Wieo się teraz wyśpi, lekarze cośik ponaprawiają zdrówko, i Wienio się obudzi zdrowszy, silniejszy i tak samo szczęśliwy, tak żeby Jego rodzinka mogła się Nim cieszyć i cieszyc przez długie dnie i wieczory, całymi latami :lol:.
To trzymamy :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs:.