Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. Bylysmy wczoraj u bylego sasiada Saruni. Zostawilysmy dla jego psiaka jedzenie. A tu nagle w bylego domu Sary wylatuje szczeniak....Malo nas krew nie zalala , spytalam czyje to psie i w te pedy wyleciala kobieta,ze to jej pies,ze ona dba o niego, ze pilnuje, ze bedzie szczepic i nawet sterylizowac!! Bardzo jestem ciekawa tych wszystkich obietnic niemniej dobrze,ze mysla,ze sprawdzamy ich;)
  2. Pani Olu ja mysle,ze jednak z poprzedniego. Bylysmy rano i Leda byla zamknieta w domu,jak prosilam. Mysle,ze sie porzadnie nazarla poprzedniego dnia;/
  3. a przepraszam,to teraz powinno byc ok:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/188701-Psie-akcesoria-na-Krakow-do-6.08.10?p=14993564#post14993564[/url]
  4. Pchlarze AMIGI sa cudne:loveu::loveu::loveu:inne tez sliczne,choco osobiscie nie mialam przyjemnosci;)
  5. zapraszam na bazarek z psimi akcesoriami [URL="http://www.dogomania.188701-Psie-akcesoria-na-Krakow-do-6.08.10?p=14993564#post14993564"]http://www.dogomania.pl/threads/1887...4#post14993564[/URL]
  6. zapraszam na bazarek dla psiakow: [url]http://www.dogomania.pl/threads/188701-Psie-akcesoria-na-Krakow-do-6.08.10?p=14993564#post14993564[/url]
  7. Wszelkie rozliczenia wpisuje na pierwsza strone. Leda juz w DT u Majki. Matko jaki to piekny pies....jest cudowna i okropnie wystraszona..ale bedzie dobrze.
  8. a czy moge jeszcze tylko zapytac co sie stalo z suka, ktora urodzila szczeniaki 5 lutego?
  9. Bledy mlodosci sie zdarzaja....jak ktos slusznie napisal mozna szczeniaki rozdac do dobrych domow....alebo...zarobic kupe kasy sprzedajac byle gdzie... Ja bym Redy rowniez nie dala..... Oczywiscie nie wchodzac w zycie osobiste,czy Pani stac na wszelkie ewentualne wydatki zwiazane z psem (jego tfu tfu choroba), jesli jest tak mloda,niepracujaca osoba?
  10. a ja tylko dodam,ze hotelik w Lednicy tez od zawsze przyjmuje koty;)
  11. wzrok mordercy mowiacy jasno czyja to kanapa:):) Moja Fredzia tez woli spac pod lozkiem,moze buda im sie marzy niewdziecznikom:)
  12. Łajke dzis poznawala pewna Pani i po tej wizycie bardzo chce ja adoptowac. Mieszka z mezem w bloku na 4 pietrze i to...pare blokow od agamiki, czyli tez tylko pare wiecej ode mnie:)i Jaga ma niedaleko;) Prawdopodobnie w srode odwiedzimy Panstwa z Łajeczka i zobaczymy jak sie wszystko potoczy. Pan ma czwartek,piatek wolne wiec bylby czas na przyzywczajanie sie, a Pani ma mozliwosc zabierania ja na poczatku do pracy....Trzymajcie kciuki,zeby to cudenko mialo wreszcie swoj cudowny domek....
  13. Brak mi slow, miod na serce:loveu::loveu::loveu: Przy "kope lat kolego" prawie sie poplakalam ze smiechu:evil_lol: Timek jest w raju!! sklonujcie sie cala Rodzina prosze:) Hmm...albo cos pomylilam,albo.....Zostawiajac Timka slyszalam wersje,ze ma swoje poslanko i lozko, kanapa...nie..raczej zeby nie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:a tu podusia nawet:multi::multi: No, ale jak to mowia "ludzie dziela sie na tych co spia z psem w lozku i na tych,...ktorzy sie do tego nie przyznaja":loveu::loveu::loveu::loveu: Jestescie niesamowici.FREJKA calusy dla calej rodzinki:)
  14. Jutro o 10 rano jedna sunia jedzie na sterylke. Jesli nie bedzie za bardzo swirowac i uda nam sie ja zapakowac bez pomocy Pani sasiadki to pojedzie Leda. O 13 zabieramy ja na DT. We wszystkim pomaga niezastapiona AMIGA i Jej pandeczka:loveu: a do boju o zabranie Ledy staniemy z agamika-dziekuje:loveu: Jeszcze przyda nam sie kenelka od silki. Wybralam Lede, poniewaz przyda jej sie troche socjalizacji w mieszkaniu. Fryga jest bardzo zsocjalizowana , a Szira za duza i za malo zsocjalizowana,by dac ja do "naszego" DT (DT musi po tych 10 dniach obowiazkowo stac w calosci;)). Jesli znajdzie sie ktos kto da rade zawiesc w czwartek Fryge,albo Szire do weta i do hotelu (jelsi wlasciciel ma miejsce i sie zgodzi), to mielibysmy juz 2 ciachniete suki i zostalaby ostatnia jak na razie. Problem w tym,ze wet nie ma chyba gdzie po zabiegu ich trzymac dlatego sa to ok 3 godziny miedzy przywiezieniem i zabraniem suki.
  15. Asia idzie na konsultacje po 10 lipca, bo lekarz jest teraz na urlopie
  16. [quote name='krakowianka.fr'][B]wyslij mi zdjecia na PW i jakis tekst to ci je porozglaszam tu i tam. (albo na meila: [email][email protected][/email]).[/B][/QUOTE] Dziekuje!!:)
  17. [quote name='Patia']Wafelek ... ładnie :) Karusia a kotki mają Allegro ?[/QUOTE] Nie maja nic niestety. Jesli ktos dalby rade je pooglaszac bede bardzo bardzo wdzieczna. Zdjecia chyba na poprzedniej stronie....
  18. Ja sie niesmialo przypomne z "moimi"kotkami....maja niecaly miesiac a najlepiej na juz na znaleznienie czegos:( dwa maluchy 2 msczne....
  19. Basiu a kto i gdzie postawi diagnoze?? w schronisku ma jedna: za krotko obciety ogon. mamy ja zostawic na wegetacje? Tylko w Dt bedzie mozna ja dobrze zdiagnozowac lub w DS. Powiemy prawde jak ktos sie zainteresuje,a czekac niestety ten pies nie moze i nie ma na co.
  20. [quote name='Klaudus__'][I]Kto z Krakowa mógłby odwiedzić Kopciuszka i mamę? czas ucieka, a szczeniaki w szklarni nadal siedzą...[/I][/QUOTE] powiedzcie jaka ulica bedzie nam latwiej sie dogadac kto ma najblizej
  21. Jest szansa na DT dla suni po sterylce. Czy ktos moze ja zabrac na zabieg jak najszybciej?na poczatku tygodnia? Jutro DT potwierdzi czy moze i bylby do 16 lipca, dlatego tak wazny jets szybki zabieg.
  22. 3 x:loveu::loveu: Bardzo dziekujemy:multi::multi::multi: Ja zaraz napisze do Asi i zapytam kiedy sie wybieraja:) A pieniazki moga do mnie, mam juz tez wplaty m.in od Topi:) i przekaze Asi i przystojniakowi naszemu:cool3:
  23. Nie no spokojnie,nie przesadzajmy. Rozmawialam z sasiadka zaraz gdy wyjezdzalysmy stamtad. Wode zostawilysmy i przy mnie sie tez porzadnie napil. Sasiadka powiedziala,ze wie ze ten jest dziurawy,ale daje mu tez w drugim, ktory faktycznie tam stal. Lezal w nim za to jakis makaron czy cus wiec przypuszczam,ze starsza Pani wylala wode lub do niej wrzucila makaron. Pani sasiadka po przyjsciu tm tego dnia miala dopilnowac,by pies mial caly czas wode.Pies nie stoi bez wody , bo przypuszczam,ze juz by nie stal. W przyszlym tygodniu planujemy zabrac go na badania do weta. Dobermany maja wode na podworkuw wiadrze i chetnie z tego korzystaja.
×
×
  • Create New...