Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. ale ta sunia to z dogo byla wzieta?
  2. skad ta sunia była adoptowana?...mozna wiedziec?
  3. maluszki maja byc juz teraz zabrane od mamy i DT ma je karmic butelka tak??
  4. boze jakie maluchy-teraz juz maja byc zabrane od mamy?
  5. nikt nie był na spotkaniu? :crazyeye:
  6. Noc mineła spokojnie,oczywiscie obowiazkowo z nami w łóżku a dokładnie to mała spała tak: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/125/4d846de32a58c3fbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/124/1e9d48fd5b16b3f4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/121/8efc8ac346a55f27med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/125/ba9950955f0dbe05med.jpg[/IMG][/URL] dla wyjaśnienia-to małe łysawe na czym sunia śpi to moja córcia :evil_lol:
  7. zostałam zaproszona to jestem :cool3: tylko ze daleko i chocbym chciala to nie moge wziasc bo mam od wczoraj kluseczke juz :roll:
  8. [quote name='Kisiaraf'] tam zapatrują się na dogomaniaków? kilka razy jako klient nie zostałam potraktowana zbyt miło[/quote] tez jestem ciekawa gdzies kiedys na dogo przeczytalam ze tam nie wpuszczaja nikogo kto by chcial porobic fotki itp.
  9. oczywiscie wielkie dzieki za transport ;) co do pcheł to damy jakos rade :eviltong:
  10. mała klucha juz u mnie,odrazu padła spac :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/125/85ea02bf880215e4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/120/9ef9f44b31752353med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/124/0c8c62f1a2eddfafmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/124/3729a562a5e6385emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/120/11d4ce717e9ddd1dmed.jpg[/IMG][/URL]
  11. sprawdzam na naszej klasie-konto ma chyba od niedawna bo zanim go oddalam to nie miala sa na zdjeciach psy ale... 31.01.2009 -zdjecie amstafa-niewiem czy ich bo pies stoi w wodzie,niema nikogo z nim 20.02.2009-oni z Frodem 23.02.2009-ona z Frodem 03.04.2009-on z...niewiem cos jak alaskan czyli jak Frodo uciekł 8.05.2009 to co -mieli dwa psy!!!!:angryy:
  12. [quote name='pajunia']Spokojnie Martynko, juz znikam. :eviltong:[/quote] eee tam chodzilo mi o glutki :eviltong:
  13. [quote name='Mysia_']gdzie on w tym Bytomiu zaginął? :roll: jakaś dzielnica czy Centrum?[/quote] z informacji jakie mam (niewiem czy prawdziwe) zaginal tam gdzie mieszkal na ul.Olimpijskiej podobno pobiegł za psami :roll:
  14. [quote name='JOMA']Jak cieszy, że jeszcze ktoś oprócz dogomaniaków kocha staruszki i za nimi tęskni :loveu: - brawa dla właścicieli, że nie zakończyli poszukiwań psiaka na rozglądaniu się przed domem - ostatnio znowu usłyszałam od "bardzo mądrych ludzi", że skoro sam sobie poszedł to sam wróci :shake: Sorki za ten wisielczy humor :cool1: Cieszę się, że są jeszcze dobrzy i myślący ludzie :multi:[/quote] ja wlasnie mam taka sytuacje,uciekł Frodo a wlasciciele nic nawet im sie tyłka nie chce ruszyc zeby go szukac...zreszta cgyba on naprawde nie uciekł :-(
  15. [quote name='psiama']Co u Ciebie pięknoto ? jakies telefony były ? :cool3:[/quote] pewnie juz w nowym domku jest :cool3:
  16. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/120/a001fc986c5fe9d7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/120/367282a7830427b2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/120/23b87a0bcc95d4a4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/120/d166abe443e4048a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/124/f583ec8ddb848748.jpg[/IMG][/URL]
  17. Maja w nowym domku :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/120/569efb718f7e7cd0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/124/e94e2fcbc14602e6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/124/2f52fe882b5a5345med.jpg[/IMG][/URL]
  18. no tak juz niestety koniec z tymczasami. Jutro przyjedzie ostatni szczeniak-mialy byc dwa a lbo podobno tylko jeden przyjedzie
  19. bylam dzis w bytomiu na ulicy łuszczyka/łuszczaka jest inne jeszcze?
  20. [quote name='esperanza']Cieszę się, że malutka ma dom. Serdeczne dzięki za opiekę nad obiema suniami :Rose:[/quote] tez bym chciala sie cieszyc...ale jakos niemoge :-( bardzo mi jej brakuje-cicho i pusto...kto sie do mnie w nocy bedzie przytulal :roll:
  21. wreszcie odpowiedzialni za to zamieszanie na watku sie pokazali :diabloti: ale fajne glutki :loveu:
×
×
  • Create New...