Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. Pieknie dziekujemy!!!! Na razie cisza....
  2. Bardzo serdecznie dziekuje edit, a wlasciwie Jej TZowi (ale Tobie edit,ze podalas konto:eviltong: i ze masz takiego TZa;)) za wplate 275 zl na nasze psiaki:loveu::loveu:
  3. :loveu::loveu::loveu::loveu:brak mi slow....pelnia szczescia..... i nowe szeleczki widze,twarzowe:cool3::loveu::loveu::loveu:
  4. Evelko laser maja np lekarze na Orlich Gniazd:)
  5. Hihihi kto nauczy psa szczekac:evil_lol: faktycznie Amik szczekal tylko jak go wkurzyl inny pies,albo jak juz natychmiast chcial isc na spacer....kurcze i to naprawde baaardzo sporadycznie....takie nieszczekliwy pies:)
  6. Evelka na klinikach dla psa odratowanego ceny nie sa kosmiczne;)sprobuje sie dowiedziec. A w sprawe wtajemniczyla Pania Magde irenaka,ja juz tylko tak sobie towarzysko rozmawialam:)takze nie ma za co:)
  7. Ja musze dopytac p.Magde.Nie dam sobie glowy uciac,ale kojarze te nazwe i nie wiem czy nie byla zalecona do smarowania wlasnie dla naszej Roxi.
  8. Evelko ja mysle,ze najpelniejsza rehabilitacja to w Katowicach wlasnie....tylko czy dalibyscie rade tam pojechac....Zawsze mozna potem czesc cwiczen w domu wykonywac.. A Pani Magda to nasz dobry Aniolek:)zloty czlowiek i nasza wspaniala Rodzina adopcyjna psiakow.A poniewaz adoptowala z Rodzina 'nasza' Roxi,pekinke,z niedowladem tylnich lapek,ktora aktualnie ma sie swietnie mimo,ze jeszcze popyla na wozeczku-to p.Magda jest skarbnica wiedzy.Ona wlasnie jezdzila z mala do Katowic,chodzila tez na Pilsudskiego, rowniez do kregarza i przeczytala mnostwo ksiazek,sama rehabilitujac Roxi w domu,plywajac itp.:loveu:
  9. Pani Magdy nie ma zarejestrowanej na dogo;) Evelko skonsultuje to dzis i poszukam namiarow;)Jesli sa przykurcze to chyba jakies masaze by sie przydaly....dopytam;)
  10. zalezy dla kogo. Linki treningowe sa dla niektorych lepsze i nie ma co nad tym dyskutowac.
  11. majku zwal jak zwal. Malo istotna ta nazwa......:shake: najwazniejsze,z teraz Timek jak sie rozpedzi.....to bedzie sie dzialo:evil_lol:
  12. Przyznam,ze nie czytalam calosci.Jedank jesli chodzi o Krakow to faktycznie jezdzilysmy na rehabilitacje.Tylko,ze to sa bardziej takie nastawiania kregow... Jest tez mozliwosc laserow i pola magnetycznego w gabinecie na Orlich Gniazd-tylko nie wiem co mala konkretnie potrzebuje. Pelna i psia rehabilitacja jest w Katowicach.Nasza Roxi jezdzila tam potem przez pare tygodni,dziewczyny z Zywca i Bielska tez tam stawiaja psiaki na nogi. Gdyby potrzebne byly jakies namiary dajcie znac co Was interesuje. A diagnozowalam Roxi oczywiscie we Wroclawiu na klinikach.
  13. Wlasnie czy Amis bal sie petard??
  14. Cos przepieknego,cala Rodzina ogladalismy to szczescie:loveu::loveu::loveu: Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku dla ciebie FREJKA i calej Rodziny:)
  15. wilczyco kochana doszla:loveu:dziekuje:loveu: juz pol worka zjadl:evil_lol:
  16. Dzieki kochanej Marysi, Pani Lucyna juz czeka na karme.Zamowilam kurierem Purine dog chow dla duzych ras, za 99 zl:)
  17. moano:loveu::loveu::loveu:dziekuje:loveu::loveu::loveu:
  18. Marysiu:loveu::loveu::loveu: wiesz jak jestem Ci wdzieczna-dziekuje za pieniazki na karme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taki trudny okres, a Marysia zawsze chetna do pomocy.....
  19. zero tel:( tylko od jej Pani...po nowym roku jedziemy do hotelu a na razie musze dowiesc kolejna karme...tylko nie wiem za co:(
  20. Enzymy sie skonczyly:( na nowe nadal brakuje ok 90 zl...
  21. ja chyba jutro zadzwonie......Mimo wiesci z pierwszej reki to tak inaczej pogadac sobie o przystojniaku:oops: A wiecie,ze Pancia Amika od razu sie na nim poznala?Powiedziala,ze jest bardzo madry:loveu::loveu::loveu: On robi komiczne miny jak tylko uslyszy jakis nowy dzwiek:evil_lol: Iza a czy zostawal juz na chwile choc sam w domu?Ciekawa jestem jak sie zachowuje i czy nie mial jakies toaletowej wpadki w domu?:)
  22. Zalamalam sie:( Bona trafila do schroniska jako tegawa suka,a teraz:(skora i kosci.....bardzo schudla. nie jest to wina schroniska,bo jest na pojedynczych boksach i jedzenia jej nie brakuje....to musi byc wina stresu:( Bonka mimo,ze ma miche tylko dla siebie rzuca sie na jedzenie..... Bylam z nia u p.weta , obiecal sie jej przyjrzec.Moze ma jakies robale czy cos:( taki wspanialy psiak....
×
×
  • Create New...