Witajcie, ja też się chcę pochwalić swoim maleństwem, jego historia jest całkiem nowa. Trafił do schroniska Kundelek w Rzeszowie 20 stycznia br. w takim stanie:
[IMG]http://upload.miau.pl/1/45614.jpg[/IMG]
[IMG]http://upload.miau.pl/1/45612.jpg[/IMG]
[IMG]http://upload.miau.pl/1/45613.jpg[/IMG]
[IMG]http://upload.miau.pl/1/45615.jpg[/IMG]
W schronisku nadali mu imię Sułtan i pod tym imieniem na forum toczyła się cała batalia o niego. Było wielu zainteresowanych jego osobą, ale w miare czasu z różnych powodów ludzie się wycofywali. Ja mieszkam w Łodzi i nie mogłam z przyczyn technicznych pojechać po niego samochodem. Pani dyrektor schroniska bała się, że pysio źle zniesie podróż pociągiem. Jednak po jakimś czasie udało mi się przekonać Panią Halinkę i 12 lutego Imbir, bo teraz tak się nazywa, przyjechał do Łodzi pociągiem. Po 1,5 tygodnia w nowym domku wyglądam już tak i z dnia na dzień wyglądam coraz lepiej.
(jak ten aparat świeci na zielono i czego ten pan chce odemnie??????????)
[IMG]http://img146.imageshack.us/img146/2162/suta37ai.jpg[/IMG]
(trzeba się poskarżyć pani, co ten pan tak gania za mną z tym aparatem???)
[IMG]http://img238.imageshack.us/img238/6347/suta49oe.jpg[/IMG]
(zwiedzamy okolice)
[IMG]http://img146.imageshack.us/img146/2650/spacerek11dh.jpg[/IMG]
[IMG]http://img238.imageshack.us/img238/1459/spacerek21oj.jpg[/IMG]
(a po spacerku trzeba odpocząć)
[IMG]http://img146.imageshack.us/img146/7008/sutan7go.jpg[/IMG]
No i jak Wam się podoba moje maleństwo????????????????