Frytuniu [i] [i] [i]:-(
Bożenko , bardzo Ci współczuję , wiem , co przeżywasz , przedwczoraj odeszła siostra mojego Dżekusia , Figa .....
A Frytunia miała u Was dobre życie , była kochana , otoczona troskliwą opieką i nie odeszła w samotności gdzieś w kąciku w schronisku.....
Teraz jest już wolna od cierpień....