś ogłoszenia w necie - ja nie umiem pisał takich łapiących za serce teksów, ale np. Catangel pisze super to rozumiem, że szukasz na cito dt? -
Krótkonogi Julek - mix basseta i corgi - szczęśliwy w DS
Luna007 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Hej Julianie zjawiam się, ale nic mi do głowy nie przychodzi w sensie dt/ds.............. -
dobra to nie rozglądaj się na boki ;) oczy w ziemię i może się uda ...nic nie znalezć oczywiście
-
Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....
Luna007 replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Wow to super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
no to świetnie - Krystyna to twarda babka i nie popuści - Ona na pewno nie da się zbyć jak ta straż co nie wiadomo po co jest......Pewnie jeszcze się właścicielom dostanie :) oby tylko na tym drugim się nie wyżywali.............
-
wiesz co to może emira zawiadom - to fundacja na ich stronce jest tel. do Krystyny, to szefowa i ona się takimi sprawami zajmuje - tylko nie wiem, czy ma u siebie miejsce - ona ma dom w Oddziale to niezbyt daleko od Podkowy - podagaj z nią może ma jakiś pomysł............
-
ale straż dla zwierząt powinna w taki mrazie poprosić o kontakt z wetem prowadzącym...czy coś, a nie tak na słowo wierzyć............cholera najgorsze, że on moze trafić do schronu w wyniku takiej interwencji....................a Pruszków nie wiem z kim ma umowę podpisaną..........dało by radę zdjęcia porobić tym biedakom............a wykradzenie psa raczej nierealne?
-
Czarny mały kundelek - pomóżcie go znaleźć w toruńskim schronisku!
Luna007 replied to gness's topic in Już w nowym domu
ludzie to jednak debile........są szczury, bo kotów nie dokarmiają i nie szanują -qurcze czy to tak trudno pomysleć, a nie że ktoś koty dokarmia to zwiększa ilość szczurów...................Paulina, a Ty się nie przejmuj to głupcy i egoiści cholerni- 98 replies
-
- inowrocław
- piesek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Trzyletni buldog angielski okaleczony przez weta w Bydgoszczy
Luna007 replied to Iwor's topic in Buldog angielski
ale co się stało? co zrobił biednemu pieskowi? -
Czarny mały kundelek - pomóżcie go znaleźć w toruńskim schronisku!
Luna007 replied to gness's topic in Już w nowym domu
Iwor a możes podać linka do historii buldoga - jakoś nie mogę znależć..- 98 replies
-
- inowrocław
- piesek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Czarny mały kundelek - pomóżcie go znaleźć w toruńskim schronisku!
Luna007 replied to gness's topic in Już w nowym domu
No tacy ludzie jak Paula to anioły i trzeba im pomagać, bo ich tak mało. A co do schronów to niestety na zachodzie zwierzęta sie trzma jakiś czas i potem sie je usypia....................zdrowe też.............Ja też nie jestem za mordowaniem, ale.....................zobacz co sie w Polsce dzieje kolejne schrony zamykają bo przepełnienie..........a z drugiej strony brak regullacji środków gminnych na bezdomniaki...............To rozmnażanie to z głupoty i jeszcze pokutujące stwierdzenie, że suka musi mieć przynajmnej raz w życiu szczeniaki, albo to że sterylka to okaleczanie...- 98 replies
-
- inowrocław
- piesek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Czarny mały kundelek - pomóżcie go znaleźć w toruńskim schronisku!
Luna007 replied to gness's topic in Już w nowym domu
SUPER!!! to czekamy na wieści, ale Gness musi powiedzieć, kiedy piesek został oddany..- 98 replies
-
- inowrocław
- piesek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Czarny mały kundelek - pomóżcie go znaleźć w toruńskim schronisku!
Luna007 replied to gness's topic in Już w nowym domu
Oj Iwor to jest ogromy sukces to dt!!! może jednak piesek jeszcze żyje i da się go zabrać z tego schronu, a schorny hmmmmmmm sama nie wiem, czy nie powinno się jednak usypiać psów............ja byłam w kilku to raczej tragedia jest- drastyczne przepełnienie i brak pieniędzy.....choć żal ogromny biedaków... - mam psa ze schronu prywatnego - tam prawie nie karmili zwierzat, bo chodziło o biznes - piesek szczeniaczek musiał byś przez 5 dni pod kroplówką, żeby jakoś przeżyć i miał szczęscie, bo wielu tam łopatą, albo z głodu konało..........- tych zwierząt bezdomnych jest za dużooo - tylko regularne akcje sterylkowe i za darmo mogłyby pomóc tak myślę....w zmiejszeniu liczby Ja kiedyś też tylko w terenie działałam, potem przez allegro znalazłam dogo i mam stąd 2 psy....trochę miałam psów na dt, potem sobie przerwę zrobiłam, bo nie wyrabiałam....teraz wróciłam, ale traczej wirtualnie, bo nie mogę być dt - mam wrednego psa, który gryzie i tz..........................ten moze nie gryzie, ale też nie jest lepszy- 98 replies
-
- inowrocław
- piesek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
to nie tylko wrażenie - tak jest ze szczeniaczkami - dlatego ja zawsze adoptowałam dorosłe psiaki, ale ludzie jakoś wolą szczeniaczki ,bo słodkie, ale trzeba je wychowac ułożyć i jeszcze czasem sieją zniszczenie, więc dorosły puies jest o wiele mnie kłopotliwy
-
Saba śliczna - wygląda już zupełie inaczej niż na pierwszych zdjęciach, a tamta biedulka......i tak dobrze, ze to jej wet oczyścił............jak to rak, a to stareńki piesek to nic się nie da zrobić - mi wszystkie psy 13-14 lat na różne raki umierały..........najważniejsze, żeby ją nie bolało
-
Czarny mały kundelek - pomóżcie go znaleźć w toruńskim schronisku!
Luna007 replied to gness's topic in Już w nowym domu
szansa jest....... Paulinko Ty niesamowita jesteś, że się wszystkimi stworzeniami opiekujesz i troszczysz nawet o te które są gdzieś daleko :loveu::loveu::loveu:- 98 replies
-
- inowrocław
- piesek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Czarny mały kundelek - pomóżcie go znaleźć w toruńskim schronisku!
Luna007 replied to gness's topic in Już w nowym domu
4 miesieczne zdrowe psiaki........................ - i pewnie zaskarżyć ich nie można było , bo mają plecy i ustawa nic nie pomoże...............licho jasne to Anieszko jakbyś mogła popytac o wolontariuszy .....................Gnes musisz napisać kiedy dokładnie piesek był przywieziony do schronu i przez kogo........będzie latwiej go szukać......Iwor Ty jak mu dt poszukasz to wierzę, że Ci się uda - SUPER, że tutaj sie zjawilaś!!!- 98 replies
-
- inowrocław
- piesek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
SUPER!!!! Lenny uratowany :) a jeszcze tam Ozzy był.............wiadomo co z nim?