[quote name='Ola&Kora']
Piękny boksio :loveu: :loveu: :loveu: I jak się fajosko ze szczurkiem dogaduje :loveu:
Dobrana z nich para, nie ma co :eviltong:[/quote]
no no dobrana tylko to chyba szczurzyca jest mezczyzna w ich zwiazku hehehehe ona zadzi :evil_lol: