Ja też, a myślę o Niej i dziwię się, że Ona jeszcze się tam marnuje, jak już dawno mogłaby tę niespożytkowaną miłość przelać na kochanego człowieka :shake:
A szczerze powiem, że ogłoszenie staje się mało czytelne poprzez ten nawias. A w dodatku nie jest pewne, że oni to wydrukują, bo sami zmieniają dowolnie tekst, jak im miejsca brakuje.
Nero jest taki cudowny i przepięknie wygląda w tej psiej uździe. Kochający człowieku nie chowaj się już przed Nerusiem, bo Neruś teraz to juz nawet przez rzekę po Cibie, a właściwie do Ciebie popłynie.
Pewnie jest gdzieś blisko tylko się czai :cool3: :cool3: :cool3: .
Nerusiu kochany bidaku, mam nadzieję, że już niedługo sie ktoś w Tobie zakocha :loveu: ( tzn. zakochanych jest więcej, tylko ktoś kto jeszcze nie wykorzystał limitu zwierzaków w domciu).
A ja poszłam jeszcze dalej bo zdjęłam Wikiego z banerka (mówiłam, że to musi byc jego szczęśliwy banerek:lol: ), to tak na znak żeby przyklepać, że Wiktorek jest u siebie :loveu:
Chaberka jeszcze nie u swojej pańci :roll: . A dlaczego jest źle traktowana, czemu, nie lubią Jej ? ? Czy co?? Czy ludzie oszaleli już do reszty?? Dobrze, że już w tym tyg. będzie Chaberek u siebie. Trzymam kciuki, żeby wszystko sie udało.
Asiuniap tak baaaaaaardzo baaaaardzo sie cieszę, miałam urlop pt. i pon. i cały czas myslałam o Nim, naprawdę. A tu dziś taka super wiadomość. Wiktorku życzę Ci długiego, miłego życia. Oby Wiki był zdrowy.
Próbowałam na te oferty pl, ale mi nie wyszlo. Za to wysłałam Go do GW we Wrocławiu, a co jak by był fajny domek to może przecież ze stolicznych włości na prowincję sie przenieść :lol: