Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. rozmawialam wlasnie z agnes.jest na spacerku z Zefirkiem..nie bedzie Jej dzis na dogo ale przesyla pozdrowienia i caluski:loveu:
  2. oj to ja widze ze milosc juz wybuchnela...tylko ze obu psiakow do Pitty:evil_lol:
  3. a ja tam mysle ze bandi po prostu b.dobrze ukrywa swoje uczucia do chani.Moez to i dobrze bo co bedzie jak milosc wybucjhie:):cool3:caluski dla calej gromady , dla pitty i meza:p
  4. aisaK dziekujemy ze Bari (bardzo ladnie) nie bedzie juz marznal...i podwajamy sily w szukaniu domku... [B]Asia[/B] zmien tytul ze pilnie potrzebny domek lub cos w stylu by nie trafil do schronu i jak tam plakaciki??:cool3:
  5. [quote name='aisaK']PROSIMY O PLAKATY!!! I proszę o zmianę nr telefonu na allegro...pies do dwóch godzin powinien być u mnie, bo u nas straszna śnieżyca i wietrzycho wieje. Mąż zły, bo ma sporo pracy, ale go udobrucham ;)[/quote] :modla::modla::modla::modla:nie mam Ci aisaK nic wiecej do powiedzenia...aha jeszcze:loveu::loveu::loveu: no i ze szukamy domku!!! (chyba moj priw nieaktualny;))
  6. [quote name='aisaK']Wiesz, ta pani akurat ma dwa psy. Ja mam jednego ale "cudownych" sąsiadów i wiem co teraz się nasłucham, chociaż mi to.... Dlatego jak najszybciej pies musi znaleźć dom, podobno ma około 4-5 lat, więc już szczeniakiem nie jest a Pani wydrukowała i rozwiesiła ogłoszenia, ale nikt sie nie odezwał...[/quote] ja rozumiem..Pani ze sklepu akurat naprawde duzo zrobila...pewnie dzieki karmieiu zycie mu uratowala...no i jeszcze chyba jedna Pani "psiara"...ale w Saczu mieszka wiecej osob...ehhh szkoda gadac bo u nas nie jest lepiej...szukamy pilnie domku...moze ktos plakaty by umial zrobic??tez porozwieszam
  7. jak to w zapomnienie?? ciotki pamietaja!!!jak sie maly sprawuje??
  8. Agata moze jechac do Sacza jutro rano... szlag mnie trafia na tych ludzi co sa tam na miejscu...wypuszcza znowu biedaka na taki deszcz i zimno bo nikt go nie moze przetrzymac:angryy: pojechal po niego juz mac???o ja cieee ale jestescie kochani...gratuluje meza i bedziemy szukac domku!!!!!
  9. [quote name='aisaK']A gdzie ona by go zabrała?[/quote] nie wiem szczerze mowiac...wydaje mi sie ze chodzilo jej o pomoc w dowiezieniu go do Ciebie...
  10. [quote name='aisaK']Są: dzwoniłam do Pani Gosi i złapała go, był mokry, przemarznięty, teraz siedzi u niej w sklepie, ale tylko do 14, bo do tej godziny pracuje. Mam chore dziecko i bez męża nie mogę się ruszyć, a on teraz w pracy, na dodatek nie odbiera telefonu...:( Nie rozumiem: skoro nie chcą aby pies wyjeżdzał z Nowego Sącza, to niech dadzą mu DT, wiecie co się u nas teraz dzieje? Deszcz, śnieg, wiatr...na przemian...[/quote] aisaK a czy Ty go mozesz przyjac czy nie za bardzo??bo Agata chyba pisala ze moze po niego pojechac....moglabym zadzwonic do niej...
  11. piekna psinka:loveu: a jaki kubraczek uroczy:cool3: [SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1]
  12. piekna bida!!:( znalazl ja ktos czy oddal?
  13. jesli dobrze kojarze to jest tez sznaucer olbrzym pies do oddanie,chyba ktos pisal ostatnio...aha no wlasnie o tego 2 letniego mi chyba chodzilo
  14. dostalam wiad o poscie Agaty a nie widze go...:shake:byleby tylko odp TOZu nie oznaczala schroniska..wtedy musimy byc od nich szybsze:cool1:
  15. [quote name='Asior']ojej a cio to za maluch???? duży będzie???[/quote] nie odpowiadac na pytania Asior:evil_lol:bo juz jej chyba mala maskota w oko wpadla:loveu:
  16. [quote name='Edi100']DT byłby najlepszy do czasu znalezienia dobrego domu. Wiem, dokarmiają ale zimą przy -18 w nocy czemu nikt nie udzielił mu schronienia, chociaz małego kocyka na klatce w bloku?[/quote] no wlasnie tez mnie to zastanawia...tyle osob coziennie obok niego przechodzi i nikogo nie rusza ze on marznie:(
  17. [quote name='Patia']Czy coś poprawić? [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=161838706"][B][COLOR=#0000ff]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=161838706[/COLOR][/B][/URL][/quote] super:loveu:
  18. [quote name='Aga-ta']Rozmawialam z p. Gosia (nie ta ze sklepu, tylko z "osiedlowa psiara"). Mowi, ze rano psiaka karmil pan od bokserki i podobno pan mowil, ze mial oblodzona siersc, wiec prawdopodobnie spal na polu. Potem biegal z dziecmi po boisku. Podobno duzo osob jest zaangazowanych w szukanie Szorsciaczkowi domku (m.in. pani ze sklepu i wszyscy psiarze). Psiak na pewno nie gloduje - caly czas ktos biega za nim z miska. Ma zrobiona prowizoryczna bude, ale nie chce w niej spac. P. Gosia byla w piatek w TOZ-ie, ale bylo juz zamkniete, wiec wybiera sie tam jutro. Mowi, zeby nie wywozic go z Nowego Sacza, ze znajda mu dom na miejscu. Sama nie wiem... przeciez psina caly czas marznie! Dziewczyny co myslicie? Bede w Saczu, we wtorek, ale jakby trzeba bylo go gdzies przewiezc moge zmienic plany i pojechac jutro. Szczerze mowiac pierwszy raz widze ta stronke nowosadeckiego TOZ-u i musze przyznac, ze wyglada to calkiem sensownie. Moze poczekajmy, niech p. Gosia tam jutro idzie i zobaczymy co postanowia.[/quote] dziwne jest dla mnie ze mieszkancy prosza by go nie wywozic z Sacza bo pies marznie tam juz miesiac i nadal szukaja mu domu...on nie moze byc osiedlowa maskotka...rozumiem, ze sa tam wspaniali ludzie,ktorzy nie daja mu pasc z glodu ale jesli nie ma domu a aisaK oferuje tymczas to glupota byloby nie skorzystac...a w miedzyczasie niech wszyscy nada szuakja domu stalego i moze psiak wroci do Sacza... no chyba ze w TOZie znajda dobre rozwiazanie , ktore nie bedzie oddaniem psa do schroniska... bardzo prosimy o decyzje przed podjeciem krokow...mysle ze lepiej dac Go na tymczas niz do przechowalni jesli z niej mialby trfaic do schronu a Wy jak myslicie??
  19. jest przepiekna :loveu:moj Tz zapytal mnie czy to prawdziwe zdjecie i ze musi dooobrze slyszec:evil_lol:
  20. [quote name='aisaK']Pani Gosia twierdzi, że on straszny zakochany kundel jest i ciągle za jakimiś suczkami biega ;) Może jakaś wpadła mu w oko i koczuje ... Jutro wszystko się okaże... Dobrze, że nie ma dużych mrozów :roll: bo nocke miałabym nieprzespaną ;) Jeśli do mnie trafi to straci jajka, napewno... Poza tym pomoc w szukaniu domku będę potrzebowała...ale co tam, nie ma co wymyslać, jutro wszystko się wyjaśni.[/quote] na pewno bedziemy sie starali pomoc jak sie da...ehhh zrozumie: jajka-za cieply kat:evil_lol:
  21. aisaK jestes:loveu:teraz oby tylko sie znalazl...moze pani Gosia popyta mieszkancow czy nikt go nie przygarnal...co tez byloby dobrym rozwiazaniem...aisaK jesli jednak trafi do Ciebie to oczywiscie nie zostawimy Was bez pomocy
  22. no wlasnie najgorsze jest to, ze nikt z tamtych rejonow sie nie odzywa...Asia pisala do 4 dogomaniakow z Sacza i zero odzewu...:shake:kurcze gdyby gdziekolwiek znalazl sie domek jakis to przewiesc Siersciuszka juz by nie bylo problemu chyba
  23. kochana aisaK...kurcze moze jakis tymczas cokolwiek,chociaz wiem ze przeciez o to nielatwo...
×
×
  • Create New...