Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. [quote name='Daria_13']Tereniu widzę, że tutaj tymczasik nam się kroi dla kociaków.[/quote] tak tylko ze musza byc male kociaki,niestety taki warunek meza.Dobrze ze wogole mi jeszcze pozwala brac "coś" na tymczas,wiec nie wybrzydzam :shake:
  2. jak juz halbinka jest tu to poprosze ja o tekst do ogloszen,zalozycielke o namiary i jakies zdjecia i zabieram sie za ogloszenia-tak moge tylko pomoc.Wziasc szczeniora nie moge niestety :-(
  3. buda ma być dla spaykiego tak?? czy taka by mogła być? [url=http://www.allegro.pl/item651690889_buda_dla_psa_m_zmontowana_anpol_promocja.html]Buda dla psa M ZMONTOWANA - Anpol - PROMOCJA (651690889) - Aukcje internetowe Allegro[/url] jesli nie to przepraszam-ja sie nieznam na tym-bo nigdy z budami nie miałam doczynienia :eviltong: ale jesli tak to uwazam ze cena jest ok. lunarmermaid trzebaby tylko ja czyms cieplym wylozyc,w nocy jest jeszcze chlodno ale mrozów juz niema,wiec jakbyś dobrze pokombinowała to bedzie mu ciepło ;) To moje zdanie,jesli ta by mogla byc bedziemy myslec dalej. Razem z przesyłką wyszłoby 133 zł.
  4. ja ciagle mysle skad/jak by tu ta bude załatwic,i wtedy mógłby juz jechac-i psychicznie dojść do siebie w DT
  5. a bo niewiem my to tez tak cudujemy,sprawdzamy,jeździmy niewiadomo po co jak to tylko zwykly pies :diabloti:
  6. zadzwonila dzis do mnie pani Troche sobie pogadalysmy,wytlumaczylam co to umowa,bo pani nigdy o czyms takim nie slyszala,wytlumaczylam ze juz prawie wszedzie podpisuje sie umowy nawet w schroniskach,powiedzialam o wizycie itp. Pani sie zgodzila. No to powiedzialam ze sie zorentuje kto i kiedy by mogl do niej wpasc z ta wizyta...oczywiscie ok niema sprawy. Włączam kompa mysle sobie sprawdze kto jest z Czestochowy i popytam a tu telefon...dzwoni ta pani i mowi tak: mam jeszcze jedno pytanie,mowie słucham czy ta umowa bedzie obejmowala szczepienia psa...mysle sobie kurcze o co jej chodzi i mówię: w tej umowie jest punkt ktory mowi ze bedzie pani psa szczepic ewentualnie leczyc jesli bedzie tego wymagał, ze zapewni mu pani opieke weterynarza,na co pani mowi mi: to wie pani co ja dziekuje,ja chcialam zwyklego psa podwórkowego a wy tu bedziecie do mnie przychodzic,sprawdzac,cudować,ja rezygnuje. Mówię jej ale to chyba oczywiste ze kazdego psa trzeba szczepic a jak jest chory to zapewnic mu opieke weterynarza a ona mi na to.. nie nie nie ja dziekuje dowidzenia :crazyeye: Morał z tego jest taki ze chyba psy na które podpisuje sie umowy sa nie zwykłe a te ktore ktoś odda sobie ot tak to "zwykłe podwórkowe" :roflt::roflt::roflt::roflt:
  7. terenia jesli to sa małe kociaki to moge na tymczas wziasc ;)
  8. [URL="http://www.allegro"]allegro[/URL].pl [URL="http://www.allegratka.pl/"]allegratka.pl[/URL] kokosy.pl e-zwierzak.pl animalia.pl eoferty.com.pl pajeczyna.pl kupiepsa.pl ogloszenia.aleokazja.pl pineska.pl petworld.pl gumtree.pl [URL="http://www.olx.pl"]olx.pl[/URL] adin.pl mojpupil.pl adpedia.pl pchlitarg.pl vendito.pl kupsprzedaj.pl drobne.pl ogloszenia.24polska.pl
  9. niemoge wkleic linkow do ogloszen :angryy:[URL="http://animalia.pl/"][/URL]
  10. szukamy,szukamy na telefony czekamy :cool3:
  11. w góre :multi: ludzie dzwońcie!!!
  12. z drugiej strony bylo siedem szczeniat,a sunia nie az taka duza :roll: fakt faktem Ness je duzo,wiecej w nia wpychac nie mogę :eviltong:
  13. [quote name='Daria_13']W sprawie kociaków proszę pisać do terenia1, bo ja w kociakach się nie orientuje[/quote] napisalam tylko ze ona na dogo byla ostatnio 14 maja :roll:
  14. sa w schronie małe kociaki jak dawno temu bylam to pamietam ze bardzo suzo bylo ich
  15. [quote name='Sabina02'][IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/c_2.gif[/IMG] [B][COLOR=#db5500]Powiększenie wyróżnienia o [SIZE=3]3[/SIZE] punkty[/COLOR][/B] Wyślij SMS o treści [B]G0[/B] na numer [B]7355[/B] koszt 3,66 zł (3 zł +22%VAT). Otrzymasz zwrotnym SMSem kod, który wpisz w pole poniżej a następnie zatwierdź klikając na przycisk WYRÓŻNIJ ogłoszenie[/quote] moge wyslac,jesli jeszcze nikt nie przeslal :)
  16. [quote name='scarlet']banerek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/ruda-slaska-slask-pilnie-prosze-o-pomoc-138937/"][IMG]http://i44.tinypic.com/34o3rfa.png[/IMG][/URL][/quote] wstawie sobie :)
  17. jola własnie chcialam na miau napisac ze moge cos malego wziosc ale niewiem w ktorym dziale :roll: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/78965.html"][B][SIZE=3][COLOR=#000000]scarlet[/COLOR][/SIZE][/B][/URL] juz napisalam na watku-niestety nie da rady...przykro mi :-(
  18. podniosę...bo wziąść go niestety nie mogę :shake:
  19. chetnie znajde sobie jeszcze jakies kociątka :eviltong:
  20. halbinko jak chcesz moge cie wyreczyc-zamowie ci ladowarke na allegro :lol:
  21. jak tylko bedzie tekst tez zrobie ogloszenia ;)
×
×
  • Create New...