Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. Dostalam cynk od agamiki i AMIGI,ze Kastorek juz w DT od wczoraj:multi:Strasznie sie ciesze. Moze Dt sam sie tu odezwie co ten nasz maluch wyprawia:loveu:
  2. [quote name='AMIGA']Byłysmy wczoraj z [B]agamiką[/B] u Kastorka . Co to za cudowny i wspanialy pies!!! Szanta niestety trochę (hmmmmmmmm dość delikatnie powiedziane) o niego zazdrosna. Ale sytuacja jest do opanowania. Będą zdjecia, ale dziś chyba nie dam rady wstawić, bo dziś jest "szewski poniedzialek" Karma zostala doręczona na miejsce. Choć myslę, że z tą karmą trzeba będzie trochę poczekać, bo chłopak ma jakieś dolegliwości żołądkowe, a raczej chyba jelitowe. Chyba dziś pójdzie marcheweczka z ryżem (fuuuuuuuj)[/QUOTE] Bardzo dziekuje Pani Olu:)
  3. Chyba paulus miales racje,gdzie trzeba to zglosci. Uzytkownik majku33krakow,wypisywal dzis w smsach bardzo malo sympatyczne rzeczy na temat innych osob z dogomanii. Uwazam,ze taka osoba nie jest nam tu potrzebna. Pare razy mowiac,ze nie potrzebuje naszych adresow, teraz dostaje smsa czy dobrze mi sie mieszka na Pachonskiego....po coz to wszystko. Smieszne i zalosne,ale dla mnie meczace i nudne. Po prostu nudne. Dla osob zainteresowanych zapraszam na watek Drwala post 1568,o ktorym majku pisal,ze nagaduje na KTOZ. Przyblize temat: [B]agamika pisze:[/B] Ja niewiem jak trak głupio mozna psa prowadzic na smyczy :shake: S K A N D A L ... sobie człowiek głaska małego Amika ( w kuckach, bo inaczej sie nie dosięgnie ) , podziwia wiosenne widoki lednickie z górki , a tu jak nagle cos nie przy ...wali w bok :mad: :mdleje:.. szara uhahana kupa lniejacego futra, sie wpycha w człowieka na szczęscie ma własna masa nie powoliła na wywrotke na trawę :cool1: [CENTER]...skandal ... [B]na co ja odpisuje: [/B] Aga a ktoz to tak nieodpowiedzialnie wrecz karygodnie prowadzil Drwala:mad::mad:co za...ehh szkoda slow..... [/CENTER] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: no blagam.....chyba kazdy rozumie....PRAWIE kazdy.... sytuacje wyjasniam,bo akurat w przypadku Drwala na KTOZ chyba nie mialam powodow narzekac;)
  4. Przepiekny!! Faktycznie mogliscie go wystawic na konkursie:):)
  5. Gabrysia sliczne zdjecia,dziekuje Tobie i Tobie Kasiu!! A nasz malolat ma szanse na cudowny DT....ale ciii na razie....oj mialby maluch szczescie. Tylko,zeby wstydu nie narobil;)
  6. [quote name='zdwrdwd']i jeszcze jedno, ale do ogłoszeń go nie wstawiajcie bo Łajka nie wyszła na nim zbyt inteligentnie :eviltong: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_VWgFHOLHJEM/TIIpw1QZxFI/AAAAAAAABJo/viQ2Wm2Nk2Y/s512/P9040040.JPG[/IMG][/QUOTE] hahahahahhahahahah co racja to racja:) Sliczna dziewczynka:)
  7. Moje szczescie ukochane:loveu::loveu:Makulka najpiekniejsza:loveu: Gabrysia "pies lancuchowy" jest the best:multi::multi::multi::evil_lol:
  8. [quote name='FREJKA']hehe to dobrze, że był spremedykowany jak trzymałam go za łapkę, i mam nadzieję, że nie pamięta mojej twarzy przy zabiegu, szczególnie jak zaczęłam powoli odpływać - wstyd :oops: zaraz jadę go rozpieszczać :loveu:[/QUOTE] ode mnie tez ode mnie tez:loveu::loveu:
  9. [quote name='FREJKA']:oops: mam tylko nadzieję, że ta rodzina nie kojarzy mu się tylko ze stołem operacyjnym :-?[/QUOTE] Ze stolem to zazwyczaj lekarze i lecznica sie kojarzy. Rodzina z rozpieszczaniem pooperacyjnym;)
  10. [quote name='FREJKA']Bardzo dziękuję za Wasze słowa! Teraz musimy poczekać ok. 2 tygodni na diagnozę, żeby wiedzieć co dalej. Z jednej strony jak to pęcherzyca to leczenie na całe życie, ale z drugiej strony przynajmniej leczenie ukierunkowane, i rzadsze zastrzyki, a nie przypadkowe sterydy. Beztroskie bieganie musi póki co zaczekać, coś go to życie faktycznie nie oszczędza...[/QUOTE] Przy tym wszystkim i tak ma ogormne szczescie,chyba wieksze niz nie jeden zdrowy pies-kochajaca Rodzine!!
