karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
[quote name='DoPi']Jesli trzeba to mój syn zawiezie , przewiezie i odwiezie sunie - tylko niech ktos z nim pojedzie. Agamika go poznała i Karusia też tylko pewnie nie pamieta.:lol:[/QUOTE] A tam nie pamieta:cool3: AMIGA juz mi zdradzila taka mozliwosc i pisalam do agamiki,ze sama najchetniej bym pojechala:oops::lol:Nawet mialysmy plan,ze jakby nikt nie dal rady Łukaszowi pomoc w zaladunku to napisze sie, mlody,przystojny, lubiacy psy i zaraz gromadka bedzie:loveu: Bardzo dziekuje!!! Jak uda sie cos ustalic bede dzwonic z prosba o pomoc:) edit: aaa teraz doczytalam,ze zawiezie i odwiezie. Cudownie! Dogadamy ten DT, zbierzemy pieniazki i Frygunie mozna ciachac:)
-
[quote name='Patia']Karusiu , gdyby było więcej chętnych na kotki to u doktor Agnieszki z Arwetu jest na tymczasie od wczoraj dwumiesięczna koteczka , cała czarna , jak Twoje , przyniesiono ją do uśpienia . Jest zdrowa .[/QUOTE] Bede pamietac...tylko na razie cisza:( a czasu co raz mniej..
-
Czy ktos moze zorganizowac jakies bazarki? Ja jeden zrobilam,ale musimy oplacic nasze hotelowe 6 psow, w tym Kastorka z Gdowa. Majeczka nasza kochana nie bierze nic za opieke nad Leda,ale mamy szanse na platny DT dla Frygi. Mozna by bylo ja zawiecs juz na dniach. Ja wyjezdzam jutro na 4 dni na szkolenie wiec gdyby byla jakas sprawa w zwiazku z dobeczkami to PW moge nie miec jak odczytac;)
-
a tu wiecej zdjec skarbeczka...mordki do zacalowania Ledusi.U Majki juz pomalu sie otwiera, chodzi za Nia a jak Majka sie obraca to zwiewa:) Na polu bardzo sie boi:(sztywna jest calkiem: [url]http://picasaweb.google.com/MajeczQa/LEDAMixDobermanDOADOPCJI#[/url] Polecam zdjecie prywatnej kuchenki Ledy. Ja dzis oszalalam, mala ma chyba sto misek z roznym jedzeniem, wode, oraz rozlozone przeroznego rodzaju smaczki,kosteczki:)cudo:)
-
[quote name='Patia']Karusia , tu Allegro kotasków , pogrubione i wyróżnione , na 14 dni :[URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=1118669290"][B][COLOR=#0d58ac]http://allegro.pl/show_item.php?item=1118669290[/COLOR][/B][/URL] Trzymam kciuki ![/QUOTE] Patia-dziekuje:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Romeo po 10 latach w schronisku MA WSPANIAŁY DOM.
karusiap replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pianka']Jesli to ci da lepsze widzenie na wielkość to waży ok 12-15 kg. Ale ja mam jak cos problemy z określaniem czegoś na oko:eviltong:[/QUOTE] to tak jak ja;) ale juz cos mniej wiecej swita:) -
Mamy potencjalny platny DT. Jesli beda pieniazki mozna by bylo ciachnac Fryge i dac tam na ok 10 dni.Ona i tak musi wrocic do Pani. Mamy ewentualnie transport np do weta jesli ktos by pomogl zaladowac sunie. Tylko trzeba kogos kto by odwiozl ja od weta do DT....i koordynatora akcji,bo mnie nie bedzie pon-wt, a moglyby juz 2 suki byc wysterylizowane. No chyba,ze daloby sie to zrobic np w piatek,ale ja po prostu nie wyrobie...
-
[quote name='Aga-ta']mimo wszystko kiepsko to wyglada...sorry za moj pesymizm, ale troche mnie przytlacza taka walka z wiatrakami...[/QUOTE] Masz w 100% racje. Pani byla strasznie wystraszona nasza wizyta i od progu tlumaczyla ze ona dba, zaszczepi,nawet wysterylizuje...ale jak slusznie zauwazyla Aga bylo to bardziej "bedziecie mogly wysterylizowac"....ludzie mysla,ze albo mamy wszystko za darmo albo gore kasy....
-
Romeo po 10 latach w schronisku MA WSPANIAŁY DOM.
karusiap replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Dajcie tez smaka kochane Maxiowi (watek zalozony przez kaa)...jejku tyle psow pod opieka,obiecalam sobie nie wchodzic na nowe watki...a tu takie mordki....Zreszta poczestujcie wedlug uznania np sasiadow Romcia...byle on sobie wybral co zechce....malenstwo kochane.... a tak wlasciwie jak "duzy" jest Romeo?zdjecia sa czasem mylace... -
Staralysmy sie tez z Asia o dofinansowanie operacji jednego oczka Drwala przez KTOZ. Wczoraj Asia zaniosla pismo a dzis dostala wiadomosc,ze jest zgoda:multi: Wiec kochani KTOZ zaplaci za jedno oczko, a dzieki tu uzbieranym pieniazkom odbedzie sie konsultacja i leczenie drugiego oka. Drwal ma naprawde ogromna szanse widziec:loveu:
-
Rozmawialam dzis z Pania Marzena. Chca adoptowac Łajke, zdecydowali sie z mezem,ale ok 16 sierpnia. Wtedy Pani Marzena bedzie na urlopie i bedzie uczyc Łajke powolnego zostawania samej w domu. W tym momencie nauczylaby ja biorac do pracy,ze nigdy nie jest sama. Do tej pory Panstwo beda odwiedzac Łajke , zabierac na dlugie spacery, moze nawet na jednodniowe wypady. Ustalilysmy,ze nie bedzie Łajka zostawac u Panstwa na dzialce na noc,bo uwazam,ze branie psa tylko na weekendy miesza mu w glowie. No to oby milosc kwitla i nic sie nie wydarzylo...ale czekamy....
-
Romeo po 10 latach w schronisku MA WSPANIAŁY DOM.
karusiap replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Paczucha gotowa. Poleci najpozniej jutro:) -
Ma juz trzy garczki, ma wode, wczoraj dostal od nas puszki, miekka kolderke....co z tego skoro stoi sam i obserwuje wesoly swiat zza kraty:( [IMG]http://i50.tinypic.com/2craofd.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/lcq6c.jpg[/IMG] np wesolo biegajace dobki: Szira: [IMG]http://i49.tinypic.com/o89izb.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/htfe2u.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2j0du03.jpg[/IMG]