[quote name='Menrzuś']A w podpisie wystarczy? :cool3:[/quote]
buhahaha.... no wariat :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[quote name='Agniest']witajcie:multi:
mówisz Menrzuś, że Imbirka szuka ? :cool3: a czemu tylko tymczas a nie DS ? :diabloti:
mogę się pączusiem poczęstować ?[/quote]
Agniestka, narazie tymczas, może później DS ;)
Agniestka, oczywiście, ze tak:loveu: