Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. Ewo mala pojedzie chyba niestety do hotelu,nie mam mozliwosci tam z nia plywac:( Natomiast szukamy rehabilitacji,na razie nie ruchowej,ale masaze,naswietlenia itp. Wiem,ze jest w Katowicach....musze poszukac w Krakowie.... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/100/7833bfae7f8578a9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/100/aaa019a24f1cf3a0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/100/226f7cfb3ce27198med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/100/98a7eb799378beaamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/96/8896ad29c5fc51c2med.jpg[/IMG][/URL]
  2. Dziekuje Soemko,ale Roxi szuka domku w Krakowie:) niedlugo jedziemy na zastrzyki. Roxunia zjada slicznie sniadanko i wycalowala kazdego domownika,nawet sie slicznie bawila :loveu:
  3. Dziekuje... Tweety jutro dostane rozpiske,ale pewnie sie przyda. Dziewczynka spi w poslaniu,zawinieta w kocyk...na spacerze tak biegla,ze ledwo za nia gonilam :) Musze sie wymknac z pokoju,zeby nie widziala poki spi...mialam ja wziac do spania,ale nie moge jej tak przyzwyczajac do siebie....i siebie do nmojej pereleczki......
  4. Roxi to pies aniol.....oby szybko dom znalazla,najlepiej taki gdzie jest ktos caly czas.... nie wiem jak sie z nia rozstane...bedzie musiala isc do hoteliku:(
  5. Roxi zostaje w Krakowie i szuka domu stalego. A Kociemu Swiatu jestem niezwykle wdzieczna za propozycje pomocy i na pewno bedziemy w kontakcie.
  6. [quote name='majqa']Czy rozmawialiście, czy nie pomogłaby rehabilitacja? Jak odebrałaś diagnozę lekarza? Jesteś przekonana, czy chcesz to może jeszcze konsultować? Jak przedstawiają się dotychczasowe koszty? Ile jesteś na minusie?[/quote] jutro porozmawiam o rehabilitacji. Nie bardzo rozumiem pytania o moj odbior diagnozy lekarza.Ja lekarzem nie jestem,ale bylismy u jednych z najlepszych specjalistow i ja podwazac tego nie bede.Czy jestem przekonana?a czy ktos jest kiedykolwiek przekonany ?Nie sadze jednak by konsultacja wykazala cos innego. Jutro poprosze o podliczenie.Dzis zaplacilam za badanie krwi 85 zl, kupilam obrozke za 10 zl,oraz jedzonko zalecone nam na pare dni za 20 zl. Wiec na dzis z kosztami sobie radze. Gorsze beda jutro i w Krakowie,bo gdy wrocimy jeszcze pare dni bede musiala z nia jezdzic na zastrzyki.... A teraz Roxi spi w poslanku swojego 40 kg kuzyna:loveu: Na spacerku pomagam jej chodzic podtrzymujac szalikiem pod brzusiem i slicznie sie zalatwia.Gdy chce wyjsc podchodzi do drzwi... Madra cudna dziewczynka:( Pan dr powiedzial,ze moze byc w hotelu tylko trzeba ograniczyc jej ruch a mi chyba serce peknie:(
  7. Dziekuje slicznie:) a wiec jestesmy juz w domu. Roxi miala najpierw zrobione zdjecia przegladowe RTG,ktore wykazaly zwezenie otworu miedzykregowego miedzy L1 a L2. Przed wszystkim doktor patrzac jak chodzi stwierdzil,ze to raczej stale uszkodzenie. Nastepnie mielografia wykazala,ze nie bylo przeszkod podczas przeplywu kontrastu w odcinku piersiowym i ledzwiowym kregoslupa.Z rdzeniem nic sie nie stalo,nie ma mechanicznych uszkodzen. Sa dwie mozliwosci: 1. Roxi przeszla kiedys nieleczona chorobe wirusowa,ktora zaatakowala uklad nerwowy i stad to porazenie. 2. Doszlo do przepukliny jadra miazdzystego,naciskala ona na rdzen.W ciagu 6 tyg nie leczenia,przepuklina sie cofnela,ale skutki ucisku pozostaly. Do tego moglo dojsc przez jakies skoski itp. Gdyby Roxi byla leczona od razu po wystapieniu objawow dzis prawdopodobnie by smigala.....niestety nie dostala chyba wtedy zadnych lekow... Przez 7 dni leczymy farmakologicznie zachowawczo.Dostala zastrzyki B6, Nivalin i jeszcze dwa,jutro dostane rozpiske.... Lekarze mowia ze nie jest tragicznie,czucie glebokie jest. Jesli nic sie po tej terapii nie poprawii zbieramy na wozeczek. Operacja nie ma sensu w tym wypadku. Zrobilismy tez badania krwi-wszystko super.
  8. dziekuje kochane:loveu:dajemy rade. Mamy transport i wszystko co trzeba:) Roxunia strasznie nie lubi zostawac sama w pokoju...rano byl szal radosci i witanie wszystkich:)strasznie szybko sie bidusia przyzwyczaja....
  9. [quote name='Tweety'] Roxi, trzymamy mocno! [SIZE=1]mam nadzieję, że zgodzą się na tę fakturę przelewową :roll:[/SIZE][/quote] Aga ja poplace wszystko,pozyczylam pieniadze.I wezme zwykla fakture za zdjecie,dam Ci w Krakowie... reszte pieniazkow bede zbierac pomalu,zeby sie oddluzyc...
