no czesc agus widze ze watek spacerow z psiakami zmieni sie teraz w watek kontaktowy z toba... co do tego pieska nie wiem czy jest czy go tam nie ma bo dawno mnie nie bylo w schronisku :( niestety brakuje na to czasu teraz praca pies, praca pies i tak w kolko. szczerze mowiac troche ubolewam nad tym ze nie ma juz spacerkow z psiakami ale tak jakos wyszlo... odzywaj sie czasem do nas :)
pozdrawiam monika z grotem :)