  11. 58 zl od agusiazet z mojego bazarku Moniko pomysle na spokojnie czy kogos kojarze z Bochni....
  12. [quote name='FREJKA']i Timco już trzeci raz w swoim krótkim życiu pocięty i pozszywany :( -chociaż tym razem minimalnie - biopsja z tych nieszczęsnych poduszeczek. Badamy czy to pęcherzyca.[/QUOTE] Matko jedyna:(co ten biedak przechodzi..... FREJKA gdybym mogla jakos pomoc...gdyby jakas konsultacja sie przydala gdzies cos...cokowliek...
  13. [quote name='Kar0la']Może tak być... OK, to czekamy na wieści od Foksi.[/QUOTE] agamika wlasnie mi zadzwonila ze schroniska , ze jamniczke i kota odebrala wlascicielka....
  14. [quote name='Kar0la']O kurcze, ale bidusie.:-( Czy jamnisia warczy przy próbie dotyku? Wykazuje agresję?[/QUOTE] Trzeba poczekac na Foksie. Przypuszczam,ze moze z lęku tak robic.
  15. [quote name='Kar0la']I jak jamnisia? Jak kociak? Wiadomo coś?[/QUOTE] Foksia mi pisala,ze oboje sa przerazeni.Jamniczka siedzi wcisnieta za palete i nie daje nikomu do siebie podejsc. Kotek ma juz chore oczko:( zaraz wstawie po zdjeciu Pozwole sobie wstawic info od p.Beatki: Jamnisia Torpeda i Miłek razem mieszkali w domku ,byli szczęsliwi i nie martwili sie o nic az okrutny los zabrał im pana , a pani która stała sie jedyna opiekunka obu zwwierzaków bardzo sie pochorowała i musiał isc do szpitala. Torpeda i Miłek trafili do schroniska ,zostali rozdzieleni i obaj sa sa przerazeni nowa rzeczywistościa. Jamnisia wcisnieta w kat betonowgo boksu ,cała drżaca na ciele , a kotek Miłek wcisniety w kat klatki juz stracił odpornosc ,juz ma chore oczko czy przezyje ten koszmar? ,tylko jak ktos zabierze go do domu i to bardzo szybko. Najlepiej dla obu zwierzaków było by gdyby zostali adoptowani razem ale na juz potrzebny jest dom dla kotka Miłka [IMG]http://i51.tinypic.com/70jdi0.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2ytrww4.jpg[/IMG]
  16. 15 zl ulvhedinn z mojego bazarku 15 zl 1qaz z tego samego (mam nadzieje,ze Aga-ta 35 i AniaB 37 to wczesniej wpisalam:oops:)
  17. [quote name='Jagienka']Kabeeeelkuuuu zjadź sieeee. Wspaniale, że pomimo przeszkód losowych się udało dojechać :) karusiap Ty to jednak jesteś prze... WIELKA ;)[/QUOTE] Dzieki Jaga dobijaj mnie,sama wiem,ze ostatnio mnie co raz wiecej :eviltong:ale dieta zdziala cuda:evil_lol: Kabelek prawdopodobnie zostal u Anity, bo aparat przywiozlam od niej:oops::shake:
  18. No i Kiler opuscil hotel...oby na zawsze. W drodze do Bielska byl grzeczny jak aniolek,podchodzil sie tylko przytulic i dac caluska:loveu: Na miejscu specjalnie z pracy przyjechal sie przywitac nowy Pan, a Pancia byla w domu. Kiler zwiedzil ogrodek,wytarzal sie radosnie w trawce, a jak tylko wpadl do domu spalaszowal sniadanko:loveu: Smierdziuszek wlazl na kanape ( skad pies po 6 latach na lancuchu wie,ze jest kanapowcem?), a gdy powiedzialam by zszedl, Pani spytala dlaczego skoro to jego kanapa:oops::eviltong: Polozyl sie na dywanie,zaczal tarzac i bawic lapkami:loveu: Panstwo sa cudowni,ciepli i juz zakochani chyba;) Zdjecia mam ale nie mam kabelka:roll:
  19. [quote name='mk999']Tweety napisała: Urząd Marszałkowski Województwa małopolskiego ogłosił konkurs m.in. dla organizacji pozarządowych na inicjatywę w Małopolsce. Zgłosiliśmy nasz projekt budowy kociego przytuliska dla podkrakowskich gmin pod nazwą "Ludzie kotom". Wygraną jest 10 tys zł stanowiące 1/4 środków, które mamy zgromadzić aby powstał koci azyl na 40-50 kotów. Bardzo liczymy na pomoc forum aby zebrać odpowiednią ilość głosów i móc wdrożyć w życie nasz projekt. W końcu wygrają na tym koty Wystarczy wejść na stronę [URL]http://www.pomyslnamalopolske.pl/index[/URL]. ... &Itemid=55 wybrać ocenę i kliknąć "wyślij" Czasu jest niewiele, do 15.09 a przewaga konkurencji bardzo duża, bo 640 głosów _________________ Oddajmy głosy trzeba im pomóc. Wybaczcie za wstawkę karusiap i jagienka że na waszyn wątku ale to jest bardzo dobry wątek psi,[/QUOTE] Link nie dziala...
  20. [quote name='Asior']karusiap, po cholere wdajesz się w dyskusje z nim :roll: przecież jego to nakręca...[/QUOTE] Asia bo poki wszystko skupialo sie na mnie ja bylam w stanie to olac. Ale dostaje co raz czesciej informacje,ze neka inne osoby w celu wyciagniecia informacji o danych moich lub Jagienki..... No i niestety na dogo wchodza obce osoby,nie znajace tego uzytkownika. Latwo sie wtedy zniechecic do pomocy, gdy ktos wymysla takie glupoty, podwaza pomoc psom i probuje sklocac itp.
  21. [quote name='majku33krakow']jak skasowałas to go niema ale był,pamietam.[/QUOTE] Wiec idz pobiegaj jak Ci sie nudzi, a nie wymyslaj bajek. Ja mam na tyle odwagi,by nie kasowac postow,w przeciwienstwie do Ciebie. KTOZ nie opiekuje sie bezposrednio psami,tylko schronisko, wiec zanim powymyslasz sprawdz.
  22. [quote name='majku33krakow']pierw karusiap na watku drwala mowisz ze ktoz nie dbało o drwala a potem prosisz o pomoc wstydz sie za grosz nie masz godnosci.[/QUOTE] Bardzo prosze o cytat.
  23. [quote name='Jagienka']Ja zjadłam :roll:[/QUOTE] [quote name='majku33krakow']prosze od roku czasu o nr konta zeby wpłacac na konto karusiap i jagienki i nic,nawet prosiłem o tylko nr konta i NIC,[B] wiec odmawiam pomocy na tym watku puki prowadzi go karusiap[/B] [B]i odmawiam wsółpracy z karusiap,[COLOR=red]prosiłem karusiap o zapytanie sie czy ta pani ktora ma starszego psa czy go mozna wziasc,chciałem go dac do hotelu na swoj koszt ze swojej pensji karusiap mnie zlekcewazyła[/COLOR][COLOR=mediumturquoise],karusiap gdzie jest starszy pies co był u tej pani w kojcu?[/COLOR][/B] [B]Mariusz werner[/B][/QUOTE] [quote name='majku33krakow']prosiłem cie zebyscie sie zapytały czy dziadzia mozna wziasc do hotelu.zmyslasz ty poprostu kłamiesz bo miałas gdzies psa,a zeby nie było na ciebie to zzucasz na mnie wine bo mniemtu nikt nie lubi,a czemu rozliczen do teraz nie robiłyscie?[/QUOTE] Tak , ja klamie, jestem najwieksza klamczucha na swiecie!!! A skoro i to juz ustalillismy to mozesz zniknac z tego watku i innych naszych? Prosze. Eozliczenia sa robione na biezaco.Ostatnie jak wwidac bylo 9.08
×
×
  • Create New...