  10. jestesmy juz we WRoclawiu.Roxi spala bardzo duzo w pociagu.kochane sloneczko.troszke sie bawi,probuje w kazdym razie.jest kochana i grzeczna. jutro o 10:30 mamy zdjecie.
  11. [quote name='AMIGA']Aż się nie chce wierzyć, że to ten sam Fuksior. Przecież na własne oczy widziałam jak skakał po Karusip i po Jagience i podgryzał je do bólu[/quote] ale wtedy byl na dlugiej lince ,biegal i bardzo sie rozbawil. Na spacerach jak dla mnie zawsze byl fajny.
  12. Rewelacja:loveu::loveu: PIekne dziewczyny:) na aukcji kompletna klapa:( Lola w hotelu:(
  13. Apollo ostatnio byl na naprawde dlugim spacerze.Nie chce go za bardzo forsowac ,ale sam chcial wiec szedl.Weszlismy pod gooorreee i spowrotem...sloneczko kochane:loveu::loveu:
  14. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/98/988a7bc3dac9ec45med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/99/d811dda3e3e4d5a2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/98/3c16029c132fbcf5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/98/4d1676d435737721med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/94/1e1ee7b2ad23fe8amed.jpg[/IMG][/URL]
  15. i szczesliwa Tola:multi::multi: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/98/26786702941ccb5fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/94/fa94bb7294c9207a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/98/75f915880b16075fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/98/6efc24b4b7d91b19med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/98/a3c46cd23480e908med.jpg[/IMG][/URL]
  16. Witamy:multi::multi:bardzo sie ciesze,ze do nas dolaczylas:loveu::loveu:
  17. Bylo dzis slonko na spacerku.Sa one bardzo wskazane,by odpubowal choc ciut miesni... Pani wet mowila,ze przytyl juz w schronie ok 6 kg,a dalej chudy jak nieszczescie. Wybrzydza troche z jedzonkiem,kurczaczek jest najlepszy:) Dzis skarbek nie mogl sie rano podniesc,,,jak sie zastoja te resztki miesni to np po nocy ciezko mu sie rozruszac:(
  18. Kurcze biedny:( Przydaloby sie zaplakatowac cala okolice...ludzie jednak dzwonia jak widza plakat..
  19. [quote name='wellington']Ja jeszcze wciaz Go nie poznalam :placz: :placz: :placz: Caly czas pracuje jak opetana :-(, ale musze wyskrobac te godzinke zeby Go zobaczyc wreszcie !!![/quote] Koniecznie:) ja jutro jade do Wroclawia,ale jak wroce to moze czwartek,piatek udaloby sie na chwilke?
  20. :loveu:jak sie za lapki pieknie trzymaja:loveu:
  21. aaa ja wiem!!!tylko zapomnialam sie podzielic:oops: Dzis Ewa nagrala mi sie na poczte, bo cos nie moglysmy sie zgadac,ze wszystko cudnie:) Z Kacprutkiem nie ma zadnych problemow,jest bardzo madry i kochany.Z dziewczynkami pelna symbioza:loveu: Maluszek wazy juz ok 7 kg:loveu::loveu: Z serduszkiem niedlugo kontrola jakas.I oczywiscie mamy zaaproszenie,wiec mam nadzieje,ze jeszcze przed Swietami sie uda:)
  22. tylko co zrobic jak ja ją calkowicie stracilam dla Tolusia:loveu::evil_lol:
  23. [IMG]http://i301.photobucket.com/albums/nn73/agamika/lolka/b100_Obraz035.jpg[/IMG] [IMG]http://i301.photobucket.com/albums/nn73/agamika/lolka/b100_Obraz042.jpg[/IMG] [IMG]http://i301.photobucket.com/albums/nn73/agamika/lolka/b100_Obraz042.jpg[/IMG] [IMG]http://i301.photobucket.com/albums/nn73/agamika/lolka/b100_Obraz006.jpg[/IMG] [IMG]http://i301.photobucket.com/albums/nn73/agamika/lolka/b100_Obraz011.jpg[/IMG] Lolitka dzis dorwala mniejszego od siebie Lajcika i maltretowala go troszke...tzn bawic sie chciala:evil_lol:ale on nie chcial i musial byc chroniony ...noszony na rekach:) Jutro mala jedzie sie pokazac na aukcji.
  24. jeszcze zimowo,,,,,wbrew pozorom nie tak dawno:) [IMG]http://i301.photobucket.com/albums/nn73/agamika/lolka/b100_Obraz022.jpg[/IMG] [IMG]http://i301.photobucket.com/albums/nn73/agamika/lolka/b100_Obraz023.jpg[/IMG] [IMG]http://i301.photobucket.com/albums/nn73/agamika/lolka/b100_Obraz027.jpg[/IMG] [IMG]http://i301.photobucket.com/albums/nn73/agamika/lolka/b100_Obraz032.jpg[/IMG] [IMG]http://i301.photobucket.com/albums/nn73/agamika/lolka/b100_Obraz034.jpg[/IMG]
  25. Marysiu alez ja jestem na wielu zdjeciach...tylko glowy mi brak:evil_lol:
×
×
  • Create New...