karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
FREJKA dziekuje!!!!!:) a co do bazarku jak mi sie wczesniej nie uda to bede wdzieczna za pomoc:) -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[B]bardzo prosze o pomoc w transporcie Ledy do DS w Mielcu.Domek czeka,ma urlop,najlepiej by byc jutro ok 19......[/B] -
[B]Ponawiam prosbe o pomoc w transporcie,tak by byc w Mielcu jutro ok 19[/B].........Domek czeka, ma urlop......
-
czy ktos jest w stanie pojechac w srode lub czwartek po poludniu pomoc na zawiesc Lede do nowego domku w Mielcu?
-
Kacprutek od nas odszedl:( Wczoraj dostalam wiadomosc od Ewci,ze bardzo chorowal,mial wode w organizmie,wysiadly nerki. Walczyli wszyscy o niego dlugo:( Niestety zasnal na zawsze... Moje ukochane malenstwo przezylo najszczesliwsze poltora roku w kochajacej go ogromnie Rodzinie....Dziekuje! [*] takiego szczesliwego go zapamietam: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images48.fotosik.pl/134/304da3baac068a84med.jpg[/IMG][/URL]
-
kaskadaffik:loveu::loveu: Pieknie Ci dziekuje za wizyte i obszerna relacje:) No to chyba Ledunia sie pomalu bedzie pakowala. Jesli Pani Dorota ma czw i pt wolne mysle,ze najlepiej zawiesc mala sroda,czwartek.Problem w tym,ze moje auto chwilowo niesprawne i kasy na transport brak,mamy same dlugi...ale wszystko da sie jakos pokonac.Bede szukac pomocy w transporcie na ten tydzien,jesli oczywiscie i Majka da rade jechac,bo nie wyobrazam sobie,zebys nie odwiozla malej ze mna:)no chyba,ze wolisz Majka inaczej;)
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
szukam kogos kto zechcialby porobic bazarki na nasze niestety ostatnio spore dlugi, mam rzeczy ktore moge komus dostarczyc,ale trzeba je obfocic i porobic bazarki.....moge je potem odebrac i powysylac,ale po prostu nie mam kiedy sie zajac bazarkami:( -
[quote name='Asior']Karolinko,a kasa z KTOZ-u?? On nie szedł z KTOZ-owskiej puli??[/QUOTE] Ale jaka Asiu kasa z KTOZu? Mamy u Was zgode na sterylki konkretnych suk. Na razie wykorzystalysmy tylko jedna bo nie mamy kasy na hotel ani DT....Jeszcze mamy 3 suki,no i tabletki na robale wzielysmy. Asiu a czy na szczepienie u Dr Szpeyera tez mamy zgode?Bo w tym pismie prosilam. To o ta kase chodzi?
-
Gucio mial wczoraj zabieg wycinania narosli na glowce. Ma szew pzrez cala dlugosc glowy....zle zniosl narkoze i pan dr zadecydowal,ze nie ma przeciwskazan, by od razu go wykastrowac. Juz jest lepiej. Chodzi w kolnierzu. Jestesmy na finansowym minusie, sterylek nie da sie pchnac do przodu bez kasy na dt, Kastor w hotelu, Pani Renacie od Gucia tez na pewno jestem winna tylko nie wiem jeszcze ile za kastracje......bardzo prosze o wsparcie.....
-
[quote name='AMIGA']Ja mam jakiś spory kołnierz, ale szkopuł w tym, że kołnierz jest w Krakowie ale ja nie. No chyba, że zdzwonisz się z moim synem i się z nim umówisz :evil_lol:. Jak Ci sie uda, to dostaniesz medal :p[/QUOTE] ja wlasnie spory mam,po ONku,ale nie wiem czy duzy nie bedzie.Musze go dzis oblukac,a Pani ma po jakim psie?
-
nie ma ktos do pozyczenia/oddania kolnierza na 6 mscznego dobka?
-
[quote name='Ank@']Bardzo się cieszę że ślepy piesek znalazł dom :) Teraz trochę na inny temat. Czy psy: Max (czarny podpalany; KTOZ) Klemens (czarny podpalany; KTOZ) Fixa (KTOZ) Fobos (KTOZ) Rex (duży; od karusiap) potrzebują nadal ogłoszeń ? Proszę o aktualne info o nich.[/QUOTE] Rex jak najbardziej:)
-
o kurcze ale sie ruszylo,zeby choc jeden domek z tego wyszedl to bedzie cudnie:) Rozmawialam z Panstwm Pirani, stwierdzilam,ze za wczesnie by robic malej nalot. Jest bardzo przestraszona nadal.Cala rodzina przytula i poswieca jej tyle czasu ile tylko mozna. Nie jest agresywna, na podworku bardzo pilnuje czlowieka. Bedzie dobrze